prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Jala express s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52827135aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 02. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
104 725 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Jala express s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52827135
daňové identifikačné číslo
2121175243
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121175243
Sídlo
Pri pošte 33/20, 040 17 Košice - mestská časť Barca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 02. 2020
V registri
6 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 48192/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
12240846
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 02. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 02. 2020—
Donášková služba04. 02. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 02. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 02. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 02. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 02. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti04. 02. 2020—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom04. 02. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 02. 2020—
Prevádzkovanie výdajne stravy04. 02. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach04. 02. 2020—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 02. 2020—
Faktoring a forfaiting04. 02. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí04. 02. 2020—
Administratívne služby04. 02. 2020—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)04. 02. 2020—
Vedenie účtovníctva04. 02. 2020—
Čistiace a upratovacie služby04. 02. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky04. 02. 2020—
Kuriérske služby04. 02. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 02. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 02. 2020—
Zváračské práce04. 02. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 02. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 02. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 02. 2020—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu04. 02. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností04. 02. 2020—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne04. 02. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121175243: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121175243: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121175243IČ DPH SK2121175243Obdobia daňových registráciíDIČ 2121175243: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121175243: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121175243IČ DPH SK2121175243Obdobia daňových registráciíDIČ 2121175243: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121175243: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121175243IČ DPH SK2121175243
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212117524311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2020
daňové identifikačné číslo212117524310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 716 € a znížila tržby o ▼33 % na 104,7 tisíc eur.

Tržby

104 725 €

▼ 33,5 %

Výsledok hospodárenia

716 €

▲ 102,2 %

Aktíva

256 289 €

▼ 36,5 %

Vlastné imanie

97 160 €

▲ 244,5 %

Zadlženosť

62,1 %

Hrubá marža

4,6 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 112 753 €. 2022: tržby 61 262 €. 2023: tržby 36 846 €. 2024: tržby 157 373 €. 2025: tržby 104 725 €.200 tis.100 tis.0112,8 tis.61,3 tis.36,8 tis.157,4 tis.104,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 112 753 €. 2022: tržby 61 262 €. 2023: tržby 36 846 €. 2024: tržby 157 373 €. 2025: tržby 104 725 €.200 tis.100 tis.0112,8 tis.61,3 tis.36,8 tis.157,4 tis.104,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 112 753 €. 2022: tržby 61 262 €. 2023: tržby 36 846 €. 2024: tržby 157 373 €. 2025: tržby 104 725 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 053 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −38 078 €. 2024: výsledok hospodárenia −32 225 €. 2025: výsledok hospodárenia 716 €.5 tis.0−50 tis.+1,1 tis.+4 tis.−38,1 tis.−32,2 tis.+71620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 053 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −38 078 €. 2024: výsledok hospodárenia −32 225 €. 2025: výsledok hospodárenia 716 €.5 tis.0−50 tis.+1,1 tis.+4 tis.−38,1 tis.−32,2 tis.+71620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 053 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −38 078 €. 2024: výsledok hospodárenia −32 225 €. 2025: výsledok hospodárenia 716 €.5 tis.0−50 tis.+716202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 134 502 €, vlastné imanie 54 354 €. 2022: aktíva 204 491 €, vlastné imanie 61 183 €. 2023: aktíva 332 917 €, vlastné imanie 60 431 €. 2024: aktíva 403 580 €, vlastné imanie 28 205 €. 2025: aktíva 256 289 €, vlastné imanie 97 160 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 134 502 €, vlastné imanie 54 354 €. 2022: aktíva 204 491 €, vlastné imanie 61 183 €. 2023: aktíva 332 917 €, vlastné imanie 60 431 €. 2024: aktíva 403 580 €, vlastné imanie 28 205 €. 2025: aktíva 256 289 €, vlastné imanie 97 160 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 134 502 €, vlastné imanie 54 354 €. 2022: aktíva 204 491 €, vlastné imanie 61 183 €. 2023: aktíva 332 917 €, vlastné imanie 60 431 €. 2024: aktíva 403 580 €, vlastné imanie 28 205 €. 2025: aktíva 256 289 €, vlastné imanie 97 160 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 057 €, finančné účty 4 445 €. 2022: dlhodobý majetok 51 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 599 €, finančné účty 9 647 €. 2023: dlhodobý majetok 125 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 866 €, finančné účty 49 097 €. 2024: dlhodobý majetok 144 816 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 568 €, finančné účty 8 196 €. 2025: dlhodobý majetok 120 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 107 171 €, finančné účty 28 921 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 057 €, finančné účty 4 445 €. 2022: dlhodobý majetok 51 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 599 €, finančné účty 9 647 €. 2023: dlhodobý majetok 125 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 866 €, finančné účty 49 097 €. 2024: dlhodobý majetok 144 816 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 568 €, finančné účty 8 196 €. 2025: dlhodobý majetok 120 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 107 171 €, finančné účty 28 921 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 057 €, finančné účty 4 445 €. 2022: dlhodobý majetok 51 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 599 €, finančné účty 9 647 €. 2023: dlhodobý majetok 125 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 866 €, finančné účty 49 097 €. 2024: dlhodobý majetok 144 816 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 568 €, finančné účty 8 196 €. 2025: dlhodobý majetok 120 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 107 171 €, finančné účty 28 921 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 54 354 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 80 119 €. 2022: vlastné imanie 61 183 €, dlhodobé záväzky 50 596 €, krátkodobé záväzky 92 712 €. 2023: vlastné imanie 60 431 €, dlhodobé záväzky 165 260 €, krátkodobé záväzky 107 226 €. 2024: vlastné imanie 28 205 €, dlhodobé záväzky 172 429 €, krátkodobé záväzky 202 946 €. 2025: vlastné imanie 97 160 €, dlhodobé záväzky 140 923 €, krátkodobé záväzky 18 206 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 54 354 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 80 119 €. 2022: vlastné imanie 61 183 €, dlhodobé záväzky 50 596 €, krátkodobé záväzky 92 712 €. 2023: vlastné imanie 60 431 €, dlhodobé záväzky 165 260 €, krátkodobé záväzky 107 226 €. 2024: vlastné imanie 28 205 €, dlhodobé záväzky 172 429 €, krátkodobé záväzky 202 946 €. 2025: vlastné imanie 97 160 €, dlhodobé záväzky 140 923 €, krátkodobé záväzky 18 206 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 54 354 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 80 119 €. 2022: vlastné imanie 61 183 €, dlhodobé záväzky 50 596 €, krátkodobé záväzky 92 712 €. 2023: vlastné imanie 60 431 €, dlhodobé záväzky 165 260 €, krátkodobé záväzky 107 226 €. 2024: vlastné imanie 28 205 €, dlhodobé záväzky 172 429 €, krátkodobé záväzky 202 946 €. 2025: vlastné imanie 97 160 €, dlhodobé záväzky 140 923 €, krátkodobé záväzky 18 206 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 288 €. 2022: daň z príjmu 2 208 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 4 106 €.5 tis.2,5 tis.02882,2 tis.09604,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 288 €. 2022: daň z príjmu 2 208 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 4 106 €.5 tis.2,5 tis.02882,2 tis.09604,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 288 €. 2022: daň z príjmu 2 208 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 4 106 €.5 tis.2,5 tis.02880202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby112,8 tis.61,3 tis.36,8 tis.157,4 tis.104,7 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.4 tis.−38,1 tis.−32,2 tis.716
Aktíva134,5 tis.204,5 tis.332,9 tis.403,6 tis.256,3 tis.
Vlastné imanie54,4 tis.61,2 tis.60,4 tis.28,2 tis.97,2 tis.
Daň z príjmu2882,2 tis.09604,1 tis.
Zadlženosť59,6 %70,1 %81,8 %93,0 %62,1 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
104,7 tis.
Výsledok hospodárenia
716
Aktíva
256,3 tis.
Vlastné imanie
97,2 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
62,1 %

2024

Tržby
157,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,2 tis.
Aktíva
403,6 tis.
Vlastné imanie
28,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
93,0 %

2023

Tržby
36,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−38,1 tis.
Aktíva
332,9 tis.
Vlastné imanie
60,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,8 %

2022

Tržby
61,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
204,5 tis.
Vlastné imanie
61,2 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
70,1 %

2021

Tržby
112,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
134,5 tis.
Vlastné imanie
54,4 tis.
Daň z príjmu
288
Zadlženosť
59,6 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API