Súhrn
- Vznik
- 07. 03. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 9 550 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Reality ERTEL, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52984036
- daňové identifikačné číslo
- 2121210839
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121210839
- Sídlo
- Zázrivá Stred 87, 027 05 Zázrivá, Slovenská republika
- Územie
- Zázriváokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 03. 2020
- V registri
- 6 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 74303/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 13455441
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 07. 03. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 03. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 03. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 03. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 07. 03. 2020 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 03. 2020 | — |
| Sťahovacie služby | 07. 03. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 07. 03. 2020 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 07. 03. 2020 | — |
| Finančný lízing | 07. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 07. 03. 2020 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 07. 03. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 07. 03. 2020 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 07. 03. 2020 | — |
| Vedenie účtovníctva | 07. 03. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 03. 2020 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 07. 03. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 03. 2020 | — |
| Dizajnérske činnosti | 07. 03. 2020 | — |
| Fotografické služby | 07. 03. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 03. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 07. 03. 2020 | — |
| Administratívne služby | 07. 03. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 03. 2020 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 07. 03. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121210839 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2121210839 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −871 € a znížila tržby o ▼68 % na 9,6 tisíc eur.
Tržby
9 550 €
▼ 68,0 %Výsledok hospodárenia
−871 €
▼ 109,2 %Aktíva
47 276 €
▲ 105,7 %Vlastné imanie
7 769 €
▼ 10,1 %Zadlženosť
83,6 %
Hrubá marža
−5,6 %
Čistá marža
−9,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,5 tis. | 17,8 tis. | 13,2 tis. | 29,8 tis. | 9,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,6 tis. | −3,3 tis. | 247 | 9,5 tis. | −871 |
| Aktíva | 18,4 tis. | 12,2 tis. | 20,8 tis. | 23 tis. | 47,3 tis. |
| Vlastné imanie | 2,2 tis. | −1,1 tis. | −864 | 8,6 tis. | 7,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 550 | 340 |
| Zadlženosť | 88,2 % | 109,1 % | 104,1 % | 62,4 % | 83,6 % |
aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 9,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −871
- Aktíva
- 47,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 29,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,5 tis.
- Aktíva
- 23 tis.
- Vlastné imanie
- 8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 550
- Zadlženosť
- 62,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 13,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 247
- Aktíva
- 20,8 tis.
- Vlastné imanie
- −864
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 17,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- −1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 19,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 18,4 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.