prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Restaurant Pub s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52774813aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 11. 20196 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
309 573 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Restaurant Pub s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52774813
daňové identifikačné číslo
2121136468
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121136468
Sídlo
F. Urbánka 387/7, 957 01 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 11. 2019
V registri
6 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 39245/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10095609
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov21. 11. 2019—
Výroba nápojov21. 11. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)21. 11. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 11. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 11. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 11. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla21. 11. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok21. 11. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností21. 11. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 11. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy21. 11. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach21. 11. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 11. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 11. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 11. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí21. 11. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 11. 2019—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov20. 02. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121136468: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121136468: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121136468IČ DPH SK2121136468Obdobia daňových registráciíDIČ 2121136468: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121136468: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121136468IČ DPH SK2121136468Obdobia daňových registráciíDIČ 2121136468: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121136468: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121136468IČ DPH SK2121136468
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212113646811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2021
daňové identifikačné číslo212113646810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼34 % na 3 942 € a znížila tržby o ▼18 % na 309,6 tisíc eur.

Tržby

309 573 €

▼ 17,8 %

Výsledok hospodárenia

3 942 €

▼ 34,2 %

Aktíva

133 571 €

▲ 45,7 %

Vlastné imanie

−26 551 €

▲ 18,5 %

Zadlženosť

119,9 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 628 €. 2022: tržby 143 165 €. 2023: tržby 310 596 €. 2024: tržby 376 801 €. 2025: tržby 309 573 €.500 tis.250 tis.03,6 tis.143,2 tis.310,6 tis.376,8 tis.309,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 628 €. 2022: tržby 143 165 €. 2023: tržby 310 596 €. 2024: tržby 376 801 €. 2025: tržby 309 573 €.500 tis.250 tis.03,6 tis.143,2 tis.310,6 tis.376,8 tis.309,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 628 €. 2022: tržby 143 165 €. 2023: tržby 310 596 €. 2024: tržby 376 801 €. 2025: tržby 309 573 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 309 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 069 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 993 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 942 €.10 tis.0−25 tis.−23,3 tis.−13,1 tis.+2,9 tis.+6 tis.+3,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 309 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 069 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 993 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 942 €.10 tis.0−25 tis.−23,3 tis.−13,1 tis.+2,9 tis.+6 tis.+3,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 309 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 069 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 993 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 942 €.10 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 588 €, vlastné imanie −28 427 €. 2022: aktíva 26 372 €, vlastné imanie −41 497 €. 2023: aktíva 88 025 €, vlastné imanie −38 554 €. 2024: aktíva 91 671 €, vlastné imanie −32 560 €. 2025: aktíva 133 571 €, vlastné imanie −26 551 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 588 €, vlastné imanie −28 427 €. 2022: aktíva 26 372 €, vlastné imanie −41 497 €. 2023: aktíva 88 025 €, vlastné imanie −38 554 €. 2024: aktíva 91 671 €, vlastné imanie −32 560 €. 2025: aktíva 133 571 €, vlastné imanie −26 551 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 588 €, vlastné imanie −28 427 €. 2022: aktíva 26 372 €, vlastné imanie −41 497 €. 2023: aktíva 88 025 €, vlastné imanie −38 554 €. 2024: aktíva 91 671 €, vlastné imanie −32 560 €. 2025: aktíva 133 571 €, vlastné imanie −26 551 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 440 €, zásoby 179 €, pohľadávky 10 352 €, finančné účty 20 617 €. 2022: dlhodobý majetok 17 772 €, zásoby 1 574 €, pohľadávky 5 168 €, finančné účty 1 858 €. 2023: dlhodobý majetok 76 504 €, zásoby 609 €, pohľadávky 8 867 €, finančné účty 2 045 €. 2024: dlhodobý majetok 81 938 €, zásoby 617 €, pohľadávky 8 492 €, finančné účty 624 €. 2025: dlhodobý majetok 77 964 €, zásoby 616 €, pohľadávky 4 663 €, finančné účty 50 328 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 440 €, zásoby 179 €, pohľadávky 10 352 €, finančné účty 20 617 €. 2022: dlhodobý majetok 17 772 €, zásoby 1 574 €, pohľadávky 5 168 €, finančné účty 1 858 €. 2023: dlhodobý majetok 76 504 €, zásoby 609 €, pohľadávky 8 867 €, finančné účty 2 045 €. 2024: dlhodobý majetok 81 938 €, zásoby 617 €, pohľadávky 8 492 €, finančné účty 624 €. 2025: dlhodobý majetok 77 964 €, zásoby 616 €, pohľadávky 4 663 €, finančné účty 50 328 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 440 €, zásoby 179 €, pohľadávky 10 352 €, finančné účty 20 617 €. 2022: dlhodobý majetok 17 772 €, zásoby 1 574 €, pohľadávky 5 168 €, finančné účty 1 858 €. 2023: dlhodobý majetok 76 504 €, zásoby 609 €, pohľadávky 8 867 €, finančné účty 2 045 €. 2024: dlhodobý majetok 81 938 €, zásoby 617 €, pohľadávky 8 492 €, finančné účty 624 €. 2025: dlhodobý majetok 77 964 €, zásoby 616 €, pohľadávky 4 663 €, finančné účty 50 328 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −28 427 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 29 015 €. 2022: vlastné imanie −41 497 €, dlhodobé záväzky 42 788 €, krátkodobé záväzky 25 081 €. 2023: vlastné imanie −38 554 €, dlhodobé záväzky 81 027 €, krátkodobé záväzky 45 552 €. 2024: vlastné imanie −32 560 €, dlhodobé záväzky 93 935 €, krátkodobé záväzky 30 296 €. 2025: vlastné imanie −26 551 €, dlhodobé záväzky 104 933 €, krátkodobé záväzky 55 189 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −28 427 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 29 015 €. 2022: vlastné imanie −41 497 €, dlhodobé záväzky 42 788 €, krátkodobé záväzky 25 081 €. 2023: vlastné imanie −38 554 €, dlhodobé záväzky 81 027 €, krátkodobé záväzky 45 552 €. 2024: vlastné imanie −32 560 €, dlhodobé záväzky 93 935 €, krátkodobé záväzky 30 296 €. 2025: vlastné imanie −26 551 €, dlhodobé záväzky 104 933 €, krátkodobé záväzky 55 189 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −28 427 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 29 015 €. 2022: vlastné imanie −41 497 €, dlhodobé záväzky 42 788 €, krátkodobé záväzky 25 081 €. 2023: vlastné imanie −38 554 €, dlhodobé záväzky 81 027 €, krátkodobé záväzky 45 552 €. 2024: vlastné imanie −32 560 €, dlhodobé záväzky 93 935 €, krátkodobé záväzky 30 296 €. 2025: vlastné imanie −26 551 €, dlhodobé záväzky 104 933 €, krátkodobé záväzky 55 189 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,6 tis.143,2 tis.310,6 tis.376,8 tis.309,6 tis.
Výsledok hospodárenia−23,3 tis.−13,1 tis.2,9 tis.6 tis.3,9 tis.
Aktíva35,6 tis.26,4 tis.88 tis.91,7 tis.133,6 tis.
Vlastné imanie−28,4 tis.−41,5 tis.−38,6 tis.−32,6 tis.−26,6 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť179,9 %257,4 %143,8 %135,5 %119,9 %

aj 11/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
309,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
133,6 tis.
Vlastné imanie
−26,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
119,9 %

2024

Tržby
376,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
91,7 tis.
Vlastné imanie
−32,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
135,5 %

2023

Tržby
310,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
88 tis.
Vlastné imanie
−38,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,8 %

2022

Tržby
143,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,1 tis.
Aktíva
26,4 tis.
Vlastné imanie
−41,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
257,4 %

2021

Tržby
3,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,3 tis.
Aktíva
35,6 tis.
Vlastné imanie
−28,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
179,9 %

aj 11/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API