prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

NetMann s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52808840aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 03. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
53 568 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NetMann s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52808840
daňové identifikačné číslo
2121219639
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121219639
Sídlo
1037, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 03. 2020
V registri
6 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 144049/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13543694
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 03. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 03. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 03. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve20. 03. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 03. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 03. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu20. 03. 2020—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely20. 03. 2020—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky20. 03. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave20. 03. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí20. 03. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 03. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 03. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 03. 2020—
Administratívne služby20. 03. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti20. 03. 2020—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce20. 03. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 03. 2020—
Čistiace a upratovacie služby20. 03. 2020—
Kuriérske služby20. 03. 2020—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy01. 03. 2024—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických01. 03. 2024—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov01. 03. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121219639: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121219639: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121219639IČ DPH SK2121219639Obdobia daňových registráciíDIČ 2121219639: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121219639: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121219639IČ DPH SK2121219639Obdobia daňových registráciíDIČ 2121219639: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121219639: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121219639IČ DPH SK2121219639
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212121963911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 04. 01. 2021
daňové identifikačné číslo212121963910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲124 % na 16 388 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 53,6 tisíc eur.

Tržby

53 568 €

▲ 25,1 %

Výsledok hospodárenia

16 388 €

▲ 124,1 %

Aktíva

82 277 €

▲ 119,7 %

Vlastné imanie

24 792 €

▲ 195,0 %

Zadlženosť

69,9 %

Hrubá marža

34,3 %

Čistá marža

30,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 16 727 €. 2022: tržby 13 576 €. 2023: tržby 44 105 €. 2024: tržby 42 836 €. 2025: tržby 53 568 €.100 tis.50 tis.016,7 tis.13,6 tis.44,1 tis.42,8 tis.53,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 16 727 €. 2022: tržby 13 576 €. 2023: tržby 44 105 €. 2024: tržby 42 836 €. 2025: tržby 53 568 €.100 tis.50 tis.016,7 tis.13,6 tis.44,1 tis.42,8 tis.53,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 16 727 €. 2022: tržby 13 576 €. 2023: tržby 44 105 €. 2024: tržby 42 836 €. 2025: tržby 53 568 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 058 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 444 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 627 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 312 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 388 €.20 tis.0−20 tis.−15,1 tis.−6,4 tis.+17,6 tis.+7,3 tis.+16,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 058 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 444 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 627 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 312 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 388 €.20 tis.0−20 tis.−15,1 tis.−6,4 tis.+17,6 tis.+7,3 tis.+16,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 058 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 444 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 627 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 312 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 388 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 571 €, vlastné imanie −10 091 €. 2022: aktíva 23 459 €, vlastné imanie −16 536 €. 2023: aktíva 23 385 €, vlastné imanie 1 091 €. 2024: aktíva 37 456 €, vlastné imanie 8 403 €. 2025: aktíva 82 277 €, vlastné imanie 24 792 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 571 €, vlastné imanie −10 091 €. 2022: aktíva 23 459 €, vlastné imanie −16 536 €. 2023: aktíva 23 385 €, vlastné imanie 1 091 €. 2024: aktíva 37 456 €, vlastné imanie 8 403 €. 2025: aktíva 82 277 €, vlastné imanie 24 792 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 571 €, vlastné imanie −10 091 €. 2022: aktíva 23 459 €, vlastné imanie −16 536 €. 2023: aktíva 23 385 €, vlastné imanie 1 091 €. 2024: aktíva 37 456 €, vlastné imanie 8 403 €. 2025: aktíva 82 277 €, vlastné imanie 24 792 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 719 €, finančné účty 7 924 €. 2022: dlhodobý majetok 19 208 €, zásoby 0 €, pohľadávky 848 €, finančné účty 3 403 €. 2023: dlhodobý majetok 10 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 908 €, finančné účty 10 913 €. 2024: dlhodobý majetok 1 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 653 €, finančné účty 29 288 €. 2025: dlhodobý majetok 49 820 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 530 €, finančné účty 25 828 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 719 €, finančné účty 7 924 €. 2022: dlhodobý majetok 19 208 €, zásoby 0 €, pohľadávky 848 €, finančné účty 3 403 €. 2023: dlhodobý majetok 10 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 908 €, finančné účty 10 913 €. 2024: dlhodobý majetok 1 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 653 €, finančné účty 29 288 €. 2025: dlhodobý majetok 49 820 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 530 €, finančné účty 25 828 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 719 €, finančné účty 7 924 €. 2022: dlhodobý majetok 19 208 €, zásoby 0 €, pohľadávky 848 €, finančné účty 3 403 €. 2023: dlhodobý majetok 10 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 908 €, finančné účty 10 913 €. 2024: dlhodobý majetok 1 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 653 €, finančné účty 29 288 €. 2025: dlhodobý majetok 49 820 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 530 €, finančné účty 25 828 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 091 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 47 657 €. 2022: vlastné imanie −16 536 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 39 978 €. 2023: vlastné imanie 1 091 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 22 267 €. 2024: vlastné imanie 8 403 €, dlhodobé záväzky 54 €, krátkodobé záväzky 28 930 €. 2025: vlastné imanie 24 792 €, dlhodobé záväzky 83 €, krátkodobé záväzky 57 402 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 091 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 47 657 €. 2022: vlastné imanie −16 536 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 39 978 €. 2023: vlastné imanie 1 091 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 22 267 €. 2024: vlastné imanie 8 403 €, dlhodobé záväzky 54 €, krátkodobé záväzky 28 930 €. 2025: vlastné imanie 24 792 €, dlhodobé záväzky 83 €, krátkodobé záväzky 57 402 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 091 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 47 657 €. 2022: vlastné imanie −16 536 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 39 978 €. 2023: vlastné imanie 1 091 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 22 267 €. 2024: vlastné imanie 8 403 €, dlhodobé záväzky 54 €, krátkodobé záväzky 28 930 €. 2025: vlastné imanie 24 792 €, dlhodobé záväzky 83 €, krátkodobé záväzky 57 402 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 692 €. 2024: daň z príjmu 959 €. 2025: daň z príjmu 1 983 €.2 tis.1 tis.0006929592 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 692 €. 2024: daň z príjmu 959 €. 2025: daň z príjmu 1 983 €.2 tis.1 tis.0006929592 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 692 €. 2024: daň z príjmu 959 €. 2025: daň z príjmu 1 983 €.2 tis.1 tis.00692202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby16,7 tis.13,6 tis.44,1 tis.42,8 tis.53,6 tis.
Výsledok hospodárenia−15,1 tis.−6,4 tis.17,6 tis.7,3 tis.16,4 tis.
Aktíva37,6 tis.23,5 tis.23,4 tis.37,5 tis.82,3 tis.
Vlastné imanie−10,1 tis.−16,5 tis.1,1 tis.8,4 tis.24,8 tis.
Daň z príjmu006929592 tis.
Zadlženosť126,9 %170,5 %95,3 %77,4 %69,9 %

aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
53,6 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
82,3 tis.
Vlastné imanie
24,8 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
69,9 %

2024

Tržby
42,8 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
37,5 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
959
Zadlženosť
77,4 %

2023

Tržby
44,1 tis.
Výsledok hospodárenia
17,6 tis.
Aktíva
23,4 tis.
Vlastné imanie
1,1 tis.
Daň z príjmu
692
Zadlženosť
95,3 %

2022

Tržby
13,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
−16,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
170,5 %

2021

Tržby
16,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
37,6 tis.
Vlastné imanie
−10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,9 %

aj 03/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API