prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Nagy-Metal s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52706125aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
627 542 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nagy-Metal s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52706125
daňové identifikačné číslo
2121107351
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121107351
Sídlo
329, 94701 Martovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 51256/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10060759
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby12. 10. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 10. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí12. 10. 2019—
Administratívne služby12. 10. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky12. 10. 2019—
Vedenie účtovníctva12. 10. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 10. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121107351: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121107351: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121107351IČ DPH SK2121107351Obdobia daňových registráciíDIČ 2121107351: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121107351: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121107351IČ DPH SK2121107351Obdobia daňových registráciíDIČ 2121107351: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121107351: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121107351IČ DPH SK2121107351
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212110735111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2019
daňové identifikačné číslo212110735110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲163 % na 51 028 € a zvýšila tržby o ▲105 % na 627,5 tisíc eur.

Tržby

627 542 €

▲ 104,6 %

Výsledok hospodárenia

51 028 €

▲ 163,4 %

Aktíva

229 151 €

▲ 34,7 %

Vlastné imanie

220 997 €

▲ 30,0 %

Zadlženosť

3,6 %

Hrubá marža

10,3 %

Čistá marža

8,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 552 736 €. 2021: tržby 674 333 €. 2022: tržby 751 390 €. 2023: tržby 306 659 €. 2024: tržby 627 542 €.1 mil.500 tis.0552,7 tis.674,3 tis.751,4 tis.306,7 tis.627,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 552 736 €. 2021: tržby 674 333 €. 2022: tržby 751 390 €. 2023: tržby 306 659 €. 2024: tržby 627 542 €.1 mil.500 tis.0552,7 tis.674,3 tis.751,4 tis.306,7 tis.627,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 552 736 €. 2021: tržby 674 333 €. 2022: tržby 751 390 €. 2023: tržby 306 659 €. 2024: tržby 627 542 €.1 mil.500 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 37 316 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 343 €. 2022: výsledok hospodárenia 66 933 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 376 €. 2024: výsledok hospodárenia 51 028 €.100 tis.50 tis.0+37,3 tis.+41,3 tis.+66,9 tis.+19,4 tis.+51 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 37 316 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 343 €. 2022: výsledok hospodárenia 66 933 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 376 €. 2024: výsledok hospodárenia 51 028 €.100 tis.50 tis.0+37,3 tis.+41,3 tis.+66,9 tis.+19,4 tis.+51 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 37 316 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 343 €. 2022: výsledok hospodárenia 66 933 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 376 €. 2024: výsledok hospodárenia 51 028 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 52 236 €, vlastné imanie 42 316 €. 2021: aktíva 89 812 €, vlastné imanie 83 660 €. 2022: aktíva 170 712 €, vlastné imanie 150 593 €. 2023: aktíva 170 069 €, vlastné imanie 169 969 €. 2024: aktíva 229 151 €, vlastné imanie 220 997 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 52 236 €, vlastné imanie 42 316 €. 2021: aktíva 89 812 €, vlastné imanie 83 660 €. 2022: aktíva 170 712 €, vlastné imanie 150 593 €. 2023: aktíva 170 069 €, vlastné imanie 169 969 €. 2024: aktíva 229 151 €, vlastné imanie 220 997 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 52 236 €, vlastné imanie 42 316 €. 2021: aktíva 89 812 €, vlastné imanie 83 660 €. 2022: aktíva 170 712 €, vlastné imanie 150 593 €. 2023: aktíva 170 069 €, vlastné imanie 169 969 €. 2024: aktíva 229 151 €, vlastné imanie 220 997 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 382 €, finančné účty 51 854 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 910 €, finančné účty 88 902 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 025 €, finančné účty 169 687 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 423 €, finančné účty 9 646 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 206 119 €, finančné účty 23 032 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 382 €, finančné účty 51 854 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 910 €, finančné účty 88 902 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 025 €, finančné účty 169 687 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 423 €, finančné účty 9 646 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 206 119 €, finančné účty 23 032 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 382 €, finančné účty 51 854 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 910 €, finančné účty 88 902 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 025 €, finančné účty 169 687 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 423 €, finančné účty 9 646 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 206 119 €, finančné účty 23 032 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 42 316 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 920 €. 2021: vlastné imanie 83 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 152 €. 2022: vlastné imanie 150 593 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 119 €. 2023: vlastné imanie 169 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 €. 2024: vlastné imanie 220 997 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 154 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 42 316 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 920 €. 2021: vlastné imanie 83 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 152 €. 2022: vlastné imanie 150 593 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 119 €. 2023: vlastné imanie 169 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 €. 2024: vlastné imanie 220 997 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 154 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 42 316 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 920 €. 2021: vlastné imanie 83 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 152 €. 2022: vlastné imanie 150 593 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 119 €. 2023: vlastné imanie 169 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 €. 2024: vlastné imanie 220 997 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 154 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 920 €. 2021: daň z príjmu 10 990 €. 2022: daň z príjmu 17 792 €. 2023: daň z príjmu 5 151 €. 2024: daň z príjmu 13 514 €.20 tis.10 tis.09,9 tis.11 tis.17,8 tis.5,2 tis.13,5 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 920 €. 2021: daň z príjmu 10 990 €. 2022: daň z príjmu 17 792 €. 2023: daň z príjmu 5 151 €. 2024: daň z príjmu 13 514 €.20 tis.10 tis.09,9 tis.11 tis.17,8 tis.5,2 tis.13,5 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 920 €. 2021: daň z príjmu 10 990 €. 2022: daň z príjmu 17 792 €. 2023: daň z príjmu 5 151 €. 2024: daň z príjmu 13 514 €.20 tis.10 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby552,7 tis.674,3 tis.751,4 tis.306,7 tis.627,5 tis.
Výsledok hospodárenia37,3 tis.41,3 tis.66,9 tis.19,4 tis.51 tis.
Aktíva52,2 tis.89,8 tis.170,7 tis.170,1 tis.229,2 tis.
Vlastné imanie42,3 tis.83,7 tis.150,6 tis.170 tis.221 tis.
Daň z príjmu9,9 tis.11 tis.17,8 tis.5,2 tis.13,5 tis.
Zadlženosť19,0 %6,8 %11,8 %0,1 %3,6 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
627,5 tis.
Výsledok hospodárenia
51 tis.
Aktíva
229,2 tis.
Vlastné imanie
221 tis.
Daň z príjmu
13,5 tis.
Zadlženosť
3,6 %

2023

Tržby
306,7 tis.
Výsledok hospodárenia
19,4 tis.
Aktíva
170,1 tis.
Vlastné imanie
170 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
0,1 %

2022

Tržby
751,4 tis.
Výsledok hospodárenia
66,9 tis.
Aktíva
170,7 tis.
Vlastné imanie
150,6 tis.
Daň z príjmu
17,8 tis.
Zadlženosť
11,8 %

2021

Tržby
674,3 tis.
Výsledok hospodárenia
41,3 tis.
Aktíva
89,8 tis.
Vlastné imanie
83,7 tis.
Daň z príjmu
11 tis.
Zadlženosť
6,8 %

2020

Tržby
552,7 tis.
Výsledok hospodárenia
37,3 tis.
Aktíva
52,2 tis.
Vlastné imanie
42,3 tis.
Daň z príjmu
9,9 tis.
Zadlženosť
19,0 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API