prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

PH Club s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52820637aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 20196 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 032 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PH Club s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52820637
daňové identifikačné číslo
2121154607
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 91, 044 13 Valaliky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2019
V registri
6 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47884/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10900545
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve13. 12. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov13. 12. 2019—
Textilná výroba13. 12. 2019—
Odevná výroba13. 12. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba13. 12. 2019—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov13. 12. 2019—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov13. 12. 2019—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava13. 12. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov13. 12. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu13. 12. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov13. 12. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok13. 12. 2019—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí13. 12. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely13. 12. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov13. 12. 2019—
Výroba sviečok a tieniacej techniky13. 12. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov13. 12. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom13. 12. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 12. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m13. 12. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 12. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 12. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla13. 12. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 12. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 12. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 12. 2019—
Sťahovacie služby13. 12. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave13. 12. 2019—
Kuriérske služby13. 12. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok13. 12. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností13. 12. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 12. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach13. 12. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce13. 12. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok13. 12. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 12. 2019—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky13. 12. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 12. 2019—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností13. 12. 2019—
Vedenie účtovníctva13. 12. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 12. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení13. 12. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied13. 12. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 12. 2019—
Dizajnérske činnosti13. 12. 2019—
Fotografické služby13. 12. 2019—
Služby požičovní13. 12. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí13. 12. 2019—
Informačná činnosť13. 12. 2019—
Čistiace a upratovacie služby13. 12. 2019—
Administratívne služby13. 12. 2019—
Prevádzkovanie jaslí13. 12. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti13. 12. 2019—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu13. 12. 2019—
Poskytovanie sociálnych služieb13. 12. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení13. 12. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu13. 12. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 12. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť13. 12. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru13. 12. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121154607: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121154607Obdobia daňových registráciíDIČ 2121154607: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121154607Obdobia daňových registráciíDIČ 2121154607: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121154607
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212115460710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 415 € a zvýšila tržby z nuly na 1 tisíc eur.

Tržby

1 032 €

Výsledok hospodárenia

415 €

▲ 222,1 %

Aktíva

5 141 €

▲ 8,8 %

Vlastné imanie

4 799 €

▲ 9,5 %

Zadlženosť

6,7 %

Hrubá marža

73,2 %

Čistá marža

40,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 6 942 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 1 032 €.10 tis.5 tis.06,9 tis.0001 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 942 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 1 032 €.10 tis.5 tis.06,9 tis.0001 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 942 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 1 032 €.10 tis.5 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −279 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia 415 €.5000−500−27900−340+41520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −279 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia 415 €.5000−500−27900−340+41520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −279 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia 415 €.5000−500−27900−340+41520212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 934 €, vlastné imanie 4 724 €. 2022: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 724 €. 2023: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 724 €. 2024: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 384 €. 2025: aktíva 5 141 €, vlastné imanie 4 799 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 934 €, vlastné imanie 4 724 €. 2022: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 724 €. 2023: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 724 €. 2024: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 384 €. 2025: aktíva 5 141 €, vlastné imanie 4 799 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 934 €, vlastné imanie 4 724 €. 2022: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 724 €. 2023: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 724 €. 2024: aktíva 4 726 €, vlastné imanie 4 384 €. 2025: aktíva 5 141 €, vlastné imanie 4 799 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 €, finančné účty 4 907 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 141 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 €, finančné účty 4 907 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 141 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 €, finančné účty 4 907 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 726 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 141 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 210 €. 2022: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2023: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2024: vlastné imanie 4 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 342 €. 2025: vlastné imanie 4 799 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 342 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 210 €. 2022: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2023: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2024: vlastné imanie 4 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 342 €. 2025: vlastné imanie 4 799 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 342 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 210 €. 2022: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2023: vlastné imanie 4 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2024: vlastné imanie 4 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 342 €. 2025: vlastné imanie 4 799 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 342 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,9 tis.0001 tis.
Výsledok hospodárenia−27900−340415
Aktíva4,9 tis.4,7 tis.4,7 tis.4,7 tis.5,1 tis.
Vlastné imanie4,7 tis.4,7 tis.4,7 tis.4,4 tis.4,8 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť4,3 %0,0 %0,0 %7,2 %6,7 %

aj 12/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1 tis.
Výsledok hospodárenia
415
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
6,7 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
7,2 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
6,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−279
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4,3 %

aj 12/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API