prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LeviTour s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52714039aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
3 957 804 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LeviTour s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52714039
daňové identifikačné číslo
2121118560
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121118560
Sídlo
Nógrádiho 326/44, 98601 Biskupice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 37519/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10063922
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Administratívne služby17. 10. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 10. 2019—
Čistiace a upratovacie služby17. 10. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 10. 2019—
Kuriérske služby17. 10. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 10. 2019—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami17. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí17. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 10. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby17. 10. 2019—
Sťahovacie služby17. 10. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla17. 10. 2019—
vnútroštátna osobná cestná doprava25. 06. 2020—
medzinárodná preprava osôb autokarmi a autobusmi25. 06. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 21. 10. 2021
Oprávnená osoba
JELENČÍK A PARTNERI advokátska kancelária, s. r. o. · od 21. 10. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121118560: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121118560: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121118560IČ DPH SK2121118560Obdobia daňových registráciíDIČ 2121118560: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121118560: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121118560IČ DPH SK2121118560Obdobia daňových registráciíDIČ 2121118560: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121118560: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121118560IČ DPH SK2121118560
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212111856011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 10. 2021
daňové identifikačné číslo212111856010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 04. 08. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲15 % na 220 306 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 3,96 mil. €.

Tržby

3 957 804 €

▲ 27,6 %

Výsledok hospodárenia

220 306 €

▲ 14,7 %

Aktíva

2 369 749 €

▲ 112,2 %

Vlastné imanie

774 813 €

▲ 39,7 %

Zadlženosť

67,3 %

Hrubá marža

7,2 %

Čistá marža

5,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 71 306 €. 2022: tržby 672 985 €. 2023: tržby 2 123 314 €. 2024: tržby 3 101 667 €. 2025: tržby 3 957 804 €.5 mil.2,5 mil.071,3 tis.673 tis.2,12 mil.3,1 mil.3,96 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 71 306 €. 2022: tržby 672 985 €. 2023: tržby 2 123 314 €. 2024: tržby 3 101 667 €. 2025: tržby 3 957 804 €.5 mil.2,5 mil.071,3 tis.673 tis.2,12 mil.3,1 mil.3,96 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 71 306 €. 2022: tržby 672 985 €. 2023: tržby 2 123 314 €. 2024: tržby 3 101 667 €. 2025: tržby 3 957 804 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 211 €. 2022: výsledok hospodárenia 122 083 €. 2023: výsledok hospodárenia 199 326 €. 2024: výsledok hospodárenia 192 039 €. 2025: výsledok hospodárenia 220 306 €.250 tis.125 tis.0+5,2 tis.+122,1 tis.+199,3 tis.+192 tis.+220,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 211 €. 2022: výsledok hospodárenia 122 083 €. 2023: výsledok hospodárenia 199 326 €. 2024: výsledok hospodárenia 192 039 €. 2025: výsledok hospodárenia 220 306 €.250 tis.125 tis.0+5,2 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 211 €. 2022: výsledok hospodárenia 122 083 €. 2023: výsledok hospodárenia 199 326 €. 2024: výsledok hospodárenia 192 039 €. 2025: výsledok hospodárenia 220 306 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 59 807 €, vlastné imanie 41 059 €. 2022: aktíva 675 780 €, vlastné imanie 163 142 €. 2023: aktíva 983 142 €, vlastné imanie 362 468 €. 2024: aktíva 1 116 585 €, vlastné imanie 554 507 €. 2025: aktíva 2 369 749 €, vlastné imanie 774 813 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 59 807 €, vlastné imanie 41 059 €. 2022: aktíva 675 780 €, vlastné imanie 163 142 €. 2023: aktíva 983 142 €, vlastné imanie 362 468 €. 2024: aktíva 1 116 585 €, vlastné imanie 554 507 €. 2025: aktíva 2 369 749 €, vlastné imanie 774 813 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 59 807 €, vlastné imanie 41 059 €. 2022: aktíva 675 780 €, vlastné imanie 163 142 €. 2023: aktíva 983 142 €, vlastné imanie 362 468 €. 2024: aktíva 1 116 585 €, vlastné imanie 554 507 €. 2025: aktíva 2 369 749 €, vlastné imanie 774 813 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 813 €, finančné účty 44 004 €. 2022: dlhodobý majetok 303 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 276 153 €, finančné účty 96 491 €. 2023: dlhodobý majetok 374 638 €, zásoby 0 €, pohľadávky 406 404 €, finančné účty 202 100 €. 2024: dlhodobý majetok 309 029 €, zásoby 73 887 €, pohľadávky 538 224 €, finančné účty 195 445 €. 2025: dlhodobý majetok 1 271 700 €, zásoby 74 558 €, pohľadávky 771 215 €, finančné účty 252 276 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 813 €, finančné účty 44 004 €. 2022: dlhodobý majetok 303 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 276 153 €, finančné účty 96 491 €. 2023: dlhodobý majetok 374 638 €, zásoby 0 €, pohľadávky 406 404 €, finančné účty 202 100 €. 2024: dlhodobý majetok 309 029 €, zásoby 73 887 €, pohľadávky 538 224 €, finančné účty 195 445 €. 2025: dlhodobý majetok 1 271 700 €, zásoby 74 558 €, pohľadávky 771 215 €, finančné účty 252 276 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 813 €, finančné účty 44 004 €. 2022: dlhodobý majetok 303 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 276 153 €, finančné účty 96 491 €. 2023: dlhodobý majetok 374 638 €, zásoby 0 €, pohľadávky 406 404 €, finančné účty 202 100 €. 2024: dlhodobý majetok 309 029 €, zásoby 73 887 €, pohľadávky 538 224 €, finančné účty 195 445 €. 2025: dlhodobý majetok 1 271 700 €, zásoby 74 558 €, pohľadávky 771 215 €, finančné účty 252 276 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 059 €, dlhodobé záväzky 6 437 €, krátkodobé záväzky 12 311 €. 2022: vlastné imanie 163 142 €, dlhodobé záväzky 77 947 €, krátkodobé záväzky 434 691 €. 2023: vlastné imanie 362 468 €, dlhodobé záväzky 288 619 €, krátkodobé záväzky 332 055 €. 2024: vlastné imanie 554 507 €, dlhodobé záväzky 218 721 €, krátkodobé záväzky 343 357 €. 2025: vlastné imanie 774 813 €, dlhodobé záväzky 1 128 573 €, krátkodobé záväzky 466 363 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 059 €, dlhodobé záväzky 6 437 €, krátkodobé záväzky 12 311 €. 2022: vlastné imanie 163 142 €, dlhodobé záväzky 77 947 €, krátkodobé záväzky 434 691 €. 2023: vlastné imanie 362 468 €, dlhodobé záväzky 288 619 €, krátkodobé záväzky 332 055 €. 2024: vlastné imanie 554 507 €, dlhodobé záväzky 218 721 €, krátkodobé záväzky 343 357 €. 2025: vlastné imanie 774 813 €, dlhodobé záväzky 1 128 573 €, krátkodobé záväzky 466 363 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 059 €, dlhodobé záväzky 6 437 €, krátkodobé záväzky 12 311 €. 2022: vlastné imanie 163 142 €, dlhodobé záväzky 77 947 €, krátkodobé záväzky 434 691 €. 2023: vlastné imanie 362 468 €, dlhodobé záväzky 288 619 €, krátkodobé záväzky 332 055 €. 2024: vlastné imanie 554 507 €, dlhodobé záväzky 218 721 €, krátkodobé záväzky 343 357 €. 2025: vlastné imanie 774 813 €, dlhodobé záväzky 1 128 573 €, krátkodobé záväzky 466 363 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 385 €. 2022: daň z príjmu 32 771 €. 2023: daň z príjmu 53 141 €. 2024: daň z príjmu 51 698 €. 2025: daň z príjmu 64 303 €.100 tis.50 tis.01,4 tis.32,8 tis.53,1 tis.51,7 tis.64,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 385 €. 2022: daň z príjmu 32 771 €. 2023: daň z príjmu 53 141 €. 2024: daň z príjmu 51 698 €. 2025: daň z príjmu 64 303 €.100 tis.50 tis.01,4 tis.32,8 tis.53,1 tis.51,7 tis.64,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 385 €. 2022: daň z príjmu 32 771 €. 2023: daň z príjmu 53 141 €. 2024: daň z príjmu 51 698 €. 2025: daň z príjmu 64 303 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby71,3 tis.673 tis.2,12 mil.3,1 mil.3,96 mil.
Výsledok hospodárenia5,2 tis.122,1 tis.199,3 tis.192 tis.220,3 tis.
Aktíva59,8 tis.675,8 tis.983,1 tis.1,12 mil.2,37 mil.
Vlastné imanie41,1 tis.163,1 tis.362,5 tis.554,5 tis.774,8 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.32,8 tis.53,1 tis.51,7 tis.64,3 tis.
Zadlženosť31,3 %75,9 %63,1 %50,3 %67,3 %

aj 10/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,96 mil.
Výsledok hospodárenia
220,3 tis.
Aktíva
2,37 mil.
Vlastné imanie
774,8 tis.
Daň z príjmu
64,3 tis.
Zadlženosť
67,3 %

2024

Tržby
3,1 mil.
Výsledok hospodárenia
192 tis.
Aktíva
1,12 mil.
Vlastné imanie
554,5 tis.
Daň z príjmu
51,7 tis.
Zadlženosť
50,3 %

2023

Tržby
2,12 mil.
Výsledok hospodárenia
199,3 tis.
Aktíva
983,1 tis.
Vlastné imanie
362,5 tis.
Daň z príjmu
53,1 tis.
Zadlženosť
63,1 %

2022

Tržby
673 tis.
Výsledok hospodárenia
122,1 tis.
Aktíva
675,8 tis.
Vlastné imanie
163,1 tis.
Daň z príjmu
32,8 tis.
Zadlženosť
75,9 %

2021

Tržby
71,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
59,8 tis.
Vlastné imanie
41,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
31,3 %

aj 10/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API