prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Turan Group s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52929230aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 03. 20206 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
160 627 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Turan Group s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52929230
daňové identifikačné číslo
2121208210
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121208210
Sídlo
Hurbanova 2468/12, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 03. 2020
V registri
6 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 46333/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13370091
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 03. 2020—
Kuriérske služby03. 03. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 03. 2020—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt03. 03. 2020—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt03. 03. 2020—
Faktoring a forfaiting03. 03. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 03. 2020—
Služby požičovní03. 03. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí03. 03. 2020—
Čistiace a upratovacie služby03. 03. 2020—
Administratívne služby03. 03. 2020—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť03. 03. 2020—
Poskytovanie služieb osobného charakteru03. 03. 2020—
Poskytovanie sociálnych služieb03. 03. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 03. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 03. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu03. 03. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 03. 2020—
Informačná činnosť03. 03. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 03. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností03. 03. 2020—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu03. 03. 2020—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)31. 10. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 24. 10. 2024
Oprávnená osoba
SHM PARTNERS s.r.o. · od 02. 08. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208210: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208210: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208210IČ DPH SK2121208210Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208210: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208210: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208210IČ DPH SK2121208210Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208210: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208210: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208210IČ DPH SK2121208210
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212120821011. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 05. 2023
daňové identifikačné číslo212120821010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 09. 01. 2025, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −241 € a zvýšila tržby o ▲76 % na 160,6 tisíc eur.

Tržby

160 627 €

▲ 76,2 %

Výsledok hospodárenia

−241 €

▼ 117,0 %

Aktíva

66 237 €

▼ 10,6 %

Vlastné imanie

383 €

▼ 94,8 %

Zadlženosť

99,4 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

−0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 050 €. 2022: tržby 14 819 €. 2023: tržby 91 146 €. 2024: tržby 91 146 €. 2025: tržby 160 627 €.200 tis.100 tis.01,1 tis.14,8 tis.91,1 tis.91,1 tis.160,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 050 €. 2022: tržby 14 819 €. 2023: tržby 91 146 €. 2024: tržby 91 146 €. 2025: tržby 160 627 €.200 tis.100 tis.01,1 tis.14,8 tis.91,1 tis.91,1 tis.160,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 050 €. 2022: tržby 14 819 €. 2023: tržby 91 146 €. 2024: tržby 91 146 €. 2025: tržby 160 627 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −58 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 004 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2025: výsledok hospodárenia −241 €.2 tis.0−250−58+1 tis.+1,4 tis.+1,4 tis.−24120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −58 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 004 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2025: výsledok hospodárenia −241 €.2 tis.0−250−58+1 tis.+1,4 tis.+1,4 tis.−24120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −58 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 004 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2025: výsledok hospodárenia −241 €.2 tis.0−250−58−241202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 049 €, vlastné imanie 4 942 €. 2022: aktíva 18 210 €, vlastné imanie 5 946 €. 2023: aktíva 74 089 €, vlastné imanie 7 361 €. 2024: aktíva 74 089 €, vlastné imanie 7 361 €. 2025: aktíva 66 237 €, vlastné imanie 383 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 049 €, vlastné imanie 4 942 €. 2022: aktíva 18 210 €, vlastné imanie 5 946 €. 2023: aktíva 74 089 €, vlastné imanie 7 361 €. 2024: aktíva 74 089 €, vlastné imanie 7 361 €. 2025: aktíva 66 237 €, vlastné imanie 383 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 049 €, vlastné imanie 4 942 €. 2022: aktíva 18 210 €, vlastné imanie 5 946 €. 2023: aktíva 74 089 €, vlastné imanie 7 361 €. 2024: aktíva 74 089 €, vlastné imanie 7 361 €. 2025: aktíva 66 237 €, vlastné imanie 383 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 020 €, finančné účty 4 029 €. 2022: dlhodobý majetok 16 006 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 000 €, finančné účty 1 204 €. 2023: dlhodobý majetok 14 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 900 €, finančné účty 4 824 €. 2024: dlhodobý majetok 14 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 900 €, finančné účty 4 824 €. 2025: dlhodobý majetok 22 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 259 €, finančné účty 37 067 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 020 €, finančné účty 4 029 €. 2022: dlhodobý majetok 16 006 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 000 €, finančné účty 1 204 €. 2023: dlhodobý majetok 14 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 900 €, finančné účty 4 824 €. 2024: dlhodobý majetok 14 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 900 €, finančné účty 4 824 €. 2025: dlhodobý majetok 22 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 259 €, finančné účty 37 067 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 020 €, finančné účty 4 029 €. 2022: dlhodobý majetok 16 006 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 000 €, finančné účty 1 204 €. 2023: dlhodobý majetok 14 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 900 €, finančné účty 4 824 €. 2024: dlhodobý majetok 14 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 900 €, finančné účty 4 824 €. 2025: dlhodobý majetok 22 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 259 €, finančné účty 37 067 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2022: vlastné imanie 5 946 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 264 €. 2023: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 728 €. 2024: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 728 €. 2025: vlastné imanie 383 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 854 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2022: vlastné imanie 5 946 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 264 €. 2023: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 728 €. 2024: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 728 €. 2025: vlastné imanie 383 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 854 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2022: vlastné imanie 5 946 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 264 €. 2023: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 728 €. 2024: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 728 €. 2025: vlastné imanie 383 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 854 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 177 €. 2023: daň z príjmu 376 €. 2024: daň z príjmu 376 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000017737637696020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 177 €. 2023: daň z príjmu 376 €. 2024: daň z príjmu 376 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000017737637696020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 177 €. 2023: daň z príjmu 376 €. 2024: daň z príjmu 376 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000017737637696020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,1 tis.14,8 tis.91,1 tis.91,1 tis.160,6 tis.
Výsledok hospodárenia−581 tis.1,4 tis.1,4 tis.−241
Aktíva5 tis.18,2 tis.74,1 tis.74,1 tis.66,2 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.5,9 tis.7,4 tis.7,4 tis.383
Daň z príjmu0177376376960
Zadlženosť2,1 %67,3 %90,1 %90,1 %99,4 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
160,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−241
Aktíva
66,2 tis.
Vlastné imanie
383
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
99,4 %

2024

Tržby
91,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
74,1 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
376
Zadlženosť
90,1 %

2023

Tržby
91,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
74,1 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
376
Zadlženosť
90,1 %

2022

Tržby
14,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
18,2 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
177
Zadlženosť
67,3 %

2021

Tržby
1,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−58
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,1 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API