prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Sima trans s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52944123aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 03. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
3 299 332 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Sima trans s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52944123
daňové identifikačné číslo
2121206098
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121206098
Sídlo
Svinná 386, 913 24 Svinná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 03. 2020
V registri
6 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 39684/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13404823
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 03. 2020—
Reklamné a marketingové služby05. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby05. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy05. 03. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí05. 03. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb s prenájmom05. 03. 2020—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla05. 03. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 03. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 03. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 03. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 03. 2020—
Sťahovacie služby05. 03. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave05. 03. 2020—
Administatívne služby05. 03. 2020—
Čistiace a upratovacie služby05. 03. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 03. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla05. 03. 2020—
Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy12. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121206098: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121206098: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121206098IČ DPH SK2121206098Obdobia daňových registráciíDIČ 2121206098: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121206098: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121206098IČ DPH SK2121206098Obdobia daňových registráciíDIČ 2121206098: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121206098: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121206098IČ DPH SK2121206098
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212120609811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2020
daňové identifikačné číslo212120609810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲264 % na 34 403 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 3,3 mil. €.

Tržby

3 299 332 €

▲ 19,3 %

Výsledok hospodárenia

34 403 €

▲ 264,5 %

Aktíva

2 244 175 €

▲ 15,3 %

Vlastné imanie

281 519 €

▲ 13,9 %

Zadlženosť

87,5 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 163 175 €. 2022: tržby 1 937 455 €. 2023: tržby 2 887 939 €. 2024: tržby 2 764 984 €. 2025: tržby 3 299 332 €.5 mil.2,5 mil.0163,2 tis.1,94 mil.2,89 mil.2,76 mil.3,3 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 163 175 €. 2022: tržby 1 937 455 €. 2023: tržby 2 887 939 €. 2024: tržby 2 764 984 €. 2025: tržby 3 299 332 €.5 mil.2,5 mil.0163,2 tis.1,94 mil.2,89 mil.2,76 mil.3,3 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 163 175 €. 2022: tržby 1 937 455 €. 2023: tržby 2 887 939 €. 2024: tržby 2 764 984 €. 2025: tržby 3 299 332 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 130 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 045 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 355 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 439 €. 2025: výsledok hospodárenia 34 403 €.50 tis.25 tis.0+130+38 tis.+43,4 tis.+9,4 tis.+34,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 130 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 045 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 355 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 439 €. 2025: výsledok hospodárenia 34 403 €.50 tis.25 tis.0+130+38 tis.+43,4 tis.+9,4 tis.+34,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 130 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 045 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 355 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 439 €. 2025: výsledok hospodárenia 34 403 €.50 tis.25 tis.0+130202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 80 883 €, vlastné imanie 8 649 €. 2022: aktíva 1 312 896 €, vlastné imanie 189 694 €. 2023: aktíva 2 124 793 €, vlastné imanie 237 677 €. 2024: aktíva 1 945 671 €, vlastné imanie 247 116 €. 2025: aktíva 2 244 175 €, vlastné imanie 281 519 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 80 883 €, vlastné imanie 8 649 €. 2022: aktíva 1 312 896 €, vlastné imanie 189 694 €. 2023: aktíva 2 124 793 €, vlastné imanie 237 677 €. 2024: aktíva 1 945 671 €, vlastné imanie 247 116 €. 2025: aktíva 2 244 175 €, vlastné imanie 281 519 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 80 883 €, vlastné imanie 8 649 €. 2022: aktíva 1 312 896 €, vlastné imanie 189 694 €. 2023: aktíva 2 124 793 €, vlastné imanie 237 677 €. 2024: aktíva 1 945 671 €, vlastné imanie 247 116 €. 2025: aktíva 2 244 175 €, vlastné imanie 281 519 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 235 €, finančné účty 6 027 €. 2022: dlhodobý majetok 939 156 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 711 €, finančné účty 36 029 €. 2023: dlhodobý majetok 1 471 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 008 €, finančné účty 155 683 €. 2024: dlhodobý majetok 1 492 157 €, zásoby 0 €, pohľadávky 380 185 €, finančné účty 68 560 €. 2025: dlhodobý majetok 1 720 273 €, zásoby 0 €, pohľadávky 499 220 €, finančné účty 13 798 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 235 €, finančné účty 6 027 €. 2022: dlhodobý majetok 939 156 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 711 €, finančné účty 36 029 €. 2023: dlhodobý majetok 1 471 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 008 €, finančné účty 155 683 €. 2024: dlhodobý majetok 1 492 157 €, zásoby 0 €, pohľadávky 380 185 €, finančné účty 68 560 €. 2025: dlhodobý majetok 1 720 273 €, zásoby 0 €, pohľadávky 499 220 €, finančné účty 13 798 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 235 €, finančné účty 6 027 €. 2022: dlhodobý majetok 939 156 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 711 €, finančné účty 36 029 €. 2023: dlhodobý majetok 1 471 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 008 €, finančné účty 155 683 €. 2024: dlhodobý majetok 1 492 157 €, zásoby 0 €, pohľadávky 380 185 €, finančné účty 68 560 €. 2025: dlhodobý majetok 1 720 273 €, zásoby 0 €, pohľadávky 499 220 €, finančné účty 13 798 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 234 €. 2022: vlastné imanie 189 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 123 202 €. 2023: vlastné imanie 237 677 €, dlhodobé záväzky 1 136 900 €, krátkodobé záväzky 750 216 €. 2024: vlastné imanie 247 116 €, dlhodobé záväzky 897 352 €, krátkodobé záväzky 801 203 €. 2025: vlastné imanie 281 519 €, dlhodobé záväzky 1 029 477 €, krátkodobé záväzky 933 179 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 234 €. 2022: vlastné imanie 189 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 123 202 €. 2023: vlastné imanie 237 677 €, dlhodobé záväzky 1 136 900 €, krátkodobé záväzky 750 216 €. 2024: vlastné imanie 247 116 €, dlhodobé záväzky 897 352 €, krátkodobé záväzky 801 203 €. 2025: vlastné imanie 281 519 €, dlhodobé záväzky 1 029 477 €, krátkodobé záväzky 933 179 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 234 €. 2022: vlastné imanie 189 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 123 202 €. 2023: vlastné imanie 237 677 €, dlhodobé záväzky 1 136 900 €, krátkodobé záväzky 750 216 €. 2024: vlastné imanie 247 116 €, dlhodobé záväzky 897 352 €, krátkodobé záväzky 801 203 €. 2025: vlastné imanie 281 519 €, dlhodobé záväzky 1 029 477 €, krátkodobé záväzky 933 179 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 207 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 9 316 €. 2025: daň z príjmu 12 673 €.20 tis.10 tis.0207009,3 tis.12,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 207 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 9 316 €. 2025: daň z príjmu 12 673 €.20 tis.10 tis.0207009,3 tis.12,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 207 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 9 316 €. 2025: daň z príjmu 12 673 €.20 tis.10 tis.02070202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby163,2 tis.1,94 mil.2,89 mil.2,76 mil.3,3 mil.
Výsledok hospodárenia13038 tis.43,4 tis.9,4 tis.34,4 tis.
Aktíva80,9 tis.1,31 mil.2,12 mil.1,95 mil.2,24 mil.
Vlastné imanie8,6 tis.189,7 tis.237,7 tis.247,1 tis.281,5 tis.
Daň z príjmu207009,3 tis.12,7 tis.
Zadlženosť89,3 %85,6 %88,8 %87,3 %87,5 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,3 mil.
Výsledok hospodárenia
34,4 tis.
Aktíva
2,24 mil.
Vlastné imanie
281,5 tis.
Daň z príjmu
12,7 tis.
Zadlženosť
87,5 %

2024

Tržby
2,76 mil.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
1,95 mil.
Vlastné imanie
247,1 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
87,3 %

2023

Tržby
2,89 mil.
Výsledok hospodárenia
43,4 tis.
Aktíva
2,12 mil.
Vlastné imanie
237,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,8 %

2022

Tržby
1,94 mil.
Výsledok hospodárenia
38 tis.
Aktíva
1,31 mil.
Vlastné imanie
189,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,6 %

2021

Tržby
163,2 tis.
Výsledok hospodárenia
130
Aktíva
80,9 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
207
Zadlženosť
89,3 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API