prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

RUILI, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52783545aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 11. 20196 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
56 513 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RUILI, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52783545
daňové identifikačné číslo
2121131870
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 11. 2019
V registri
6 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 55041/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10094650
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 11. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121131870: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121131870Obdobia daňových registráciíDIČ 2121131870: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121131870Obdobia daňových registráciíDIČ 2121131870: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121131870
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212113187010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 07. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −4 601 € a znížila tržby o ▼4 % na 56,5 tisíc eur.

Tržby

56 513 €

▼ 4,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 601 €

▼ 37,3 %

Aktíva

45 792 €

▼ 6,6 %

Vlastné imanie

7 739 €

▼ 37,3 %

Zadlženosť

83,1 %

Hrubá marža

−6,4 %

Čistá marža

−8,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2020 — 12/2020: tržby 57 092 €. 2021: tržby 28 934 €. 2022: tržby 47 716 €. 2023: tržby 58 842 €. 2024: tržby 56 513 €.100 tis.50 tis.057,1 tis.28,9 tis.47,7 tis.58,8 tis.56,5 tis.11/2020 — 12/20202021202220232024Tržby11/2020 — 12/2020: tržby 57 092 €. 2021: tržby 28 934 €. 2022: tržby 47 716 €. 2023: tržby 58 842 €. 2024: tržby 56 513 €.100 tis.50 tis.057,1 tis.47,7 tis.56,5 tis.11/2020 — 12/202020222024Tržby11/2020 — 12/2020: tržby 57 092 €. 2021: tržby 28 934 €. 2022: tržby 47 716 €. 2023: tržby 58 842 €. 2024: tržby 56 513 €.100 tis.50 tis.020212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 4 745 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 068 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 864 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 351 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 601 €.5 tis.0−10 tis.+4,7 tis.−3,1 tis.−9,9 tis.−3,4 tis.−4,6 tis.11/2020 — 12/20202021202220232024Výsledok hospodárenia11/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 4 745 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 068 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 864 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 351 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 601 €.5 tis.0−10 tis.+4,7 tis.−9,9 tis.−4,6 tis.11/2020 — 12/202020222024Výsledok hospodárenia11/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 4 745 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 068 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 864 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 351 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 601 €.5 tis.0−10 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2020 — 12/2020: aktíva 16 429 €, vlastné imanie 13 623 €. 2021: aktíva 39 323 €, vlastné imanie 10 555 €. 2022: aktíva 52 182 €, vlastné imanie 15 690 €. 2023: aktíva 49 015 €, vlastné imanie 12 340 €. 2024: aktíva 45 792 €, vlastné imanie 7 739 €.100 tis.50 tis.011/2020 — 12/20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie11/2020 — 12/2020: aktíva 16 429 €, vlastné imanie 13 623 €. 2021: aktíva 39 323 €, vlastné imanie 10 555 €. 2022: aktíva 52 182 €, vlastné imanie 15 690 €. 2023: aktíva 49 015 €, vlastné imanie 12 340 €. 2024: aktíva 45 792 €, vlastné imanie 7 739 €.100 tis.50 tis.011/2020 — 12/202020222024Aktíva a vlastné imanie11/2020 — 12/2020: aktíva 16 429 €, vlastné imanie 13 623 €. 2021: aktíva 39 323 €, vlastné imanie 10 555 €. 2022: aktíva 52 182 €, vlastné imanie 15 690 €. 2023: aktíva 49 015 €, vlastné imanie 12 340 €. 2024: aktíva 45 792 €, vlastné imanie 7 739 €.100 tis.50 tis.020212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 225 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 204 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 917 €, pohľadávky 1 289 €, finančné účty 33 117 €. 2022: dlhodobý majetok 36 822 €, zásoby 3 455 €, pohľadávky 2 352 €, finančné účty 9 553 €. 2023: dlhodobý majetok 26 780 €, zásoby 1 571 €, pohľadávky 2 747 €, finančné účty 17 917 €. 2024: dlhodobý majetok 16 737 €, zásoby 2 172 €, pohľadávky 1 212 €, finančné účty 25 671 €.100 tis.50 tis.011/2020 — 12/20202021202220232024Štruktúra aktív11/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 225 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 204 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 917 €, pohľadávky 1 289 €, finančné účty 33 117 €. 2022: dlhodobý majetok 36 822 €, zásoby 3 455 €, pohľadávky 2 352 €, finančné účty 9 553 €. 2023: dlhodobý majetok 26 780 €, zásoby 1 571 €, pohľadávky 2 747 €, finančné účty 17 917 €. 2024: dlhodobý majetok 16 737 €, zásoby 2 172 €, pohľadávky 1 212 €, finančné účty 25 671 €.100 tis.50 tis.011/2020 — 12/202020222024Štruktúra aktív11/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 225 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 204 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 917 €, pohľadávky 1 289 €, finančné účty 33 117 €. 2022: dlhodobý majetok 36 822 €, zásoby 3 455 €, pohľadávky 2 352 €, finančné účty 9 553 €. 2023: dlhodobý majetok 26 780 €, zásoby 1 571 €, pohľadávky 2 747 €, finančné účty 17 917 €. 2024: dlhodobý majetok 16 737 €, zásoby 2 172 €, pohľadávky 1 212 €, finančné účty 25 671 €.100 tis.50 tis.020212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2020 — 12/2020: vlastné imanie 13 623 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 2 736 €. 2021: vlastné imanie 10 555 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 28 667 €. 2022: vlastné imanie 15 690 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 36 369 €. 2023: vlastné imanie 12 340 €, dlhodobé záväzky 128 €, krátkodobé záväzky 36 547 €. 2024: vlastné imanie 7 739 €, dlhodobé záväzky 134 €, krátkodobé záväzky 37 919 €.100 tis.50 tis.011/2020 — 12/20202021202220232024Štruktúra pasív11/2020 — 12/2020: vlastné imanie 13 623 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 2 736 €. 2021: vlastné imanie 10 555 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 28 667 €. 2022: vlastné imanie 15 690 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 36 369 €. 2023: vlastné imanie 12 340 €, dlhodobé záväzky 128 €, krátkodobé záväzky 36 547 €. 2024: vlastné imanie 7 739 €, dlhodobé záväzky 134 €, krátkodobé záväzky 37 919 €.100 tis.50 tis.011/2020 — 12/202020222024Štruktúra pasív11/2020 — 12/2020: vlastné imanie 13 623 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 2 736 €. 2021: vlastné imanie 10 555 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 28 667 €. 2022: vlastné imanie 15 690 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 36 369 €. 2023: vlastné imanie 12 340 €, dlhodobé záväzky 128 €, krátkodobé záväzky 36 547 €. 2024: vlastné imanie 7 739 €, dlhodobé záväzky 134 €, krátkodobé záväzky 37 919 €.100 tis.50 tis.020212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2020 — 12/2020: daň z príjmu 882 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500088200096011/2020 — 12/20202021202220232024Daň z príjmu11/2020 — 12/2020: daň z príjmu 882 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000882096011/2020 — 12/202020222024Daň z príjmu11/2020 — 12/2020: daň z príjmu 882 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000096020212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby57,1 tis.28,9 tis.47,7 tis.58,8 tis.56,5 tis.
Výsledok hospodárenia4,7 tis.−3,1 tis.−9,9 tis.−3,4 tis.−4,6 tis.
Aktíva16,4 tis.39,3 tis.52,2 tis.49 tis.45,8 tis.
Vlastné imanie13,6 tis.10,6 tis.15,7 tis.12,3 tis.7,7 tis.
Daň z príjmu882000960
Zadlženosť17,1 %73,2 %69,9 %74,8 %83,1 %

aj 11/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
56,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
45,8 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
83,1 %

2023

Tržby
58,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
49 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,8 %

2022

Tržby
47,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
52,2 tis.
Vlastné imanie
15,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,9 %

2021

Tržby
28,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
39,3 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,2 %

11/2020 — 12/2020

Tržby
57,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
16,4 tis.
Vlastné imanie
13,6 tis.
Daň z príjmu
882
Zadlženosť
17,1 %

aj 11/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API