prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

COLOR TAXI, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52737021aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 01. 20206 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
821 016 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
COLOR TAXI, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52737021
daňové identifikačné číslo
2121170172
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bedřicha Smetanu 2790/11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 01. 2020
V registri
6 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 46056/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
12234849
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prevádzkovanie taxislužby29. 01. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 01. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby29. 01. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 01. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 01. 2020—
Administratívne služby29. 01. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla29. 01. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 01. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí29. 01. 2020—
Služby požičovní29. 01. 2020—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla29. 01. 2020—
Čistiace a upratovacie služby29. 01. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva20. 07. 2022—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba20. 07. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 07. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 07. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 07. 2022—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m20. 07. 2022—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti13. 12. 2022—
Poskytovanie služieb komerčného agenta v rozsahu voľnej živnosti13. 12. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121170172: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121170172: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2121170172IČ DPH SK2121170172Obdobia daňových registráciíDIČ 2121170172: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121170172: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2121170172IČ DPH SK2121170172Obdobia daňových registráciíDIČ 2121170172: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121170172: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2121170172IČ DPH SK2121170172
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212117017211. 09. 202601. 11. 202631. 10. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2020
daňové identifikačné číslo212117017210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲16 % na 3 582 € a zvýšila tržby o ▲38 % na 821 tisíc eur.

Tržby

821 016 €

▲ 37,7 %

Výsledok hospodárenia

3 582 €

▲ 15,5 %

Aktíva

665 328 €

▲ 23,7 %

Vlastné imanie

98 875 €

▲ 3,8 %

Zadlženosť

85,1 %

Hrubá marža

2,3 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 64 221 €. 2021: tržby 135 970 €. 2022: tržby 363 254 €. 2023: tržby 596 385 €. 2024: tržby 821 016 €.1 mil.500 tis.064,2 tis.136 tis.363,3 tis.596,4 tis.821 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 64 221 €. 2021: tržby 135 970 €. 2022: tržby 363 254 €. 2023: tržby 596 385 €. 2024: tržby 821 016 €.1 mil.500 tis.064,2 tis.136 tis.363,3 tis.596,4 tis.821 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 64 221 €. 2021: tržby 135 970 €. 2022: tržby 363 254 €. 2023: tržby 596 385 €. 2024: tržby 821 016 €.1 mil.500 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −13 233 €. 2021: výsledok hospodárenia −76 549 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 981 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 100 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 582 €.20 tis.0−100 tis.−13,2 tis.−76,5 tis.+11 tis.+3,1 tis.+3,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −13 233 €. 2021: výsledok hospodárenia −76 549 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 981 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 100 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 582 €.20 tis.0−100 tis.−13,2 tis.−76,5 tis.+11 tis.+3,1 tis.+3,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −13 233 €. 2021: výsledok hospodárenia −76 549 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 981 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 100 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 582 €.20 tis.0−100 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 161 804 €, vlastné imanie −8 233 €. 2021: aktíva 259 702 €, vlastné imanie 81 212 €. 2022: aktíva 328 853 €, vlastné imanie 92 193 €. 2023: aktíva 537 703 €, vlastné imanie 95 293 €. 2024: aktíva 665 328 €, vlastné imanie 98 875 €.1 mil.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 161 804 €, vlastné imanie −8 233 €. 2021: aktíva 259 702 €, vlastné imanie 81 212 €. 2022: aktíva 328 853 €, vlastné imanie 92 193 €. 2023: aktíva 537 703 €, vlastné imanie 95 293 €. 2024: aktíva 665 328 €, vlastné imanie 98 875 €.1 mil.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 161 804 €, vlastné imanie −8 233 €. 2021: aktíva 259 702 €, vlastné imanie 81 212 €. 2022: aktíva 328 853 €, vlastné imanie 92 193 €. 2023: aktíva 537 703 €, vlastné imanie 95 293 €. 2024: aktíva 665 328 €, vlastné imanie 98 875 €.1 mil.0−10 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 113 105 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 401 €, finančné účty 23 298 €. 2021: dlhodobý majetok 212 296 €, zásoby 3 250 €, pohľadávky 17 518 €, finančné účty 26 638 €. 2022: dlhodobý majetok 176 465 €, zásoby 3 250 €, pohľadávky 100 403 €, finančné účty 48 735 €. 2023: dlhodobý majetok 313 869 €, zásoby 16 650 €, pohľadávky 51 354 €, finančné účty 155 830 €. 2024: dlhodobý majetok 369 367 €, zásoby 6 450 €, pohľadávky 104 178 €, finančné účty 185 333 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 113 105 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 401 €, finančné účty 23 298 €. 2021: dlhodobý majetok 212 296 €, zásoby 3 250 €, pohľadávky 17 518 €, finančné účty 26 638 €. 2022: dlhodobý majetok 176 465 €, zásoby 3 250 €, pohľadávky 100 403 €, finančné účty 48 735 €. 2023: dlhodobý majetok 313 869 €, zásoby 16 650 €, pohľadávky 51 354 €, finančné účty 155 830 €. 2024: dlhodobý majetok 369 367 €, zásoby 6 450 €, pohľadávky 104 178 €, finančné účty 185 333 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 113 105 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 401 €, finančné účty 23 298 €. 2021: dlhodobý majetok 212 296 €, zásoby 3 250 €, pohľadávky 17 518 €, finančné účty 26 638 €. 2022: dlhodobý majetok 176 465 €, zásoby 3 250 €, pohľadávky 100 403 €, finančné účty 48 735 €. 2023: dlhodobý majetok 313 869 €, zásoby 16 650 €, pohľadávky 51 354 €, finančné účty 155 830 €. 2024: dlhodobý majetok 369 367 €, zásoby 6 450 €, pohľadávky 104 178 €, finančné účty 185 333 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −8 233 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 037 €. 2021: vlastné imanie 81 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 490 €. 2022: vlastné imanie 92 193 €, dlhodobé záväzky 387 €, krátkodobé záväzky 236 273 €. 2023: vlastné imanie 95 293 €, dlhodobé záväzky 654 €, krátkodobé záväzky 441 756 €. 2024: vlastné imanie 98 875 €, dlhodobé záväzky 875 €, krátkodobé záväzky 565 578 €.1 mil.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −8 233 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 037 €. 2021: vlastné imanie 81 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 490 €. 2022: vlastné imanie 92 193 €, dlhodobé záväzky 387 €, krátkodobé záväzky 236 273 €. 2023: vlastné imanie 95 293 €, dlhodobé záväzky 654 €, krátkodobé záväzky 441 756 €. 2024: vlastné imanie 98 875 €, dlhodobé záväzky 875 €, krátkodobé záväzky 565 578 €.1 mil.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −8 233 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 037 €. 2021: vlastné imanie 81 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 490 €. 2022: vlastné imanie 92 193 €, dlhodobé záväzky 387 €, krátkodobé záväzky 236 273 €. 2023: vlastné imanie 95 293 €, dlhodobé záväzky 654 €, krátkodobé záväzky 441 756 €. 2024: vlastné imanie 98 875 €, dlhodobé záväzky 875 €, krátkodobé záväzky 565 578 €.1 mil.0−10 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 308 €. 2022: daň z príjmu 6 713 €. 2023: daň z príjmu 11 613 €. 2024: daň z príjmu 15 453 €.20 tis.10 tis.003086,7 tis.11,6 tis.15,5 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 308 €. 2022: daň z príjmu 6 713 €. 2023: daň z príjmu 11 613 €. 2024: daň z príjmu 15 453 €.20 tis.10 tis.003086,7 tis.11,6 tis.15,5 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 308 €. 2022: daň z príjmu 6 713 €. 2023: daň z príjmu 11 613 €. 2024: daň z príjmu 15 453 €.20 tis.10 tis.00202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,2 tis.136 tis.363,3 tis.596,4 tis.821 tis.
Výsledok hospodárenia−13,2 tis.−76,5 tis.11 tis.3,1 tis.3,6 tis.
Aktíva161,8 tis.259,7 tis.328,9 tis.537,7 tis.665,3 tis.
Vlastné imanie−8,2 tis.81,2 tis.92,2 tis.95,3 tis.98,9 tis.
Daň z príjmu03086,7 tis.11,6 tis.15,5 tis.
Zadlženosť105,1 %68,7 %72,0 %82,3 %85,1 %

2024

Tržby
821 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
665,3 tis.
Vlastné imanie
98,9 tis.
Daň z príjmu
15,5 tis.
Zadlženosť
85,1 %

2023

Tržby
596,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
537,7 tis.
Vlastné imanie
95,3 tis.
Daň z príjmu
11,6 tis.
Zadlženosť
82,3 %

2022

Tržby
363,3 tis.
Výsledok hospodárenia
11 tis.
Aktíva
328,9 tis.
Vlastné imanie
92,2 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
72,0 %

2021

Tržby
136 tis.
Výsledok hospodárenia
−76,5 tis.
Aktíva
259,7 tis.
Vlastné imanie
81,2 tis.
Daň z príjmu
308
Zadlženosť
68,7 %

2020

Tržby
64,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,2 tis.
Aktíva
161,8 tis.
Vlastné imanie
−8,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API