prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JanMon Trans, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52707172aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
46 938 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JanMon Trans, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52707172
daňové identifikačné číslo
2121107274
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Papradno 1243, 018 13 Papradno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 39018/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10058672
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 10. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby11. 10. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu11. 10. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby11. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 10. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla11. 10. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave11. 10. 2019—
Kuriérske služby11. 10. 2019—
Administratívne služby11. 10. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121107274: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121107274Obdobia daňových registráciíDIČ 2121107274: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121107274Obdobia daňových registráciíDIČ 2121107274: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121107274
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212110727410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲146 % na 9 760 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 46,9 tisíc eur.

Tržby

46 938 €

▲ 5,5 %

Výsledok hospodárenia

9 760 €

▲ 146,3 %

Aktíva

46 921 €

▲ 5,4 %

Vlastné imanie

17 940 €

▲ 127,7 %

Zadlženosť

61,8 %

Hrubá marža

20,8 %

Čistá marža

20,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 27 108 €. 2021: tržby 24 383 €. 2022: tržby 42 882 €. 2023: tržby 44 485 €. 2024: tržby 46 938 €.50 tis.25 tis.027,1 tis.24,4 tis.42,9 tis.44,5 tis.46,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 27 108 €. 2021: tržby 24 383 €. 2022: tržby 42 882 €. 2023: tržby 44 485 €. 2024: tržby 46 938 €.50 tis.25 tis.027,1 tis.24,4 tis.42,9 tis.44,5 tis.46,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 27 108 €. 2021: tržby 24 383 €. 2022: tržby 42 882 €. 2023: tržby 44 485 €. 2024: tržby 46 938 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 875 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 123 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 963 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 760 €.10 tis.5 tis.0+6,9 tis.+2,7 tis.+4,1 tis.+4 tis.+9,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 875 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 123 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 963 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 760 €.10 tis.5 tis.0+6,9 tis.+2,7 tis.+4,1 tis.+4 tis.+9,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 875 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 123 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 963 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 760 €.10 tis.5 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 863 €, vlastné imanie 9 732 €. 2021: aktíva 53 460 €, vlastné imanie 12 061 €. 2022: aktíva 49 610 €, vlastné imanie 15 885 €. 2023: aktíva 44 497 €, vlastné imanie 7 879 €. 2024: aktíva 46 921 €, vlastné imanie 17 940 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 863 €, vlastné imanie 9 732 €. 2021: aktíva 53 460 €, vlastné imanie 12 061 €. 2022: aktíva 49 610 €, vlastné imanie 15 885 €. 2023: aktíva 44 497 €, vlastné imanie 7 879 €. 2024: aktíva 46 921 €, vlastné imanie 17 940 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 863 €, vlastné imanie 9 732 €. 2021: aktíva 53 460 €, vlastné imanie 12 061 €. 2022: aktíva 49 610 €, vlastné imanie 15 885 €. 2023: aktíva 44 497 €, vlastné imanie 7 879 €. 2024: aktíva 46 921 €, vlastné imanie 17 940 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 199 €, finančné účty 7 664 €. 2021: dlhodobý majetok 41 849 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 576 €, finančné účty 1 035 €. 2022: dlhodobý majetok 30 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 525 €, finančné účty 1 460 €. 2023: dlhodobý majetok 19 401 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 899 €, finančné účty 1 197 €. 2024: dlhodobý majetok 8 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 351 €, finančné účty 4 392 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 199 €, finančné účty 7 664 €. 2021: dlhodobý majetok 41 849 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 576 €, finančné účty 1 035 €. 2022: dlhodobý majetok 30 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 525 €, finančné účty 1 460 €. 2023: dlhodobý majetok 19 401 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 899 €, finančné účty 1 197 €. 2024: dlhodobý majetok 8 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 351 €, finančné účty 4 392 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 199 €, finančné účty 7 664 €. 2021: dlhodobý majetok 41 849 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 576 €, finančné účty 1 035 €. 2022: dlhodobý majetok 30 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 525 €, finančné účty 1 460 €. 2023: dlhodobý majetok 19 401 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 899 €, finančné účty 1 197 €. 2024: dlhodobý majetok 8 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 351 €, finančné účty 4 392 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 131 €. 2021: vlastné imanie 12 061 €, dlhodobé záväzky 40 888 €, krátkodobé záväzky 511 €. 2022: vlastné imanie 15 885 €, dlhodobé záväzky 32 805 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2023: vlastné imanie 7 879 €, dlhodobé záväzky 29 607 €, krátkodobé záväzky 7 011 €. 2024: vlastné imanie 17 940 €, dlhodobé záväzky 21 562 €, krátkodobé záväzky 7 419 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 131 €. 2021: vlastné imanie 12 061 €, dlhodobé záväzky 40 888 €, krátkodobé záväzky 511 €. 2022: vlastné imanie 15 885 €, dlhodobé záväzky 32 805 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2023: vlastné imanie 7 879 €, dlhodobé záväzky 29 607 €, krátkodobé záväzky 7 011 €. 2024: vlastné imanie 17 940 €, dlhodobé záväzky 21 562 €, krátkodobé záväzky 7 419 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 131 €. 2021: vlastné imanie 12 061 €, dlhodobé záväzky 40 888 €, krátkodobé záväzky 511 €. 2022: vlastné imanie 15 885 €, dlhodobé záväzky 32 805 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2023: vlastné imanie 7 879 €, dlhodobé záväzky 29 607 €, krátkodobé záväzky 7 011 €. 2024: vlastné imanie 17 940 €, dlhodobé záväzky 21 562 €, krátkodobé záväzky 7 419 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 131 €. 2021: daň z príjmu 391 €. 2022: daň z príjmu 650 €. 2023: daň z príjmu 1 804 €. 2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.3916501,8 tis.020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 131 €. 2021: daň z príjmu 391 €. 2022: daň z príjmu 650 €. 2023: daň z príjmu 1 804 €. 2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.3916501,8 tis.020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 131 €. 2021: daň z príjmu 391 €. 2022: daň z príjmu 650 €. 2023: daň z príjmu 1 804 €. 2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.06500202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby27,1 tis.24,4 tis.42,9 tis.44,5 tis.46,9 tis.
Výsledok hospodárenia6,9 tis.2,7 tis.4,1 tis.4 tis.9,8 tis.
Aktíva10,9 tis.53,5 tis.49,6 tis.44,5 tis.46,9 tis.
Vlastné imanie9,7 tis.12,1 tis.15,9 tis.7,9 tis.17,9 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.3916501,8 tis.0
Zadlženosť10,4 %77,4 %68,0 %82,3 %61,8 %

aj 10/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
46,9 tis.
Výsledok hospodárenia
9,8 tis.
Aktíva
46,9 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,8 %

2023

Tržby
44,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
44,5 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
82,3 %

2022

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
49,6 tis.
Vlastné imanie
15,9 tis.
Daň z príjmu
650
Zadlženosť
68,0 %

2021

Tržby
24,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
53,5 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
391
Zadlženosť
77,4 %

2020

Tržby
27,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
10,9 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
10,4 %

aj 10/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API