Súhrn
- Vznik
- 21. 01. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 39 957 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kleban s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52875059
- daňové identifikačné číslo
- 2121164265
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- A. Hlinku 1678/25, 091 01 Stropkov, Slovenská republika
- Územie
- Stropkovokres StropkovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 01. 2020
- V registri
- 6 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 39649/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 12163509
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 01. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 01. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 21. 01. 2020 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 21. 01. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121164265 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲13 % na 25 913 € a zvýšila tržby o ▲30 % na 40 tisíc eur.
Tržby
39 957 €
▲ 30,3 %Výsledok hospodárenia
25 913 €
▲ 12,8 %Aktíva
149 992 €
▲ 31,4 %Vlastné imanie
126 992 €
▲ 25,6 %Zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža
72,1 %
Čistá marža
64,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30,5 tis. | 46,9 tis. | 35 tis. | 30,7 tis. | 40 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 17 tis. | 12,8 tis. | 22 tis. | 23 tis. | 25,9 tis. |
| Aktíva | 46,3 tis. | 59,1 tis. | 91 tis. | 114,1 tis. | 150 tis. |
| Vlastné imanie | 43,3 tis. | 56,1 tis. | 78,1 tis. | 101,1 tis. | 127 tis. |
| Daň z príjmu | 3 tis. | 2,3 tis. | 3,9 tis. | 4,1 tis. | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 6,5 % | 5,1 % | 14,2 % | 11,4 % | 15,3 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 40 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,9 tis.
- Aktíva
- 150 tis.
- Vlastné imanie
- 127 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 15,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 30,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23 tis.
- Aktíva
- 114,1 tis.
- Vlastné imanie
- 101,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 11,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 35 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22 tis.
- Aktíva
- 91 tis.
- Vlastné imanie
- 78,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 14,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 46,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,8 tis.
- Aktíva
- 59,1 tis.
- Vlastné imanie
- 56,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 5,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 30,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17 tis.
- Aktíva
- 46,3 tis.
- Vlastné imanie
- 43,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 6,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.