Súhrn
- Vznik
- 24. 03. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 238 979 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RENAO s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52991636
- daňové identifikačné číslo
- 2121223324
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121223324
- Sídlo
- ČSA 143, 962 33 Budča, Slovenská republika
- Územie
- Budčaokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 03. 2020
- V registri
- 6 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 38533/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 13545221
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 24. 03. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 24. 03. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 03. 2020 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 24. 03. 2020 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 24. 03. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 03. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 24. 03. 2020 | — |
| Administratívne služby | 24. 03. 2020 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 08. 03. 2025 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 08. 03. 2025 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 08. 03. 2025 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 03. 2025 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 08. 03. 2025 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 08. 03. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121223324 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121223324 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲6 788 % na 6 888 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 239 tisíc eur.
Tržby
238 979 €
▲ 3,1 %Výsledok hospodárenia
6 888 €
▲ 6 788,0 %Aktíva
111 667 €
▼ 32,9 %Vlastné imanie
26 513 €
▲ 35,1 %Zadlženosť
76,3 %
Hrubá marža
3,3 %
Čistá marža
2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 88,8 tis. | 234,4 tis. | 225,3 tis. | 231,7 tis. | 239 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 96 | 196 | 295 | 100 | 6,9 tis. |
| Aktíva | 118 tis. | 164,7 tis. | 178,8 tis. | 166,3 tis. | 111,7 tis. |
| Vlastné imanie | 19 tis. | 19,2 tis. | 19,5 tis. | 19,6 tis. | 26,5 tis. |
| Daň z príjmu | 511 | 1,1 tis. | 475 | 1,5 tis. | 1 tis. |
| Zadlženosť | 83,9 % | 88,3 % | 89,1 % | 88,2 % | 76,3 % |
aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 239 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,9 tis.
- Aktíva
- 111,7 tis.
- Vlastné imanie
- 26,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 76,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 231,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 100
- Aktíva
- 166,3 tis.
- Vlastné imanie
- 19,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 225,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 295
- Aktíva
- 178,8 tis.
- Vlastné imanie
- 19,5 tis.
- Daň z príjmu
- 475
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 234,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 196
- Aktíva
- 164,7 tis.
- Vlastné imanie
- 19,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 88,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 88,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 96
- Aktíva
- 118 tis.
- Vlastné imanie
- 19 tis.
- Daň z príjmu
- 511
- Zadlženosť
- 83,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.