prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ING. IVAN ČAVAJDA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52874001aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 01. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
114 259 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ING. IVAN ČAVAJDA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52874001
daňové identifikačné číslo
2121166718
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121166718
Sídlo
Oblazov 79, 013 61 Kotešová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 01. 2020
V registri
6 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73934/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
12225404
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 01. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby22. 01. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121166718: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121166718: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121166718IČ DPH SK2121166718Obdobia daňových registráciíDIČ 2121166718: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121166718: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121166718IČ DPH SK2121166718Obdobia daňových registráciíDIČ 2121166718: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121166718: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121166718IČ DPH SK2121166718
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212116671811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 12. 2023
daňové identifikačné číslo212116671810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼19 % na 58 032 € a znížila tržby o ▼6 % na 114,3 tisíc eur.

Tržby

114 259 €

▼ 6,0 %

Výsledok hospodárenia

58 032 €

▼ 19,3 %

Aktíva

220 914 €

▲ 33,7 %

Vlastné imanie

204 700 €

▲ 39,6 %

Zadlženosť

7,3 %

Hrubá marža

64,8 %

Čistá marža

50,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 33 469 €. 2022: tržby 30 114 €. 2023: tržby 66 038 €. 2024: tržby 121 494 €. 2025: tržby 114 259 €.200 tis.100 tis.033,5 tis.30,1 tis.66 tis.121,5 tis.114,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 33 469 €. 2022: tržby 30 114 €. 2023: tržby 66 038 €. 2024: tržby 121 494 €. 2025: tržby 114 259 €.200 tis.100 tis.033,5 tis.30,1 tis.66 tis.121,5 tis.114,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 33 469 €. 2022: tržby 30 114 €. 2023: tržby 66 038 €. 2024: tržby 121 494 €. 2025: tržby 114 259 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 650 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 334 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 203 €. 2024: výsledok hospodárenia 71 880 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 032 €.100 tis.50 tis.0+9,7 tis.+7,3 tis.+34,2 tis.+71,9 tis.+58 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 650 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 334 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 203 €. 2024: výsledok hospodárenia 71 880 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 032 €.100 tis.50 tis.0+9,7 tis.+7,3 tis.+34,2 tis.+71,9 tis.+58 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 650 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 334 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 203 €. 2024: výsledok hospodárenia 71 880 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 032 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 61 117 €, vlastné imanie 33 251 €. 2022: aktíva 50 370 €, vlastné imanie 40 585 €. 2023: aktíva 87 670 €, vlastné imanie 74 788 €. 2024: aktíva 165 231 €, vlastné imanie 146 668 €. 2025: aktíva 220 914 €, vlastné imanie 204 700 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 61 117 €, vlastné imanie 33 251 €. 2022: aktíva 50 370 €, vlastné imanie 40 585 €. 2023: aktíva 87 670 €, vlastné imanie 74 788 €. 2024: aktíva 165 231 €, vlastné imanie 146 668 €. 2025: aktíva 220 914 €, vlastné imanie 204 700 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 61 117 €, vlastné imanie 33 251 €. 2022: aktíva 50 370 €, vlastné imanie 40 585 €. 2023: aktíva 87 670 €, vlastné imanie 74 788 €. 2024: aktíva 165 231 €, vlastné imanie 146 668 €. 2025: aktíva 220 914 €, vlastné imanie 204 700 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 681 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 641 €, finančné účty 38 795 €. 2022: dlhodobý majetok 12 408 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 128 €, finančné účty 35 834 €. 2023: dlhodobý majetok 4 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 865 €, finančné účty 33 669 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 517 €, finančné účty 113 714 €. 2025: dlhodobý majetok 13 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 052 €, finančné účty 128 531 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 681 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 641 €, finančné účty 38 795 €. 2022: dlhodobý majetok 12 408 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 128 €, finančné účty 35 834 €. 2023: dlhodobý majetok 4 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 865 €, finančné účty 33 669 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 517 €, finančné účty 113 714 €. 2025: dlhodobý majetok 13 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 052 €, finančné účty 128 531 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 681 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 641 €, finančné účty 38 795 €. 2022: dlhodobý majetok 12 408 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 128 €, finančné účty 35 834 €. 2023: dlhodobý majetok 4 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 865 €, finančné účty 33 669 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 517 €, finančné účty 113 714 €. 2025: dlhodobý majetok 13 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 052 €, finančné účty 128 531 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 251 €, dlhodobé záväzky 13 566 €, krátkodobé záväzky 14 300 €. 2022: vlastné imanie 40 585 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 785 €. 2023: vlastné imanie 74 788 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 882 €. 2024: vlastné imanie 146 668 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 563 €. 2025: vlastné imanie 204 700 €, dlhodobé záväzky 12 267 €, krátkodobé záväzky 3 947 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 251 €, dlhodobé záväzky 13 566 €, krátkodobé záväzky 14 300 €. 2022: vlastné imanie 40 585 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 785 €. 2023: vlastné imanie 74 788 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 882 €. 2024: vlastné imanie 146 668 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 563 €. 2025: vlastné imanie 204 700 €, dlhodobé záväzky 12 267 €, krátkodobé záväzky 3 947 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 251 €, dlhodobé záväzky 13 566 €, krátkodobé záväzky 14 300 €. 2022: vlastné imanie 40 585 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 785 €. 2023: vlastné imanie 74 788 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 882 €. 2024: vlastné imanie 146 668 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 563 €. 2025: vlastné imanie 204 700 €, dlhodobé záväzky 12 267 €, krátkodobé záväzky 3 947 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 712 €. 2022: daň z príjmu 1 391 €. 2023: daň z príjmu 9 286 €. 2024: daň z príjmu 19 593 €. 2025: daň z príjmu 16 039 €.20 tis.10 tis.01,7 tis.1,4 tis.9,3 tis.19,6 tis.16 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 712 €. 2022: daň z príjmu 1 391 €. 2023: daň z príjmu 9 286 €. 2024: daň z príjmu 19 593 €. 2025: daň z príjmu 16 039 €.20 tis.10 tis.01,7 tis.1,4 tis.9,3 tis.19,6 tis.16 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 712 €. 2022: daň z príjmu 1 391 €. 2023: daň z príjmu 9 286 €. 2024: daň z príjmu 19 593 €. 2025: daň z príjmu 16 039 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby33,5 tis.30,1 tis.66 tis.121,5 tis.114,3 tis.
Výsledok hospodárenia9,7 tis.7,3 tis.34,2 tis.71,9 tis.58 tis.
Aktíva61,1 tis.50,4 tis.87,7 tis.165,2 tis.220,9 tis.
Vlastné imanie33,3 tis.40,6 tis.74,8 tis.146,7 tis.204,7 tis.
Daň z príjmu1,7 tis.1,4 tis.9,3 tis.19,6 tis.16 tis.
Zadlženosť45,6 %19,4 %14,7 %11,2 %7,3 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
114,3 tis.
Výsledok hospodárenia
58 tis.
Aktíva
220,9 tis.
Vlastné imanie
204,7 tis.
Daň z príjmu
16 tis.
Zadlženosť
7,3 %

2024

Tržby
121,5 tis.
Výsledok hospodárenia
71,9 tis.
Aktíva
165,2 tis.
Vlastné imanie
146,7 tis.
Daň z príjmu
19,6 tis.
Zadlženosť
11,2 %

2023

Tržby
66 tis.
Výsledok hospodárenia
34,2 tis.
Aktíva
87,7 tis.
Vlastné imanie
74,8 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
14,7 %

2022

Tržby
30,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
50,4 tis.
Vlastné imanie
40,6 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
19,4 %

2021

Tržby
33,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,7 tis.
Aktíva
61,1 tis.
Vlastné imanie
33,3 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
45,6 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API