prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Isowool s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52950603aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 02. 20206 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
17 471 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Isowool s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52950603
daňové identifikačné číslo
2121185814
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121185814
Sídlo
Kolpašská 1/e, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 02. 2020
V registri
6 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 38314/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
12879933
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 02. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 02. 2020—
Vedenie účtovníctva20. 02. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí20. 02. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 02. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 02. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 02. 2020—
Administratívne služby20. 02. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 02. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 02. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 02. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave20. 02. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 02. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121185814: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121185814: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121185814IČ DPH SK2121185814Obdobia daňových registráciíDIČ 2121185814: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121185814: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121185814IČ DPH SK2121185814Obdobia daňových registráciíDIČ 2121185814: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121185814: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121185814IČ DPH SK2121185814
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212118581411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 03. 2020
daňové identifikačné číslo212118581410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −5 343 € a znížila tržby o ▼51 % na 17,5 tisíc eur.

Tržby

17 471 €

▼ 50,5 %

Výsledok hospodárenia

−5 343 €

▼ 1 236,8 %

Aktíva

238 667 €

▲ 1,7 %

Vlastné imanie

5 116 €

▼ 51,1 %

Zadlženosť

97,9 %

Hrubá marža

−28,6 %

Čistá marža

−30,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 23 625 €. 2022: tržby 20 810 €. 2023: tržby 61 600 €. 2024: tržby 35 313 €. 2025: tržby 17 471 €.100 tis.50 tis.023,6 tis.20,8 tis.61,6 tis.35,3 tis.17,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 23 625 €. 2022: tržby 20 810 €. 2023: tržby 61 600 €. 2024: tržby 35 313 €. 2025: tržby 17 471 €.100 tis.50 tis.023,6 tis.20,8 tis.61,6 tis.35,3 tis.17,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 23 625 €. 2022: tržby 20 810 €. 2023: tržby 61 600 €. 2024: tržby 35 313 €. 2025: tržby 17 471 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 150 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 656 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 279 €. 2024: výsledok hospodárenia 470 €. 2025: výsledok hospodárenia −5 343 €.20 tis.0−20 tis.+150−10,7 tis.+16,3 tis.+470−5,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 150 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 656 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 279 €. 2024: výsledok hospodárenia 470 €. 2025: výsledok hospodárenia −5 343 €.20 tis.0−20 tis.+150−10,7 tis.+16,3 tis.+470−5,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 150 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 656 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 279 €. 2024: výsledok hospodárenia 470 €. 2025: výsledok hospodárenia −5 343 €.20 tis.0−20 tis.+150202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 603 €, vlastné imanie 4 366 €. 2022: aktíva 61 819 €, vlastné imanie −6 290 €. 2023: aktíva 111 873 €, vlastné imanie 9 989 €. 2024: aktíva 234 655 €, vlastné imanie 10 459 €. 2025: aktíva 238 667 €, vlastné imanie 5 116 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 603 €, vlastné imanie 4 366 €. 2022: aktíva 61 819 €, vlastné imanie −6 290 €. 2023: aktíva 111 873 €, vlastné imanie 9 989 €. 2024: aktíva 234 655 €, vlastné imanie 10 459 €. 2025: aktíva 238 667 €, vlastné imanie 5 116 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 603 €, vlastné imanie 4 366 €. 2022: aktíva 61 819 €, vlastné imanie −6 290 €. 2023: aktíva 111 873 €, vlastné imanie 9 989 €. 2024: aktíva 234 655 €, vlastné imanie 10 459 €. 2025: aktíva 238 667 €, vlastné imanie 5 116 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 167 €, zásoby 7 301 €, pohľadávky 1 109 €, finančné účty 14 026 €. 2022: dlhodobý majetok 20 199 €, zásoby 32 161 €, pohľadávky 1 113 €, finančné účty 8 346 €. 2023: dlhodobý majetok 17 630 €, zásoby 78 188 €, pohľadávky 1 939 €, finančné účty 14 116 €. 2024: dlhodobý majetok 23 367 €, zásoby 142 000 €, pohľadávky 37 548 €, finančné účty 31 740 €. 2025: dlhodobý majetok 26 367 €, zásoby 142 000 €, pohľadávky 41 029 €, finančné účty 29 271 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 167 €, zásoby 7 301 €, pohľadávky 1 109 €, finančné účty 14 026 €. 2022: dlhodobý majetok 20 199 €, zásoby 32 161 €, pohľadávky 1 113 €, finančné účty 8 346 €. 2023: dlhodobý majetok 17 630 €, zásoby 78 188 €, pohľadávky 1 939 €, finančné účty 14 116 €. 2024: dlhodobý majetok 23 367 €, zásoby 142 000 €, pohľadávky 37 548 €, finančné účty 31 740 €. 2025: dlhodobý majetok 26 367 €, zásoby 142 000 €, pohľadávky 41 029 €, finančné účty 29 271 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 167 €, zásoby 7 301 €, pohľadávky 1 109 €, finančné účty 14 026 €. 2022: dlhodobý majetok 20 199 €, zásoby 32 161 €, pohľadávky 1 113 €, finančné účty 8 346 €. 2023: dlhodobý majetok 17 630 €, zásoby 78 188 €, pohľadávky 1 939 €, finančné účty 14 116 €. 2024: dlhodobý majetok 23 367 €, zásoby 142 000 €, pohľadávky 37 548 €, finančné účty 31 740 €. 2025: dlhodobý majetok 26 367 €, zásoby 142 000 €, pohľadávky 41 029 €, finančné účty 29 271 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 366 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 237 €. 2022: vlastné imanie −6 290 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 109 €. 2023: vlastné imanie 9 989 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 884 €. 2024: vlastné imanie 10 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 224 196 €. 2025: vlastné imanie 5 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 233 551 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 366 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 237 €. 2022: vlastné imanie −6 290 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 109 €. 2023: vlastné imanie 9 989 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 884 €. 2024: vlastné imanie 10 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 224 196 €. 2025: vlastné imanie 5 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 233 551 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 366 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 237 €. 2022: vlastné imanie −6 290 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 109 €. 2023: vlastné imanie 9 989 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 884 €. 2024: vlastné imanie 10 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 224 196 €. 2025: vlastné imanie 5 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 233 551 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 71 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 789 €. 2024: daň z príjmu 845 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.07102,8 tis.84534020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 71 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 789 €. 2024: daň z príjmu 845 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.07102,8 tis.84534020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 71 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 789 €. 2024: daň z príjmu 845 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.071340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,6 tis.20,8 tis.61,6 tis.35,3 tis.17,5 tis.
Výsledok hospodárenia150−10,7 tis.16,3 tis.470−5,3 tis.
Aktíva25,6 tis.61,8 tis.111,9 tis.234,7 tis.238,7 tis.
Vlastné imanie4,4 tis.−6,3 tis.10 tis.10,5 tis.5,1 tis.
Daň z príjmu7102,8 tis.845340
Zadlženosť82,9 %110,2 %91,1 %95,5 %97,9 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
17,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,3 tis.
Aktíva
238,7 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
97,9 %

2024

Tržby
35,3 tis.
Výsledok hospodárenia
470
Aktíva
234,7 tis.
Vlastné imanie
10,5 tis.
Daň z príjmu
845
Zadlženosť
95,5 %

2023

Tržby
61,6 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
111,9 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
91,1 %

2022

Tržby
20,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,7 tis.
Aktíva
61,8 tis.
Vlastné imanie
−6,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,2 %

2021

Tržby
23,6 tis.
Výsledok hospodárenia
150
Aktíva
25,6 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
71
Zadlženosť
82,9 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API