Súhrn
- Vznik
- 28. 01. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 105 946 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENVIROTERM s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52903524
- daňové identifikačné číslo
- 2121171888
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121171888
- Sídlo
- Pod Stráňou 868/37, 028 01 Trstená, Slovenská republika
- Územie
- Trstenáokres TvrdošínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 01. 2020
- V registri
- 6 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75426/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 12230056
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 01. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 01. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 28. 01. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 01. 2020 | — |
| Dizajnérske činnosti | 28. 01. 2020 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 28. 01. 2020 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 28. 01. 2020 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 28. 01. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 28. 01. 2020 | — |
| Vedenie účtovníctva | 28. 01. 2020 | — |
| Administratívne služby | 28. 01. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 01. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 01. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 01. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 28. 01. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 01. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 01. 2020 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 22. 02. 2023
- Oprávnená osoba
- LD Legal, s.r.o. · od 22. 02. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121171888 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 24. 02. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121171888 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼1 % na 3 091 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 105,9 tisíc eur.
Tržby
105 946 €
▲ 29,0 %Výsledok hospodárenia
3 091 €
▼ 0,6 %Aktíva
1 164 249 €
▲ 21,2 %Vlastné imanie
292 020 €
▲ 1,1 %Zadlženosť
74,9 %
Hrubá marža
3,8 %
Čistá marža
2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 414,7 tis. | 113,4 tis. | 83,3 tis. | 82,1 tis. | 105,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,3 tis. | 29,4 tis. | −372 | 3,1 tis. | 3,1 tis. |
| Aktíva | 804,8 tis. | 777,4 tis. | 1,17 mil. | 960,4 tis. | 1,16 mil. |
| Vlastné imanie | 256,8 tis. | 286,2 tis. | 285,8 tis. | 288,9 tis. | 292 tis. |
| Daň z príjmu | 918 | 8,3 tis. | 831 | 969 | 960 |
| Zadlženosť | 68,1 % | 63,2 % | 75,5 % | 69,9 % | 74,9 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 105,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 1,16 mil.
- Vlastné imanie
- 292 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 74,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 82,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 960,4 tis.
- Vlastné imanie
- 288,9 tis.
- Daň z príjmu
- 969
- Zadlženosť
- 69,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 83,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −372
- Aktíva
- 1,17 mil.
- Vlastné imanie
- 285,8 tis.
- Daň z príjmu
- 831
- Zadlženosť
- 75,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 113,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,4 tis.
- Aktíva
- 777,4 tis.
- Vlastné imanie
- 286,2 tis.
- Daň z príjmu
- 8,3 tis.
- Zadlženosť
- 63,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 414,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 804,8 tis.
- Vlastné imanie
- 256,8 tis.
- Daň z príjmu
- 918
- Zadlženosť
- 68,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.