prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

D&D DALG s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52731081aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
540 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
D&D DALG s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52731081
daňové identifikačné číslo
2121115172
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Moravská 13, 020 01 Púchov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 46514/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10069193
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 10. 2019—
vedenie účtovníctva24. 10. 2019—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 10. 2019—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 10. 2019—
prípravné práce k realizácii stavby24. 10. 2019—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 10. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 09. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí22. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121115172: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121115172Obdobia daňových registráciíDIČ 2121115172: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121115172Obdobia daňových registráciíDIČ 2121115172: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121115172
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212111517210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 31. 10. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −125 380 € a znížila tržby o ▼100 % na 540 €.

Tržby

540 €

▼ 99,9 %

Výsledok hospodárenia

−125 380 €

▼ 862,2 %

Aktíva

325 784 €

▼ 17,5 %

Vlastné imanie

−87 554 €

▼ 331,5 %

Zadlženosť

126,9 %

Hrubá marža

−23 218,5 %

Čistá marža

−23 218,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 87 352 €. 2020: tržby 146 169 €. 2021: tržby 542 570 €. 2022: tržby 540 €.1 mil.500 tis.087,4 tis.146,2 tis.542,6 tis.5402019202020212022Tržby2019: tržby 87 352 €. 2020: tržby 146 169 €. 2021: tržby 542 570 €. 2022: tržby 540 €.1 mil.500 tis.087,4 tis.146,2 tis.542,6 tis.5402019202020212022Tržby2019: tržby 87 352 €. 2020: tržby 146 169 €. 2021: tržby 542 570 €. 2022: tržby 540 €.1 mil.500 tis.054020202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 814 €. 2020: výsledok hospodárenia 15 562 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 450 €. 2022: výsledok hospodárenia −125 380 €.20 tis.0−200 tis.+814+15,6 tis.+16,4 tis.−125,4 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 814 €. 2020: výsledok hospodárenia 15 562 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 450 €. 2022: výsledok hospodárenia −125 380 €.20 tis.0−200 tis.+814+15,6 tis.+16,4 tis.−125,4 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 814 €. 2020: výsledok hospodárenia 15 562 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 450 €. 2022: výsledok hospodárenia −125 380 €.20 tis.0−200 tis.20202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 030 €, vlastné imanie 5 814 €. 2020: aktíva 53 343 €, vlastné imanie 21 376 €. 2021: aktíva 394 830 €, vlastné imanie 37 826 €. 2022: aktíva 325 784 €, vlastné imanie −87 554 €.500 tis.0−100 tis.2019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 030 €, vlastné imanie 5 814 €. 2020: aktíva 53 343 €, vlastné imanie 21 376 €. 2021: aktíva 394 830 €, vlastné imanie 37 826 €. 2022: aktíva 325 784 €, vlastné imanie −87 554 €.500 tis.0−100 tis.2019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 030 €, vlastné imanie 5 814 €. 2020: aktíva 53 343 €, vlastné imanie 21 376 €. 2021: aktíva 394 830 €, vlastné imanie 37 826 €. 2022: aktíva 325 784 €, vlastné imanie −87 554 €.500 tis.0−100 tis.2019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 030 €. 2020: dlhodobý majetok 23 758 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 368 €, finančné účty 6 217 €. 2021: dlhodobý majetok 335 461 €, zásoby 24 406 €, pohľadávky 25 090 €, finančné účty 9 873 €. 2022: dlhodobý majetok −2 339 €, zásoby 24 406 €, pohľadávky 302 582 €, finančné účty 1 135 €.500 tis.0−2,5 tis.2019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 030 €. 2020: dlhodobý majetok 23 758 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 368 €, finančné účty 6 217 €. 2021: dlhodobý majetok 335 461 €, zásoby 24 406 €, pohľadávky 25 090 €, finančné účty 9 873 €. 2022: dlhodobý majetok −2 339 €, zásoby 24 406 €, pohľadávky 302 582 €, finančné účty 1 135 €.500 tis.0−2,5 tis.2019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 030 €. 2020: dlhodobý majetok 23 758 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 368 €, finančné účty 6 217 €. 2021: dlhodobý majetok 335 461 €, zásoby 24 406 €, pohľadávky 25 090 €, finančné účty 9 873 €. 2022: dlhodobý majetok −2 339 €, zásoby 24 406 €, pohľadávky 302 582 €, finančné účty 1 135 €.500 tis.0−2,5 tis.2019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 216 €. 2020: vlastné imanie 21 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 967 €. 2021: vlastné imanie 37 826 €, dlhodobé záväzky 280 808 €, krátkodobé záväzky 76 196 €. 2022: vlastné imanie −87 554 €, dlhodobé záväzky 284 121 €, krátkodobé záväzky 129 217 €.500 tis.0−100 tis.2019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 216 €. 2020: vlastné imanie 21 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 967 €. 2021: vlastné imanie 37 826 €, dlhodobé záväzky 280 808 €, krátkodobé záväzky 76 196 €. 2022: vlastné imanie −87 554 €, dlhodobé záväzky 284 121 €, krátkodobé záväzky 129 217 €.500 tis.0−100 tis.2019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 216 €. 2020: vlastné imanie 21 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 967 €. 2021: vlastné imanie 37 826 €, dlhodobé záväzky 280 808 €, krátkodobé záväzky 76 196 €. 2022: vlastné imanie −87 554 €, dlhodobé záväzky 284 121 €, krátkodobé záväzky 129 217 €.500 tis.0−100 tis.2019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 216 €. 2020: daň z príjmu 4 042 €. 2021: daň z príjmu 4 373 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02164 tis.4,4 tis.02019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 216 €. 2020: daň z príjmu 4 042 €. 2021: daň z príjmu 4 373 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02164 tis.4,4 tis.02019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 216 €. 2020: daň z príjmu 4 042 €. 2021: daň z príjmu 4 373 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04 tis.020202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby87,4 tis.146,2 tis.542,6 tis.540
Výsledok hospodárenia81415,6 tis.16,4 tis.−125,4 tis.
Aktíva6 tis.53,3 tis.394,8 tis.325,8 tis.
Vlastné imanie5,8 tis.21,4 tis.37,8 tis.−87,6 tis.
Daň z príjmu2164 tis.4,4 tis.0
Zadlženosť3,6 %59,9 %90,4 %126,9 %

2022

Tržby
540
Výsledok hospodárenia
−125,4 tis.
Aktíva
325,8 tis.
Vlastné imanie
−87,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,9 %

2021

Tržby
542,6 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
394,8 tis.
Vlastné imanie
37,8 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
90,4 %

2020

Tržby
146,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,6 tis.
Aktíva
53,3 tis.
Vlastné imanie
21,4 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
59,9 %

2019

Tržby
87,4 tis.
Výsledok hospodárenia
814
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
216
Zadlženosť
3,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API