prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Zvernica Vlachy s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52713997aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 12. 20196 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
47 901 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Zvernica Vlachy s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52713997
daňové identifikačné číslo
2121168951
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121168951
Sídlo
387, 032 14 Ľubeľa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 12. 2019
V registri
6 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73719/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10895133
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 12. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok10. 12. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 12. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach10. 12. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 12. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí10. 12. 2019—
Administratívne služby10. 12. 2019—
Vedenie účtovníctva10. 12. 2019—
Čistiace a upratovacie služby10. 12. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby10. 12. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 12. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 12. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 12. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 12. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121168951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121168951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121168951IČ DPH SK2121168951Obdobia daňových registráciíDIČ 2121168951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121168951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121168951IČ DPH SK2121168951Obdobia daňových registráciíDIČ 2121168951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121168951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121168951IČ DPH SK2121168951
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212116895111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §7
daňové identifikačné číslo212116895110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −9 748 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 47,9 tisíc eur.

Tržby

47 901 €

▲ 13,2 %

Výsledok hospodárenia

−9 748 €

▼ 14,9 %

Aktíva

373 715 €

▼ 1,6 %

Vlastné imanie

364 025 €

▼ 2,6 %

Zadlženosť

2,6 %

Hrubá marža

−19,6 %

Čistá marža

−20,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 8 144 €. 2024: tržby 42 307 €. 2025: tržby 47 901 €.50 tis.25 tis.0008,1 tis.42,3 tis.47,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 8 144 €. 2024: tržby 42 307 €. 2025: tržby 47 901 €.50 tis.25 tis.0008,1 tis.42,3 tis.47,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 8 144 €. 2024: tržby 42 307 €. 2025: tržby 47 901 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 224 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 329 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 881 €. 2024: výsledok hospodárenia −8 487 €. 2025: výsledok hospodárenia −9 748 €.0−50 tis.−24,2 tis.−19,3 tis.−31,9 tis.−8,5 tis.−9,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 224 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 329 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 881 €. 2024: výsledok hospodárenia −8 487 €. 2025: výsledok hospodárenia −9 748 €.0−50 tis.−24,2 tis.−19,3 tis.−31,9 tis.−8,5 tis.−9,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 224 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 329 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 881 €. 2024: výsledok hospodárenia −8 487 €. 2025: výsledok hospodárenia −9 748 €.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 406 702 €, vlastné imanie 400 970 €. 2022: aktíva 406 663 €, vlastné imanie 398 141 €. 2023: aktíva 391 473 €, vlastné imanie 382 261 €. 2024: aktíva 379 930 €, vlastné imanie 373 773 €. 2025: aktíva 373 715 €, vlastné imanie 364 025 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 406 702 €, vlastné imanie 400 970 €. 2022: aktíva 406 663 €, vlastné imanie 398 141 €. 2023: aktíva 391 473 €, vlastné imanie 382 261 €. 2024: aktíva 379 930 €, vlastné imanie 373 773 €. 2025: aktíva 373 715 €, vlastné imanie 364 025 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 406 702 €, vlastné imanie 400 970 €. 2022: aktíva 406 663 €, vlastné imanie 398 141 €. 2023: aktíva 391 473 €, vlastné imanie 382 261 €. 2024: aktíva 379 930 €, vlastné imanie 373 773 €. 2025: aktíva 373 715 €, vlastné imanie 364 025 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 394 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 095 €, finančné účty 11 003 €. 2022: dlhodobý majetok 392 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 750 €, finančné účty 13 113 €. 2023: dlhodobý majetok 382 827 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 850 €, finančné účty 5 796 €. 2024: dlhodobý majetok 369 834 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 577 €, finančné účty 7 519 €. 2025: dlhodobý majetok 348 211 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 186 €, finančné účty 24 318 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 394 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 095 €, finančné účty 11 003 €. 2022: dlhodobý majetok 392 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 750 €, finančné účty 13 113 €. 2023: dlhodobý majetok 382 827 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 850 €, finančné účty 5 796 €. 2024: dlhodobý majetok 369 834 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 577 €, finančné účty 7 519 €. 2025: dlhodobý majetok 348 211 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 186 €, finančné účty 24 318 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 394 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 095 €, finančné účty 11 003 €. 2022: dlhodobý majetok 392 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 750 €, finančné účty 13 113 €. 2023: dlhodobý majetok 382 827 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 850 €, finančné účty 5 796 €. 2024: dlhodobý majetok 369 834 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 577 €, finančné účty 7 519 €. 2025: dlhodobý majetok 348 211 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 186 €, finančné účty 24 318 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 400 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 732 €. 2022: vlastné imanie 398 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 522 €. 2023: vlastné imanie 382 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 212 €. 2024: vlastné imanie 373 773 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 157 €. 2025: vlastné imanie 364 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 690 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 400 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 732 €. 2022: vlastné imanie 398 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 522 €. 2023: vlastné imanie 382 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 212 €. 2024: vlastné imanie 373 773 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 157 €. 2025: vlastné imanie 364 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 690 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 400 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 732 €. 2022: vlastné imanie 398 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 522 €. 2023: vlastné imanie 382 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 212 €. 2024: vlastné imanie 373 773 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 157 €. 2025: vlastné imanie 364 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 690 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby008,1 tis.42,3 tis.47,9 tis.
Výsledok hospodárenia−24,2 tis.−19,3 tis.−31,9 tis.−8,5 tis.−9,7 tis.
Aktíva406,7 tis.406,7 tis.391,5 tis.379,9 tis.373,7 tis.
Vlastné imanie401 tis.398,1 tis.382,3 tis.373,8 tis.364 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť1,4 %2,1 %2,4 %1,6 %2,6 %

aj 12/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
47,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,7 tis.
Aktíva
373,7 tis.
Vlastné imanie
364 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
2,6 %

2024

Tržby
42,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,5 tis.
Aktíva
379,9 tis.
Vlastné imanie
373,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,6 %

2023

Tržby
8,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,9 tis.
Aktíva
391,5 tis.
Vlastné imanie
382,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
406,7 tis.
Vlastné imanie
398,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−24,2 tis.
Aktíva
406,7 tis.
Vlastné imanie
401 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,4 %

aj 12/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API