Súhrn
- Vznik
- 16. 11. 20196 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 143 773 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TMJ - MT, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52770915
- daňové identifikačné číslo
- 2121159403
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121159403
- Sídlo
- Za suchou pílou 252/33, 038 41 Trebostovo, Slovenská republika
- Územie
- Trebostovookres MartinŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 11. 2019
- V registri
- 6 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73572/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10089405
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 11. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 16. 11. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 11. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 11. 2019 | — |
| Administratívne služby | 16. 11. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 16. 11. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 11. 2019 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 16. 11. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 11. 2019 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 16. 11. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121159403 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 02. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121159403 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | 01. 10. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 11. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 27. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 057 % na 2 475 € a znížila tržby o ▼19 % na 143,8 tisíc eur.
Tržby
143 773 €
▼ 19,0 %Výsledok hospodárenia
2 475 €
▲ 1 056,5 %Aktíva
141 329 €
▼ 4,7 %Vlastné imanie
24 617 €
▲ 11,2 %Zadlženosť
82,6 %
Hrubá marža
2,4 %
Čistá marža
1,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,1 tis. | 94,2 tis. | 203,8 tis. | 177,5 tis. | 143,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 311 | −29,6 tis. | 2 tis. | 214 | 2,5 tis. |
| Aktíva | 43,6 tis. | 37,5 tis. | 68,9 tis. | 148,4 tis. | 141,3 tis. |
| Vlastné imanie | 3,7 tis. | 2,9 tis. | 21,9 tis. | 22,1 tis. | 24,6 tis. |
| Daň z príjmu | 536 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 91,5 % | 92,3 % | 68,2 % | 85,1 % | 82,6 % |
aj 11/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 143,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 141,3 tis.
- Vlastné imanie
- 24,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 177,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 214
- Aktíva
- 148,4 tis.
- Vlastné imanie
- 22,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 85,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 203,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 68,9 tis.
- Vlastné imanie
- 21,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 68,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 94,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29,6 tis.
- Aktíva
- 37,5 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 311
- Aktíva
- 43,6 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 536
- Zadlženosť
- 91,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).