prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JM Stav-Sk, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52934594aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 02. 20206 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
581 403 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JM Stav-Sk, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52934594
daňové identifikačné číslo
2121208529
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121208529
Sídlo
Pribišská 1189, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 02. 2020
V registri
6 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 74189/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13298801
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 02. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 02. 2020—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve26. 02. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva26. 02. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba26. 02. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu26. 02. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby26. 02. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 02. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 02. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 02. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu26. 02. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí26. 02. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 04. 2026—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy14. 04. 2026—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení14. 04. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208529: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208529: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208529IČ DPH SK2121208529Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208529: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208529: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208529IČ DPH SK2121208529Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208529: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208529: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208529IČ DPH SK2121208529
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212120852911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2020
daňové identifikačné číslo212120852910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 067 % na 20 427 € a znížila tržby o ▼38 % na 581,4 tisíc eur.

Tržby

581 403 €

▼ 37,6 %

Výsledok hospodárenia

20 427 €

▲ 1 067,3 %

Aktíva

172 213 €

▲ 12,0 %

Vlastné imanie

85 840 €

▲ 31,2 %

Zadlženosť

50,2 %

Hrubá marža

4,8 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 121 574 €. 2022: tržby 376 657 €. 2023: tržby 695 396 €. 2024: tržby 931 854 €. 2025: tržby 581 403 €.1 mil.500 tis.0121,6 tis.376,7 tis.695,4 tis.931,9 tis.581,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 121 574 €. 2022: tržby 376 657 €. 2023: tržby 695 396 €. 2024: tržby 931 854 €. 2025: tržby 581 403 €.1 mil.500 tis.0121,6 tis.376,7 tis.695,4 tis.931,9 tis.581,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 121 574 €. 2022: tržby 376 657 €. 2023: tržby 695 396 €. 2024: tržby 931 854 €. 2025: tržby 581 403 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 317 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 180 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 322 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 750 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 427 €.50 tis.25 tis.0+14,3 tis.+18,2 tis.+32,3 tis.+1,8 tis.+20,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 317 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 180 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 322 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 750 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 427 €.50 tis.25 tis.0+14,3 tis.+18,2 tis.+32,3 tis.+1,8 tis.+20,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 317 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 180 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 322 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 750 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 427 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 49 926 €, vlastné imanie 13 161 €. 2022: aktíva 63 924 €, vlastné imanie 31 341 €. 2023: aktíva 129 394 €, vlastné imanie 63 663 €. 2024: aktíva 153 823 €, vlastné imanie 65 413 €. 2025: aktíva 172 213 €, vlastné imanie 85 840 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 49 926 €, vlastné imanie 13 161 €. 2022: aktíva 63 924 €, vlastné imanie 31 341 €. 2023: aktíva 129 394 €, vlastné imanie 63 663 €. 2024: aktíva 153 823 €, vlastné imanie 65 413 €. 2025: aktíva 172 213 €, vlastné imanie 85 840 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 49 926 €, vlastné imanie 13 161 €. 2022: aktíva 63 924 €, vlastné imanie 31 341 €. 2023: aktíva 129 394 €, vlastné imanie 63 663 €. 2024: aktíva 153 823 €, vlastné imanie 65 413 €. 2025: aktíva 172 213 €, vlastné imanie 85 840 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 232 €, pohľadávky 12 636 €, finančné účty 26 058 €. 2022: dlhodobý majetok 3 746 €, zásoby 7 355 €, pohľadávky 24 735 €, finančné účty 28 088 €. 2023: dlhodobý majetok 2 938 €, zásoby 1 505 €, pohľadávky 16 614 €, finančné účty 108 337 €. 2024: dlhodobý majetok 30 487 €, zásoby 1 505 €, pohľadávky 51 796 €, finančné účty 70 035 €. 2025: dlhodobý majetok 22 964 €, zásoby 405 €, pohľadávky 40 438 €, finančné účty 108 406 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 232 €, pohľadávky 12 636 €, finančné účty 26 058 €. 2022: dlhodobý majetok 3 746 €, zásoby 7 355 €, pohľadávky 24 735 €, finančné účty 28 088 €. 2023: dlhodobý majetok 2 938 €, zásoby 1 505 €, pohľadávky 16 614 €, finančné účty 108 337 €. 2024: dlhodobý majetok 30 487 €, zásoby 1 505 €, pohľadávky 51 796 €, finančné účty 70 035 €. 2025: dlhodobý majetok 22 964 €, zásoby 405 €, pohľadávky 40 438 €, finančné účty 108 406 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 232 €, pohľadávky 12 636 €, finančné účty 26 058 €. 2022: dlhodobý majetok 3 746 €, zásoby 7 355 €, pohľadávky 24 735 €, finančné účty 28 088 €. 2023: dlhodobý majetok 2 938 €, zásoby 1 505 €, pohľadávky 16 614 €, finančné účty 108 337 €. 2024: dlhodobý majetok 30 487 €, zásoby 1 505 €, pohľadávky 51 796 €, finančné účty 70 035 €. 2025: dlhodobý majetok 22 964 €, zásoby 405 €, pohľadávky 40 438 €, finančné účty 108 406 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 161 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 765 €. 2022: vlastné imanie 31 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 583 €. 2023: vlastné imanie 63 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 731 €. 2024: vlastné imanie 65 413 €, dlhodobé záväzky 23 439 €, krátkodobé záväzky 64 971 €. 2025: vlastné imanie 85 840 €, dlhodobé záväzky 17 238 €, krátkodobé záväzky 69 135 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 161 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 765 €. 2022: vlastné imanie 31 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 583 €. 2023: vlastné imanie 63 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 731 €. 2024: vlastné imanie 65 413 €, dlhodobé záväzky 23 439 €, krátkodobé záväzky 64 971 €. 2025: vlastné imanie 85 840 €, dlhodobé záväzky 17 238 €, krátkodobé záväzky 69 135 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 161 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 765 €. 2022: vlastné imanie 31 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 583 €. 2023: vlastné imanie 63 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 731 €. 2024: vlastné imanie 65 413 €, dlhodobé záväzky 23 439 €, krátkodobé záväzky 64 971 €. 2025: vlastné imanie 85 840 €, dlhodobé záväzky 17 238 €, krátkodobé záväzky 69 135 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 554 €. 2022: daň z príjmu 5 198 €. 2023: daň z príjmu 11 443 €. 2024: daň z príjmu 8 511 €. 2025: daň z príjmu 7 299 €.20 tis.10 tis.04,6 tis.5,2 tis.11,4 tis.8,5 tis.7,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 554 €. 2022: daň z príjmu 5 198 €. 2023: daň z príjmu 11 443 €. 2024: daň z príjmu 8 511 €. 2025: daň z príjmu 7 299 €.20 tis.10 tis.04,6 tis.5,2 tis.11,4 tis.8,5 tis.7,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 554 €. 2022: daň z príjmu 5 198 €. 2023: daň z príjmu 11 443 €. 2024: daň z príjmu 8 511 €. 2025: daň z príjmu 7 299 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby121,6 tis.376,7 tis.695,4 tis.931,9 tis.581,4 tis.
Výsledok hospodárenia14,3 tis.18,2 tis.32,3 tis.1,8 tis.20,4 tis.
Aktíva49,9 tis.63,9 tis.129,4 tis.153,8 tis.172,2 tis.
Vlastné imanie13,2 tis.31,3 tis.63,7 tis.65,4 tis.85,8 tis.
Daň z príjmu4,6 tis.5,2 tis.11,4 tis.8,5 tis.7,3 tis.
Zadlženosť73,6 %51,0 %50,8 %57,5 %50,2 %

aj 02/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
581,4 tis.
Výsledok hospodárenia
20,4 tis.
Aktíva
172,2 tis.
Vlastné imanie
85,8 tis.
Daň z príjmu
7,3 tis.
Zadlženosť
50,2 %

2024

Tržby
931,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
153,8 tis.
Vlastné imanie
65,4 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
57,5 %

2023

Tržby
695,4 tis.
Výsledok hospodárenia
32,3 tis.
Aktíva
129,4 tis.
Vlastné imanie
63,7 tis.
Daň z príjmu
11,4 tis.
Zadlženosť
50,8 %

2022

Tržby
376,7 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
63,9 tis.
Vlastné imanie
31,3 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
51,0 %

2021

Tržby
121,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
49,9 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
73,6 %

aj 02/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API