prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Kasci s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52962571aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 05. 20206 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
104 125 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kasci s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52962571
daňové identifikačné číslo
2121242068
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121242068
Sídlo
Trieda KVP 1, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 05. 2020
V registri
6 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 48838/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14194012
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava06. 05. 2020—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov06. 05. 2020—
Výroba zdravotníckych pomôcok06. 05. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby06. 05. 2020—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu06. 05. 2020—
Vedenie účtovníctva06. 05. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 05. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky06. 05. 2020—
Administratívne služby06. 05. 2020—
Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť06. 05. 2020—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá06. 05. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 05. 2020—
Poskytovanie služieb osobného charakteru06. 05. 2020—
Očná optika23. 06. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom15. 04. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 04. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 04. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 04. 2021—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami15. 04. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 04. 2021—
Sťahovacie služby15. 04. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave15. 04. 2021—
Prevádzkovanie úschovní15. 04. 2021—
Kuriérske služby15. 04. 2021—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly15. 04. 2021—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach15. 04. 2021—
Finančný lízing15. 04. 2021—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 04. 2021—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 04. 2021—
Faktoring a forfaiting15. 04. 2021—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu15. 04. 2021—
Služby požičovní15. 04. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí15. 04. 2021—
Informačná činnosť15. 04. 2021—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti15. 04. 2021—
Čistiace a upratovacie služby15. 04. 2021—
Taxislužba15. 04. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121242068: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121242068: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121242068IČ DPH SK2121242068Obdobia daňových registráciíDIČ 2121242068: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121242068: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121242068IČ DPH SK2121242068Obdobia daňových registráciíDIČ 2121242068: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121242068: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121242068IČ DPH SK2121242068
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212124206811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 02. 2021
daňové identifikačné číslo212124206810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 16. 01. 2026, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −2 604 € a znížila tržby o ▼20 % na 104,1 tisíc eur.

Tržby

104 125 €

▼ 19,9 %

Výsledok hospodárenia

−2 604 €

▲ 73,7 %

Aktíva

99 574 €

▼ 3,9 %

Vlastné imanie

−18 864 €

▼ 16,0 %

Zadlženosť

118,9 %

Hrubá marža

−1,6 %

Čistá marža

−2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 156 500 €. 2022: tržby 173 983 €. 2023: tržby 136 801 €. 2024: tržby 130 043 €. 2025: tržby 104 125 €.200 tis.100 tis.0156,5 tis.174 tis.136,8 tis.130 tis.104,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 156 500 €. 2022: tržby 173 983 €. 2023: tržby 136 801 €. 2024: tržby 130 043 €. 2025: tržby 104 125 €.200 tis.100 tis.0156,5 tis.174 tis.136,8 tis.130 tis.104,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 156 500 €. 2022: tržby 173 983 €. 2023: tržby 136 801 €. 2024: tržby 130 043 €. 2025: tržby 104 125 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 866 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 877 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 985 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 916 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 604 €.20 tis.0−25 tis.+14,9 tis.−7,9 tis.−23 tis.−9,9 tis.−2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 866 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 877 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 985 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 916 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 604 €.20 tis.0−25 tis.+14,9 tis.−7,9 tis.−23 tis.−9,9 tis.−2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 866 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 877 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 985 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 916 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 604 €.20 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 158 985 €, vlastné imanie 24 518 €. 2022: aktíva 120 279 €, vlastné imanie 16 641 €. 2023: aktíva 107 921 €, vlastné imanie −6 345 €. 2024: aktíva 103 630 €, vlastné imanie −16 261 €. 2025: aktíva 99 574 €, vlastné imanie −18 864 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 158 985 €, vlastné imanie 24 518 €. 2022: aktíva 120 279 €, vlastné imanie 16 641 €. 2023: aktíva 107 921 €, vlastné imanie −6 345 €. 2024: aktíva 103 630 €, vlastné imanie −16 261 €. 2025: aktíva 99 574 €, vlastné imanie −18 864 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 158 985 €, vlastné imanie 24 518 €. 2022: aktíva 120 279 €, vlastné imanie 16 641 €. 2023: aktíva 107 921 €, vlastné imanie −6 345 €. 2024: aktíva 103 630 €, vlastné imanie −16 261 €. 2025: aktíva 99 574 €, vlastné imanie −18 864 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 90 394 €, zásoby 4 492 €, pohľadávky 17 393 €, finančné účty 46 706 €. 2022: dlhodobý majetok 53 405 €, zásoby 3 230 €, pohľadávky 26 721 €, finančné účty 36 923 €. 2023: dlhodobý majetok 27 178 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 33 794 €, finančné účty 43 856 €. 2024: dlhodobý majetok 32 616 €, zásoby 2 385 €, pohľadávky 33 309 €, finančné účty 35 320 €. 2025: dlhodobý majetok 38 525 €, zásoby 2 158 €, pohľadávky 21 814 €, finančné účty 37 077 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 90 394 €, zásoby 4 492 €, pohľadávky 17 393 €, finančné účty 46 706 €. 2022: dlhodobý majetok 53 405 €, zásoby 3 230 €, pohľadávky 26 721 €, finančné účty 36 923 €. 2023: dlhodobý majetok 27 178 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 33 794 €, finančné účty 43 856 €. 2024: dlhodobý majetok 32 616 €, zásoby 2 385 €, pohľadávky 33 309 €, finančné účty 35 320 €. 2025: dlhodobý majetok 38 525 €, zásoby 2 158 €, pohľadávky 21 814 €, finančné účty 37 077 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 90 394 €, zásoby 4 492 €, pohľadávky 17 393 €, finančné účty 46 706 €. 2022: dlhodobý majetok 53 405 €, zásoby 3 230 €, pohľadávky 26 721 €, finančné účty 36 923 €. 2023: dlhodobý majetok 27 178 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 33 794 €, finančné účty 43 856 €. 2024: dlhodobý majetok 32 616 €, zásoby 2 385 €, pohľadávky 33 309 €, finančné účty 35 320 €. 2025: dlhodobý majetok 38 525 €, zásoby 2 158 €, pohľadávky 21 814 €, finančné účty 37 077 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 518 €, dlhodobé záväzky 66 344 €, krátkodobé záväzky 68 123 €. 2022: vlastné imanie 16 641 €, dlhodobé záväzky 58 746 €, krátkodobé záväzky 44 892 €. 2023: vlastné imanie −6 345 €, dlhodobé záväzky 56 301 €, krátkodobé záväzky 57 965 €. 2024: vlastné imanie −16 261 €, dlhodobé záväzky 58 175 €, krátkodobé záväzky 61 716 €. 2025: vlastné imanie −18 864 €, dlhodobé záväzky 61 644 €, krátkodobé záväzky 56 794 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 518 €, dlhodobé záväzky 66 344 €, krátkodobé záväzky 68 123 €. 2022: vlastné imanie 16 641 €, dlhodobé záväzky 58 746 €, krátkodobé záväzky 44 892 €. 2023: vlastné imanie −6 345 €, dlhodobé záväzky 56 301 €, krátkodobé záväzky 57 965 €. 2024: vlastné imanie −16 261 €, dlhodobé záväzky 58 175 €, krátkodobé záväzky 61 716 €. 2025: vlastné imanie −18 864 €, dlhodobé záväzky 61 644 €, krátkodobé záväzky 56 794 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 518 €, dlhodobé záväzky 66 344 €, krátkodobé záväzky 68 123 €. 2022: vlastné imanie 16 641 €, dlhodobé záväzky 58 746 €, krátkodobé záväzky 44 892 €. 2023: vlastné imanie −6 345 €, dlhodobé záväzky 56 301 €, krátkodobé záväzky 57 965 €. 2024: vlastné imanie −16 261 €, dlhodobé záväzky 58 175 €, krátkodobé záväzky 61 716 €. 2025: vlastné imanie −18 864 €, dlhodobé záväzky 61 644 €, krátkodobé záväzky 56 794 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 703 €. 2022: daň z príjmu 129 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04,7 tis.129096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 703 €. 2022: daň z príjmu 129 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04,7 tis.129096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 703 €. 2022: daň z príjmu 129 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby156,5 tis.174 tis.136,8 tis.130 tis.104,1 tis.
Výsledok hospodárenia14,9 tis.−7,9 tis.−23 tis.−9,9 tis.−2,6 tis.
Aktíva159 tis.120,3 tis.107,9 tis.103,6 tis.99,6 tis.
Vlastné imanie24,5 tis.16,6 tis.−6,3 tis.−16,3 tis.−18,9 tis.
Daň z príjmu4,7 tis.1290960960
Zadlženosť84,6 %86,2 %105,9 %115,7 %118,9 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
104,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
99,6 tis.
Vlastné imanie
−18,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
118,9 %

2024

Tržby
130 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
103,6 tis.
Vlastné imanie
−16,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
115,7 %

2023

Tržby
136,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−23 tis.
Aktíva
107,9 tis.
Vlastné imanie
−6,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,9 %

2022

Tržby
174 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,9 tis.
Aktíva
120,3 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
129
Zadlženosť
86,2 %

2021

Tržby
156,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,9 tis.
Aktíva
159 tis.
Vlastné imanie
24,5 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
84,6 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API