prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Cor Logistics, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52953408aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 03. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
2 272 245 €2025
Oznámenia
1111 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cor Logistics, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52953408
daňové identifikačné číslo
2121218682
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121218682
Sídlo
Radlinského 1716, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 03. 2020
V registri
6 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 74410/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13541577
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby18. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 03. 2020—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu18. 03. 2020—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia18. 03. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva18. 03. 2020—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržba18. 03. 2020—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva18. 03. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu18. 03. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 03. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí18. 03. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 03. 2020—
Administratívne služby18. 03. 2020—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí18. 03. 2020—
Reklamné a marketingové služby18. 03. 2020—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov18. 03. 2020—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom18. 03. 2020—
Výroba kŕmnych zmesí18. 03. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom18. 03. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve18. 03. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 03. 2020—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 611. 06. 2020—
Zasielateľstvo09. 07. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 11. 02. 2023
Oprávnená osoba
GARAJ & Partners s.r.o. · od 11. 02. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121218682: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121218682: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121218682IČ DPH SK2121218682Obdobia daňových registráciíDIČ 2121218682: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121218682: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121218682IČ DPH SK2121218682Obdobia daňových registráciíDIČ 2121218682: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121218682: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121218682IČ DPH SK2121218682
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212121868211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 06. 2020
daňové identifikačné číslo212121868210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −526 256 € a znížila tržby o ▼9 % na 2,27 mil. €.

Tržby

2 272 245 €

▼ 8,7 %

Výsledok hospodárenia

−526 256 €

▼ 664,6 %

Aktíva

1 854 378 €

▼ 32,3 %

Vlastné imanie

−428 393 €

▼ 537,7 %

Zadlženosť

123,1 %

Hrubá marža

−23,0 %

Čistá marža

−23,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 168 248 €. 2022: tržby 2 021 952 €. 2023: tržby 2 433 834 €. 2024: tržby 2 487 465 €. 2025: tržby 2 272 245 €.2,5 mil.1,25 mil.01,17 mil.2,02 mil.2,43 mil.2,49 mil.2,27 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 168 248 €. 2022: tržby 2 021 952 €. 2023: tržby 2 433 834 €. 2024: tržby 2 487 465 €. 2025: tržby 2 272 245 €.2,5 mil.1,25 mil.01,17 mil.2,02 mil.2,43 mil.2,49 mil.2,27 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 168 248 €. 2022: tržby 2 021 952 €. 2023: tržby 2 433 834 €. 2024: tržby 2 487 465 €. 2025: tržby 2 272 245 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 762 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 302 €. 2023: výsledok hospodárenia 33 303 €. 2024: výsledok hospodárenia 93 208 €. 2025: výsledok hospodárenia −526 256 €.100 tis.0−1 mil.+15,8 tis.+16,3 tis.+33,3 tis.+93,2 tis.−526,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 762 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 302 €. 2023: výsledok hospodárenia 33 303 €. 2024: výsledok hospodárenia 93 208 €. 2025: výsledok hospodárenia −526 256 €.100 tis.0−1 mil.+15,8 tis.+33,3 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 762 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 302 €. 2023: výsledok hospodárenia 33 303 €. 2024: výsledok hospodárenia 93 208 €. 2025: výsledok hospodárenia −526 256 €.100 tis.0−1 mil.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 379 264 €, vlastné imanie −44 950 €. 2022: aktíva 2 318 610 €, vlastné imanie −28 648 €. 2023: aktíva 2 774 347 €, vlastné imanie 4 655 €. 2024: aktíva 2 737 097 €, vlastné imanie 97 863 €. 2025: aktíva 1 854 378 €, vlastné imanie −428 393 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 379 264 €, vlastné imanie −44 950 €. 2022: aktíva 2 318 610 €, vlastné imanie −28 648 €. 2023: aktíva 2 774 347 €, vlastné imanie 4 655 €. 2024: aktíva 2 737 097 €, vlastné imanie 97 863 €. 2025: aktíva 1 854 378 €, vlastné imanie −428 393 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 379 264 €, vlastné imanie −44 950 €. 2022: aktíva 2 318 610 €, vlastné imanie −28 648 €. 2023: aktíva 2 774 347 €, vlastné imanie 4 655 €. 2024: aktíva 2 737 097 €, vlastné imanie 97 863 €. 2025: aktíva 1 854 378 €, vlastné imanie −428 393 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 211 731 €, zásoby 3 450 €, pohľadávky 123 632 €, finančné účty 34 024 €. 2022: dlhodobý majetok 2 057 842 €, zásoby 2 242 €, pohľadávky 183 407 €, finančné účty 18 143 €. 2023: dlhodobý majetok 2 211 978 €, zásoby 452 €, pohľadávky 501 485 €, finančné účty 34 835 €. 2024: dlhodobý majetok 2 080 306 €, zásoby 1 014 €, pohľadávky 334 049 €, finančné účty 318 571 €. 2025: dlhodobý majetok 728 359 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 093 881 €, finančné účty 25 091 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 211 731 €, zásoby 3 450 €, pohľadávky 123 632 €, finančné účty 34 024 €. 2022: dlhodobý majetok 2 057 842 €, zásoby 2 242 €, pohľadávky 183 407 €, finančné účty 18 143 €. 2023: dlhodobý majetok 2 211 978 €, zásoby 452 €, pohľadávky 501 485 €, finančné účty 34 835 €. 2024: dlhodobý majetok 2 080 306 €, zásoby 1 014 €, pohľadávky 334 049 €, finančné účty 318 571 €. 2025: dlhodobý majetok 728 359 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 093 881 €, finančné účty 25 091 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 211 731 €, zásoby 3 450 €, pohľadávky 123 632 €, finančné účty 34 024 €. 2022: dlhodobý majetok 2 057 842 €, zásoby 2 242 €, pohľadávky 183 407 €, finančné účty 18 143 €. 2023: dlhodobý majetok 2 211 978 €, zásoby 452 €, pohľadávky 501 485 €, finančné účty 34 835 €. 2024: dlhodobý majetok 2 080 306 €, zásoby 1 014 €, pohľadávky 334 049 €, finančné účty 318 571 €. 2025: dlhodobý majetok 728 359 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 093 881 €, finančné účty 25 091 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −44 950 €, dlhodobé záväzky 702 990 €, krátkodobé záväzky 721 224 €. 2022: vlastné imanie −28 648 €, dlhodobé záväzky 1 072 869 €, krátkodobé záväzky 1 274 389 €. 2023: vlastné imanie 4 655 €, dlhodobé záväzky 742 223 €, krátkodobé záväzky 2 027 469 €. 2024: vlastné imanie 97 863 €, dlhodobé záväzky 427 713 €, krátkodobé záväzky 2 211 521 €. 2025: vlastné imanie −428 393 €, dlhodobé záväzky 60 661 €, krátkodobé záväzky 2 222 110 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −44 950 €, dlhodobé záväzky 702 990 €, krátkodobé záväzky 721 224 €. 2022: vlastné imanie −28 648 €, dlhodobé záväzky 1 072 869 €, krátkodobé záväzky 1 274 389 €. 2023: vlastné imanie 4 655 €, dlhodobé záväzky 742 223 €, krátkodobé záväzky 2 027 469 €. 2024: vlastné imanie 97 863 €, dlhodobé záväzky 427 713 €, krátkodobé záväzky 2 211 521 €. 2025: vlastné imanie −428 393 €, dlhodobé záväzky 60 661 €, krátkodobé záväzky 2 222 110 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −44 950 €, dlhodobé záväzky 702 990 €, krátkodobé záväzky 721 224 €. 2022: vlastné imanie −28 648 €, dlhodobé záväzky 1 072 869 €, krátkodobé záväzky 1 274 389 €. 2023: vlastné imanie 4 655 €, dlhodobé záväzky 742 223 €, krátkodobé záväzky 2 027 469 €. 2024: vlastné imanie 97 863 €, dlhodobé záväzky 427 713 €, krátkodobé záväzky 2 211 521 €. 2025: vlastné imanie −428 393 €, dlhodobé záväzky 60 661 €, krátkodobé záväzky 2 222 110 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,17 mil.2,02 mil.2,43 mil.2,49 mil.2,27 mil.
Výsledok hospodárenia15,8 tis.16,3 tis.33,3 tis.93,2 tis.−526,3 tis.
Aktíva1,38 mil.2,32 mil.2,77 mil.2,74 mil.1,85 mil.
Vlastné imanie−45 tis.−28,6 tis.4,7 tis.97,9 tis.−428,4 tis.
Daň z príjmu0003,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť103,3 %101,2 %99,8 %96,4 %123,1 %

aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,27 mil.
Výsledok hospodárenia
−526,3 tis.
Aktíva
1,85 mil.
Vlastné imanie
−428,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
123,1 %

2024

Tržby
2,49 mil.
Výsledok hospodárenia
93,2 tis.
Aktíva
2,74 mil.
Vlastné imanie
97,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
96,4 %

2023

Tržby
2,43 mil.
Výsledok hospodárenia
33,3 tis.
Aktíva
2,77 mil.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,8 %

2022

Tržby
2,02 mil.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
2,32 mil.
Vlastné imanie
−28,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,2 %

2021

Tržby
1,17 mil.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
1,38 mil.
Vlastné imanie
−45 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,3 %

aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

11 oznámení

  1. 16. 10. 2026

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 22. 09. 2026

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 25. 06. 2026

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 23. 06. 2026

    Zápisnica zo schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 14. 05. 2026

    Ukončenie prieskumu pohľadávok reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 16. 04. 2026

    Ukončenie prihlasovania pohľadávok reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 13. 04. 2026

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 12. 03. 2026

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 12. 03. 2026

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 11. 03. 2026

    Uznesenie o povolení reštrukturalizácie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 11. 02. 2026

    Uznesenie o zacatí RK na návrh dlžníka reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API