Súhrn
- Vznik
- 15. 01. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 26 904 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Ranč Stará Hora s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52841375
- daňové identifikačné číslo
- 2121179643
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121179643
- Sídlo
- Stará Hora 1481/24, 963 01 Krupina, Slovenská republika
- Územie
- Krupinaokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 01. 2020
- V registri
- 6 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 37986/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 11663075
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 15. 01. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 15. 01. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 15. 01. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 15. 01. 2020 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 15. 01. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 15. 01. 2020 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 01. 2020 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 15. 01. 2020 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 03. 03. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121179643 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121179643 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 11 358 € a zvýšila tržby o ▲449 % na 26,9 tisíc eur.
Tržby
26 904 €
▲ 449,1 %Výsledok hospodárenia
11 358 €
▲ 2 932,4 %Aktíva
116 361 €
▲ 299,8 %Vlastné imanie
34 002 €
▲ 53,5 %Zadlženosť
70,8 %
Hrubá marža
49,6 %
Čistá marža
42,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17,9 tis. | 7,8 tis. | 10,2 tis. | 4,9 tis. | 26,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 10,2 tis. | 3,7 tis. | 5,7 tis. | −401 | 11,4 tis. |
| Aktíva | 41,1 tis. | 33,3 tis. | 31,6 tis. | 29,1 tis. | 116,4 tis. |
| Vlastné imanie | 13,2 tis. | 16,9 tis. | 22,6 tis. | 22,2 tis. | 34 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 623 | 981 | 340 | 2 tis. |
| Zadlženosť | 67,9 % | 49,4 % | 28,6 % | 23,9 % | 70,8 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 26,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,4 tis.
- Aktíva
- 116,4 tis.
- Vlastné imanie
- 34 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 70,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 4,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −401
- Aktíva
- 29,1 tis.
- Vlastné imanie
- 22,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 23,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 10,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 31,6 tis.
- Vlastné imanie
- 22,6 tis.
- Daň z príjmu
- 981
- Zadlženosť
- 28,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 7,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 33,3 tis.
- Vlastné imanie
- 16,9 tis.
- Daň z príjmu
- 623
- Zadlženosť
- 49,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 17,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,2 tis.
- Aktíva
- 41,1 tis.
- Vlastné imanie
- 13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 67,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.