prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

LOMA Invest, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52931021aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 02. 20206 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
56 735 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LOMA Invest, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52931021
daňové identifikačné číslo
2121183152
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121183152
Sídlo
Puškinova 1174/36, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 02. 2020
V registri
6 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 39825/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
12666087
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov15. 02. 2020—
Prípravné práce k realizácií stavby15. 02. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 02. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 02. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 02. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva15. 02. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba15. 02. 2020—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov15. 02. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu15. 02. 2020—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami15. 02. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 02. 2020—
Sťahovacie služby15. 02. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave15. 02. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 02. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení15. 02. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 02. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí15. 02. 2020—
Čistiace a upratovacie služby15. 02. 2020—
Administratívne služby15. 02. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 03. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121183152: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121183152: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121183152IČ DPH SK2121183152Obdobia daňových registráciíDIČ 2121183152: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121183152: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121183152IČ DPH SK2121183152Obdobia daňových registráciíDIČ 2121183152: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121183152: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121183152IČ DPH SK2121183152
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212118315211. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 05. 2020
daňové identifikačné číslo212118315210. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼61 % na 6 595 € a znížila tržby o ▼10 % na 56,7 tisíc eur.

Tržby

56 735 €

▼ 9,6 %

Výsledok hospodárenia

6 595 €

▼ 60,6 %

Aktíva

54 824 €

▲ 4,5 %

Vlastné imanie

45 485 €

▲ 17,0 %

Zadlženosť

17,0 %

Hrubá marža

13,3 %

Čistá marža

11,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 40 222 €. 2022: tržby 20 735 €. 2023: tržby 37 260 €. 2024: tržby 62 734 €. 2025: tržby 56 735 €.100 tis.50 tis.040,2 tis.20,7 tis.37,3 tis.62,7 tis.56,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 222 €. 2022: tržby 20 735 €. 2023: tržby 37 260 €. 2024: tržby 62 734 €. 2025: tržby 56 735 €.100 tis.50 tis.040,2 tis.20,7 tis.37,3 tis.62,7 tis.56,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 222 €. 2022: tržby 20 735 €. 2023: tržby 37 260 €. 2024: tržby 62 734 €. 2025: tržby 56 735 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 916 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 468 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 743 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 595 €.20 tis.0−10 tis.+12−5,9 tis.+15,5 tis.+16,7 tis.+6,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 916 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 468 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 743 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 595 €.20 tis.0−10 tis.+12−5,9 tis.+15,5 tis.+16,7 tis.+6,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 916 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 468 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 743 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 595 €.20 tis.0−10 tis.+12202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 989 €, vlastné imanie 12 594 €. 2022: aktíva 19 546 €, vlastné imanie 6 679 €. 2023: aktíva 37 823 €, vlastné imanie 22 147 €. 2024: aktíva 52 452 €, vlastné imanie 38 890 €. 2025: aktíva 54 824 €, vlastné imanie 45 485 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 989 €, vlastné imanie 12 594 €. 2022: aktíva 19 546 €, vlastné imanie 6 679 €. 2023: aktíva 37 823 €, vlastné imanie 22 147 €. 2024: aktíva 52 452 €, vlastné imanie 38 890 €. 2025: aktíva 54 824 €, vlastné imanie 45 485 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 989 €, vlastné imanie 12 594 €. 2022: aktíva 19 546 €, vlastné imanie 6 679 €. 2023: aktíva 37 823 €, vlastné imanie 22 147 €. 2024: aktíva 52 452 €, vlastné imanie 38 890 €. 2025: aktíva 54 824 €, vlastné imanie 45 485 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 000 €, zásoby 75 €, pohľadávky 18 870 €, finančné účty 11 044 €. 2022: dlhodobý majetok 4 000 €, zásoby 75 €, pohľadávky 9 187 €, finančné účty 6 284 €. 2023: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 157 €, finančné účty 25 666 €. 2024: dlhodobý majetok 7 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 092 €, finančné účty 32 673 €. 2025: dlhodobý majetok 6 437 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 604 €, finančné účty 28 783 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 000 €, zásoby 75 €, pohľadávky 18 870 €, finančné účty 11 044 €. 2022: dlhodobý majetok 4 000 €, zásoby 75 €, pohľadávky 9 187 €, finančné účty 6 284 €. 2023: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 157 €, finančné účty 25 666 €. 2024: dlhodobý majetok 7 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 092 €, finančné účty 32 673 €. 2025: dlhodobý majetok 6 437 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 604 €, finančné účty 28 783 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 000 €, zásoby 75 €, pohľadávky 18 870 €, finančné účty 11 044 €. 2022: dlhodobý majetok 4 000 €, zásoby 75 €, pohľadávky 9 187 €, finančné účty 6 284 €. 2023: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 157 €, finančné účty 25 666 €. 2024: dlhodobý majetok 7 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 092 €, finančné účty 32 673 €. 2025: dlhodobý majetok 6 437 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 604 €, finančné účty 28 783 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 395 €. 2022: vlastné imanie 6 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 867 €. 2023: vlastné imanie 22 147 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 676 €. 2024: vlastné imanie 38 890 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 562 €. 2025: vlastné imanie 45 485 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 339 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 395 €. 2022: vlastné imanie 6 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 867 €. 2023: vlastné imanie 22 147 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 676 €. 2024: vlastné imanie 38 890 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 562 €. 2025: vlastné imanie 45 485 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 339 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 395 €. 2022: vlastné imanie 6 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 867 €. 2023: vlastné imanie 22 147 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 676 €. 2024: vlastné imanie 38 890 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 562 €. 2025: vlastné imanie 45 485 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 339 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 309 €. 2024: daň z príjmu 4 185 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.010202,3 tis.4,2 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 309 €. 2024: daň z príjmu 4 185 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.010202,3 tis.4,2 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 309 €. 2024: daň z príjmu 4 185 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0102960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby40,2 tis.20,7 tis.37,3 tis.62,7 tis.56,7 tis.
Výsledok hospodárenia12−5,9 tis.15,5 tis.16,7 tis.6,6 tis.
Aktíva34 tis.19,5 tis.37,8 tis.52,5 tis.54,8 tis.
Vlastné imanie12,6 tis.6,7 tis.22,1 tis.38,9 tis.45,5 tis.
Daň z príjmu10202,3 tis.4,2 tis.960
Zadlženosť62,9 %65,8 %41,4 %25,9 %17,0 %

aj 02/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
56,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
54,8 tis.
Vlastné imanie
45,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
17,0 %

2024

Tržby
62,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16,7 tis.
Aktíva
52,5 tis.
Vlastné imanie
38,9 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
25,9 %

2023

Tržby
37,3 tis.
Výsledok hospodárenia
15,5 tis.
Aktíva
37,8 tis.
Vlastné imanie
22,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
41,4 %

2022

Tržby
20,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,9 tis.
Aktíva
19,5 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,8 %

2021

Tržby
40,2 tis.
Výsledok hospodárenia
12
Aktíva
34 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
102
Zadlženosť
62,9 %

aj 02/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API