prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

VH-ElektroStav s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52826741aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 01. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
38 955 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VH-ElektroStav s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52826741
daňové identifikačné číslo
2121163286
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121163286
Sídlo
Zoltána Fábryho 499/24, 92522 Veľké Úľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 01. 2020
V registri
6 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 45962/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
11834278
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu17. 01. 2020—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov17. 01. 2020—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok17. 01. 2020—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí17. 01. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 01. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 01. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 01. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 01. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 01. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 01. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 01. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 01. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí17. 01. 2020—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických17. 01. 2020—
Opravy vyhradených technických zariadení17. 01. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121163286: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121163286: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121163286IČ DPH SK2121163286Obdobia daňových registráciíDIČ 2121163286: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121163286: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121163286IČ DPH SK2121163286Obdobia daňových registráciíDIČ 2121163286: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121163286: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121163286IČ DPH SK2121163286
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212116328611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 08. 2020
daňové identifikačné číslo212116328610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −2 698 € a zvýšila tržby o ▲96 % na 39 tisíc eur.

Tržby

38 955 €

▲ 96,0 %

Výsledok hospodárenia

−2 698 €

▲ 87,5 %

Aktíva

51 777 €

▲ 53,2 %

Vlastné imanie

−19 681 €

▼ 15,9 %

Zadlženosť

138,0 %

Hrubá marža

−6,1 %

Čistá marža

−6,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 45 580 €. 2022: tržby 54 132 €. 2023: tržby 53 400 €. 2024: tržby 19 880 €. 2025: tržby 38 955 €.100 tis.50 tis.045,6 tis.54,1 tis.53,4 tis.19,9 tis.39 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 45 580 €. 2022: tržby 54 132 €. 2023: tržby 53 400 €. 2024: tržby 19 880 €. 2025: tržby 38 955 €.100 tis.50 tis.045,6 tis.54,1 tis.53,4 tis.19,9 tis.39 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 45 580 €. 2022: tržby 54 132 €. 2023: tržby 53 400 €. 2024: tržby 19 880 €. 2025: tržby 38 955 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 878 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 990 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 181 €. 2024: výsledok hospodárenia −21 557 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 698 €.0−25 tis.−10,9 tis.−11 tis.−8,2 tis.−21,6 tis.−2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 878 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 990 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 181 €. 2024: výsledok hospodárenia −21 557 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 698 €.0−25 tis.−10,9 tis.−11 tis.−8,2 tis.−21,6 tis.−2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 878 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 990 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 181 €. 2024: výsledok hospodárenia −21 557 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 698 €.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 696 €, vlastné imanie −3 123 €. 2022: aktíva 2 870 €, vlastné imanie −14 113 €. 2023: aktíva 44 191 €, vlastné imanie 4 574 €. 2024: aktíva 33 794 €, vlastné imanie −16 983 €. 2025: aktíva 51 777 €, vlastné imanie −19 681 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 696 €, vlastné imanie −3 123 €. 2022: aktíva 2 870 €, vlastné imanie −14 113 €. 2023: aktíva 44 191 €, vlastné imanie 4 574 €. 2024: aktíva 33 794 €, vlastné imanie −16 983 €. 2025: aktíva 51 777 €, vlastné imanie −19 681 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 696 €, vlastné imanie −3 123 €. 2022: aktíva 2 870 €, vlastné imanie −14 113 €. 2023: aktíva 44 191 €, vlastné imanie 4 574 €. 2024: aktíva 33 794 €, vlastné imanie −16 983 €. 2025: aktíva 51 777 €, vlastné imanie −19 681 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 €, finančné účty 9 417 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 244 €, finančné účty 2 626 €. 2023: dlhodobý majetok 20 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 707 €, finančné účty 1 898 €. 2024: dlhodobý majetok 15 096 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 814 €, finančné účty 2 884 €. 2025: dlhodobý majetok 23 236 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 336 €, finančné účty 9 205 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 €, finančné účty 9 417 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 244 €, finančné účty 2 626 €. 2023: dlhodobý majetok 20 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 707 €, finančné účty 1 898 €. 2024: dlhodobý majetok 15 096 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 814 €, finančné účty 2 884 €. 2025: dlhodobý majetok 23 236 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 336 €, finančné účty 9 205 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 €, finančné účty 9 417 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 244 €, finančné účty 2 626 €. 2023: dlhodobý majetok 20 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 707 €, finančné účty 1 898 €. 2024: dlhodobý majetok 15 096 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 814 €, finančné účty 2 884 €. 2025: dlhodobý majetok 23 236 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 336 €, finančné účty 9 205 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 123 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 819 €. 2022: vlastné imanie −14 113 €, dlhodobé záväzky 44 €, krátkodobé záväzky 16 939 €. 2023: vlastné imanie 4 574 €, dlhodobé záväzky 24 113 €, krátkodobé záväzky 15 504 €. 2024: vlastné imanie −16 983 €, dlhodobé záväzky 50 914 €, krátkodobé záväzky −137 €. 2025: vlastné imanie −19 681 €, dlhodobé záväzky 70 413 €, krátkodobé záväzky 1 045 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 123 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 819 €. 2022: vlastné imanie −14 113 €, dlhodobé záväzky 44 €, krátkodobé záväzky 16 939 €. 2023: vlastné imanie 4 574 €, dlhodobé záväzky 24 113 €, krátkodobé záväzky 15 504 €. 2024: vlastné imanie −16 983 €, dlhodobé záväzky 50 914 €, krátkodobé záväzky −137 €. 2025: vlastné imanie −19 681 €, dlhodobé záväzky 70 413 €, krátkodobé záväzky 1 045 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 123 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 819 €. 2022: vlastné imanie −14 113 €, dlhodobé záväzky 44 €, krátkodobé záväzky 16 939 €. 2023: vlastné imanie 4 574 €, dlhodobé záväzky 24 113 €, krátkodobé záväzky 15 504 €. 2024: vlastné imanie −16 983 €, dlhodobé záväzky 50 914 €, krátkodobé záväzky −137 €. 2025: vlastné imanie −19 681 €, dlhodobé záväzky 70 413 €, krátkodobé záväzky 1 045 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,6 tis.54,1 tis.53,4 tis.19,9 tis.39 tis.
Výsledok hospodárenia−10,9 tis.−11 tis.−8,2 tis.−21,6 tis.−2,7 tis.
Aktíva9,7 tis.2,9 tis.44,2 tis.33,8 tis.51,8 tis.
Vlastné imanie−3,1 tis.−14,1 tis.4,6 tis.−17 tis.−19,7 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť132,2 %591,7 %89,6 %150,3 %138,0 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
39 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
51,8 tis.
Vlastné imanie
−19,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
138,0 %

2024

Tržby
19,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,6 tis.
Aktíva
33,8 tis.
Vlastné imanie
−17 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
150,3 %

2023

Tržby
53,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,2 tis.
Aktíva
44,2 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,6 %

2022

Tržby
54,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−11 tis.
Aktíva
2,9 tis.
Vlastné imanie
−14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
591,7 %

2021

Tržby
45,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,9 tis.
Aktíva
9,7 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
132,2 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API