prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

PEMAS TN s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52886409aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 07. 10. 2026
Tržby
80 050 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEMAS TN s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52886409
daňové identifikačné číslo
2121252562
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121252562
Sídlo
434, 913 32 Dolná Súča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 05. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 41174/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14551201
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby23. 05. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 05. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 05. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení23. 05. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 05. 2020—
Čistiace a upratovacie služby23. 05. 2020—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov04. 07. 2020—
Administratívne služby23. 05. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 05. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 05. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 05. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 05. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí23. 05. 2020—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja23. 05. 2020—
Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení23. 05. 2020—
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie23. 05. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla23. 05. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave23. 05. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností23. 05. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení23. 05. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121252562: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121252562: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121252562IČ DPH SK2121252562Obdobia daňových registráciíDIČ 2121252562: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121252562: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121252562IČ DPH SK2121252562Obdobia daňových registráciíDIČ 2121252562: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121252562: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121252562IČ DPH SK2121252562
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212125256211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2022
daňové identifikačné číslo212125256210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 05. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 05. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 05. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 07. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňa05. 10. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené08. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 07. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 182 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 80 tisíc eur.

Tržby

80 050 €

▲ 21,0 %

Výsledok hospodárenia

2 182 €

▲ 111,1 %

Aktíva

56 250 €

▲ 19,4 %

Vlastné imanie

15 145 €

▲ 3 171,1 %

Zadlženosť

73,1 %

Hrubá marža

3,9 %

Čistá marža

2,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 35 170 €. 2022: tržby 51 994 €. 2023: tržby 49 830 €. 2024: tržby 66 161 €. 2025: tržby 80 050 €.100 tis.50 tis.035,2 tis.52 tis.49,8 tis.66,2 tis.80 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 35 170 €. 2022: tržby 51 994 €. 2023: tržby 49 830 €. 2024: tržby 66 161 €. 2025: tržby 80 050 €.100 tis.50 tis.035,2 tis.52 tis.49,8 tis.66,2 tis.80 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 35 170 €. 2022: tržby 51 994 €. 2023: tržby 49 830 €. 2024: tržby 66 161 €. 2025: tržby 80 050 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 751 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 679 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 906 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 686 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 182 €.2,5 tis.0−20 tis.+751+1,7 tis.−2,9 tis.−19,7 tis.+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 751 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 679 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 906 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 686 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 182 €.2,5 tis.0−20 tis.+751+1,7 tis.−2,9 tis.−19,7 tis.+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 751 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 679 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 906 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 686 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 182 €.2,5 tis.0−20 tis.+751202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 496 €, vlastné imanie 6 454 €. 2022: aktíva 22 154 €, vlastné imanie 8 134 €. 2023: aktíva 34 550 €, vlastné imanie 5 228 €. 2024: aktíva 47 115 €, vlastné imanie 463 €. 2025: aktíva 56 250 €, vlastné imanie 15 145 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 496 €, vlastné imanie 6 454 €. 2022: aktíva 22 154 €, vlastné imanie 8 134 €. 2023: aktíva 34 550 €, vlastné imanie 5 228 €. 2024: aktíva 47 115 €, vlastné imanie 463 €. 2025: aktíva 56 250 €, vlastné imanie 15 145 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 496 €, vlastné imanie 6 454 €. 2022: aktíva 22 154 €, vlastné imanie 8 134 €. 2023: aktíva 34 550 €, vlastné imanie 5 228 €. 2024: aktíva 47 115 €, vlastné imanie 463 €. 2025: aktíva 56 250 €, vlastné imanie 15 145 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 373 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 833 €, finančné účty 6 290 €. 2022: dlhodobý majetok 4 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 966 €, finančné účty 14 567 €. 2023: dlhodobý majetok 20 536 €, zásoby 5 874 €, pohľadávky 5 722 €, finančné účty 2 418 €. 2024: dlhodobý majetok 37 285 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 068 €, finančné účty 3 762 €. 2025: dlhodobý majetok 27 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 381 €, finančné účty 23 100 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 373 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 833 €, finančné účty 6 290 €. 2022: dlhodobý majetok 4 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 966 €, finančné účty 14 567 €. 2023: dlhodobý majetok 20 536 €, zásoby 5 874 €, pohľadávky 5 722 €, finančné účty 2 418 €. 2024: dlhodobý majetok 37 285 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 068 €, finančné účty 3 762 €. 2025: dlhodobý majetok 27 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 381 €, finančné účty 23 100 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 373 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 833 €, finančné účty 6 290 €. 2022: dlhodobý majetok 4 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 966 €, finančné účty 14 567 €. 2023: dlhodobý majetok 20 536 €, zásoby 5 874 €, pohľadávky 5 722 €, finančné účty 2 418 €. 2024: dlhodobý majetok 37 285 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 068 €, finančné účty 3 762 €. 2025: dlhodobý majetok 27 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 381 €, finančné účty 23 100 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 454 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 042 €. 2022: vlastné imanie 8 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 020 €. 2023: vlastné imanie 5 228 €, dlhodobé záväzky 5 945 €, krátkodobé záväzky 23 377 €. 2024: vlastné imanie 463 €, dlhodobé záväzky 14 680 €, krátkodobé záväzky 31 972 €. 2025: vlastné imanie 15 145 €, dlhodobé záväzky 10 529 €, krátkodobé záväzky 30 576 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 454 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 042 €. 2022: vlastné imanie 8 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 020 €. 2023: vlastné imanie 5 228 €, dlhodobé záväzky 5 945 €, krátkodobé záväzky 23 377 €. 2024: vlastné imanie 463 €, dlhodobé záväzky 14 680 €, krátkodobé záväzky 31 972 €. 2025: vlastné imanie 15 145 €, dlhodobé záväzky 10 529 €, krátkodobé záväzky 30 576 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 454 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 042 €. 2022: vlastné imanie 8 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 020 €. 2023: vlastné imanie 5 228 €, dlhodobé záväzky 5 945 €, krátkodobé záväzky 23 377 €. 2024: vlastné imanie 463 €, dlhodobé záväzky 14 680 €, krátkodobé záväzky 31 972 €. 2025: vlastné imanie 15 145 €, dlhodobé záväzky 10 529 €, krátkodobé záväzky 30 576 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 133 €. 2022: daň z príjmu 473 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000133473096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 133 €. 2022: daň z príjmu 473 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000133473096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 133 €. 2022: daň z príjmu 473 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000133473096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby35,2 tis.52 tis.49,8 tis.66,2 tis.80 tis.
Výsledok hospodárenia7511,7 tis.−2,9 tis.−19,7 tis.2,2 tis.
Aktíva14,5 tis.22,2 tis.34,5 tis.47,1 tis.56,3 tis.
Vlastné imanie6,5 tis.8,1 tis.5,2 tis.46315,1 tis.
Daň z príjmu1334730960960
Zadlženosť55,5 %63,3 %84,9 %99,0 %73,1 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
80 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
56,3 tis.
Vlastné imanie
15,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
73,1 %

2024

Tržby
66,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,7 tis.
Aktíva
47,1 tis.
Vlastné imanie
463
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
99,0 %

2023

Tržby
49,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
34,5 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,9 %

2022

Tržby
52 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
22,2 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
473
Zadlženosť
63,3 %

2021

Tržby
35,2 tis.
Výsledok hospodárenia
751
Aktíva
14,5 tis.
Vlastné imanie
6,5 tis.
Daň z príjmu
133
Zadlženosť
55,5 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API