prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ZAFES, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53009665aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 04. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 033 281 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZAFES, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53009665
daňové identifikačné číslo
2121229847
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kopečná 252/2, 058 01 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 04. 2020
V registri
6 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 42368/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13627675
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 04. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 04. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 04. 2020—
Administratívne služby07. 04. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 04. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 04. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 04. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti07. 04. 2020—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce07. 04. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 04. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 04. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí07. 04. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 04. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach07. 04. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 04. 2020—
Čistiace a upratovacie služby07. 04. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121229847: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121229847Obdobia daňových registráciíDIČ 2121229847: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121229847Obdobia daňových registráciíDIČ 2121229847: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121229847
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212122984710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −123 220 € a znížila tržby o ▼72 % na 1,03 mil. €.

Tržby

1 033 281 €

▼ 72,1 %

Výsledok hospodárenia

−123 220 €

▼ 3 209,7 %

Aktíva

403 198 €

▲ 33,2 %

Vlastné imanie

−114 304 €

▼ 1 381,9 %

Zadlženosť

128,3 %

Hrubá marža

−11,9 %

Čistá marža

−11,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 10 022 467 €. 2022: tržby 6 073 017 €. 2023: tržby 3 699 255 €. 2024: tržby 1 033 281 €.20 mil.10 mil.010,02 mil.6,07 mil.3,7 mil.1,03 mil.2021202220232024Tržby2021: tržby 10 022 467 €. 2022: tržby 6 073 017 €. 2023: tržby 3 699 255 €. 2024: tržby 1 033 281 €.20 mil.10 mil.010,02 mil.6,07 mil.3,7 mil.1,03 mil.2021202220232024Tržby2021: tržby 10 022 467 €. 2022: tržby 6 073 017 €. 2023: tržby 3 699 255 €. 2024: tržby 1 033 281 €.20 mil.10 mil.020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 512 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 128 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 723 €. 2024: výsledok hospodárenia −123 220 €.5 tis.0−200 tis.+3,5 tis.+4,1 tis.−3,7 tis.−123,2 tis.2021202220232024Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 512 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 128 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 723 €. 2024: výsledok hospodárenia −123 220 €.5 tis.0−200 tis.+3,5 tis.+4,1 tis.−3,7 tis.−123,2 tis.2021202220232024Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 512 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 128 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 723 €. 2024: výsledok hospodárenia −123 220 €.5 tis.0−200 tis.20222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 406 €, vlastné imanie 8 512 €. 2022: aktíva 1 199 086 €, vlastné imanie 12 640 €. 2023: aktíva 302 684 €, vlastné imanie 8 917 €. 2024: aktíva 403 198 €, vlastné imanie −114 304 €.2 mil.0−200 tis.2021202220232024Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 406 €, vlastné imanie 8 512 €. 2022: aktíva 1 199 086 €, vlastné imanie 12 640 €. 2023: aktíva 302 684 €, vlastné imanie 8 917 €. 2024: aktíva 403 198 €, vlastné imanie −114 304 €.2 mil.0−200 tis.2021202220232024Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 406 €, vlastné imanie 8 512 €. 2022: aktíva 1 199 086 €, vlastné imanie 12 640 €. 2023: aktíva 302 684 €, vlastné imanie 8 917 €. 2024: aktíva 403 198 €, vlastné imanie −114 304 €.2 mil.0−200 tis.2021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 068 €, finančné účty 12 338 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 856 166 €, finančné účty −2 657 080 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 313 €, finančné účty 184 371 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 753 €, finančné účty 283 445 €.5 mil.0−5 mil.2021202220232024Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 068 €, finančné účty 12 338 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 856 166 €, finančné účty −2 657 080 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 313 €, finančné účty 184 371 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 753 €, finančné účty 283 445 €.5 mil.0−5 mil.2021202220232024Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 068 €, finančné účty 12 338 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 856 166 €, finančné účty −2 657 080 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 313 €, finančné účty 184 371 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 753 €, finančné účty 283 445 €.5 mil.0−5 mil.2021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 512 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 894 €. 2022: vlastné imanie 12 640 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 186 446 €. 2023: vlastné imanie 8 917 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 293 767 €. 2024: vlastné imanie −114 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 517 502 €.2 mil.0−200 tis.2021202220232024Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 512 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 894 €. 2022: vlastné imanie 12 640 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 186 446 €. 2023: vlastné imanie 8 917 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 293 767 €. 2024: vlastné imanie −114 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 517 502 €.2 mil.0−200 tis.2021202220232024Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 512 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 894 €. 2022: vlastné imanie 12 640 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 186 446 €. 2023: vlastné imanie 8 917 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 293 767 €. 2024: vlastné imanie −114 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 517 502 €.2 mil.0−200 tis.2021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.11000002021202220232024Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.11000002021202220232024Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.11000002021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,02 mil.6,07 mil.3,7 mil.1,03 mil.
Výsledok hospodárenia3,5 tis.4,1 tis.−3,7 tis.−123,2 tis.
Aktíva13,4 tis.1,2 mil.302,7 tis.403,2 tis.
Vlastné imanie8,5 tis.12,6 tis.8,9 tis.−114,3 tis.
Daň z príjmu0000
Zadlženosť36,5 %98,9 %97,1 %128,3 %

2024

Tržby
1,03 mil.
Výsledok hospodárenia
−123,2 tis.
Aktíva
403,2 tis.
Vlastné imanie
−114,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
128,3 %

2023

Tržby
3,7 mil.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
302,7 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,1 %

2022

Tržby
6,07 mil.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,9 %

2021

Tržby
10,02 mil.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
13,4 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API