Súhrn
- Vznik
- 01. 03. 20206 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 27 192 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Palazzo s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52964191
- daňové identifikačné číslo
- 2121193998
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Štefánikova 1403/126, 92101 Piešťany, Slovenská republika
- Územie
- Piešťanyokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 03. 2020
- V registri
- 6 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 46275/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 13295735
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 03. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 03. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 03. 2020 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 03. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 01. 03. 2020 | — |
| Sťahovacie služby | 01. 03. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 01. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 01. 03. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121193998 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲36 % na 14 844 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 27,2 tisíc eur.
Tržby
27 192 €
▲ 7,7 %Výsledok hospodárenia
14 844 €
▲ 35,9 %Aktíva
102 440 €
▲ 18,0 %Vlastné imanie
74 751 €
▲ 24,8 %Zadlženosť
27,0 %
Hrubá marža
60,7 %
Čistá marža
54,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 25,4 tis. | 27,3 tis. | 25 tis. | 25,2 tis. | 27,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9,1 tis. | 13,8 tis. | 14,7 tis. | 10,9 tis. | 14,8 tis. |
| Aktíva | 26,8 tis. | 44,2 tis. | 64,1 tis. | 86,8 tis. | 102,4 tis. |
| Vlastné imanie | 20,4 tis. | 34,2 tis. | 49 tis. | 59,9 tis. | 74,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 2,4 tis. | 2,6 tis. | 1,9 tis. | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 23,6 % | 22,6 % | 23,6 % | 31,0 % | 27,0 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 27,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,8 tis.
- Aktíva
- 102,4 tis.
- Vlastné imanie
- 74,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 27,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 25,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,9 tis.
- Aktíva
- 86,8 tis.
- Vlastné imanie
- 59,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 31,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 25 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 64,1 tis.
- Vlastné imanie
- 49 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 23,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 27,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,8 tis.
- Aktíva
- 44,2 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 22,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 25,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,1 tis.
- Aktíva
- 26,8 tis.
- Vlastné imanie
- 20,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 23,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).