prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ROMO s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52701093aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
673 461 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROMO s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52701093
daňové identifikačné číslo
2121129659
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Z. Kodálya 788, 92401 Galanta, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 45522/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10068915
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb24. 10. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu24. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby24. 10. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 10. 2019—
Murárstvo24. 10. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 10. 2019—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov24. 10. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 10. 2019—
Administratívne služby24. 10. 2019—
Vedenie účtovníctva24. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí24. 10. 2019—
Čistiace a upratovacie služby24. 10. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 10. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 10. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 22. 02. 2023 do 02. 07. 2025 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121129659: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121129659Obdobia daňových registráciíDIČ 2121129659: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121129659Obdobia daňových registráciíDIČ 2121129659: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121129659
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212112965910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 08. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −13 960 € a znížila tržby o ▼47 % na 673,5 tisíc eur.

Tržby

673 461 €

▼ 47,0 %

Výsledok hospodárenia

−13 960 €

▲ 49,5 %

Aktíva

123 719 €

▼ 8,4 %

Vlastné imanie

−22 295 €

▼ 167,4 %

Zadlženosť

118,0 %

Hrubá marža

−2,0 %

Čistá marža

−2,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2019 — 12/2019: tržby 1 800 €. 2020: tržby 405 326 €. 2021: tržby 1 012 981 €. 2022: tržby 1 269 656 €. 2023: tržby 673 461 €.2 mil.1 mil.01,8 tis.405,3 tis.1,01 mil.1,27 mil.673,5 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Tržby10/2019 — 12/2019: tržby 1 800 €. 2020: tržby 405 326 €. 2021: tržby 1 012 981 €. 2022: tržby 1 269 656 €. 2023: tržby 673 461 €.2 mil.1 mil.01,8 tis.1,01 mil.673,5 tis.10/2019 — 12/201920212023Tržby10/2019 — 12/2019: tržby 1 800 €. 2020: tržby 405 326 €. 2021: tržby 1 012 981 €. 2022: tržby 1 269 656 €. 2023: tržby 673 461 €.2 mil.1 mil.020202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 792 €. 2021: výsledok hospodárenia −906 €. 2022: výsledok hospodárenia −27 640 €. 2023: výsledok hospodárenia −13 960 €.20 tis.0−50 tis.+1,4 tis.+13,8 tis.−906−27,6 tis.−14 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Výsledok hospodárenia10/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 792 €. 2021: výsledok hospodárenia −906 €. 2022: výsledok hospodárenia −27 640 €. 2023: výsledok hospodárenia −13 960 €.20 tis.0−50 tis.+1,4 tis.−906−14 tis.10/2019 — 12/201920212023Výsledok hospodárenia10/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 1 415 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 792 €. 2021: výsledok hospodárenia −906 €. 2022: výsledok hospodárenia −27 640 €. 2023: výsledok hospodárenia −13 960 €.20 tis.0−50 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2019 — 12/2019: aktíva 2 591 €, vlastné imanie 1 415 €. 2020: aktíva 212 584 €, vlastné imanie 20 207 €. 2021: aktíva 234 495 €, vlastné imanie 19 302 €. 2022: aktíva 135 072 €, vlastné imanie −8 337 €. 2023: aktíva 123 719 €, vlastné imanie −22 295 €.250 tis.0−25 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie10/2019 — 12/2019: aktíva 2 591 €, vlastné imanie 1 415 €. 2020: aktíva 212 584 €, vlastné imanie 20 207 €. 2021: aktíva 234 495 €, vlastné imanie 19 302 €. 2022: aktíva 135 072 €, vlastné imanie −8 337 €. 2023: aktíva 123 719 €, vlastné imanie −22 295 €.250 tis.0−25 tis.10/2019 — 12/201920212023Aktíva a vlastné imanie10/2019 — 12/2019: aktíva 2 591 €, vlastné imanie 1 415 €. 2020: aktíva 212 584 €, vlastné imanie 20 207 €. 2021: aktíva 234 495 €, vlastné imanie 19 302 €. 2022: aktíva 135 072 €, vlastné imanie −8 337 €. 2023: aktíva 123 719 €, vlastné imanie −22 295 €.250 tis.0−25 tis.20202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 800 €, finančné účty 791 €. 2020: dlhodobý majetok 71 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 200 €, finančné účty 140 510 €. 2021: dlhodobý majetok 74 263 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 566 €, finančné účty 35 666 €. 2022: dlhodobý majetok 62 945 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 956 €, finančné účty 60 171 €. 2023: dlhodobý majetok 46 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 001 €, finančné účty 6 248 €.250 tis.125 tis.010/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra aktív10/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 800 €, finančné účty 791 €. 2020: dlhodobý majetok 71 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 200 €, finančné účty 140 510 €. 2021: dlhodobý majetok 74 263 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 566 €, finančné účty 35 666 €. 2022: dlhodobý majetok 62 945 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 956 €, finančné účty 60 171 €. 2023: dlhodobý majetok 46 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 001 €, finančné účty 6 248 €.250 tis.125 tis.010/2019 — 12/201920212023Štruktúra aktív10/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 800 €, finančné účty 791 €. 2020: dlhodobý majetok 71 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 200 €, finančné účty 140 510 €. 2021: dlhodobý majetok 74 263 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 566 €, finančné účty 35 666 €. 2022: dlhodobý majetok 62 945 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 956 €, finančné účty 60 171 €. 2023: dlhodobý majetok 46 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 001 €, finančné účty 6 248 €.250 tis.125 tis.020202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2019 — 12/2019: vlastné imanie 1 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 176 €. 2020: vlastné imanie 20 207 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 192 364 €. 2021: vlastné imanie 19 302 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 215 095 €. 2022: vlastné imanie −8 337 €, dlhodobé záväzky 167 €, krátkodobé záväzky 143 242 €. 2023: vlastné imanie −22 295 €, dlhodobé záväzky 348 €, krátkodobé záväzky 145 666 €.250 tis.0−25 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra pasív10/2019 — 12/2019: vlastné imanie 1 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 176 €. 2020: vlastné imanie 20 207 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 192 364 €. 2021: vlastné imanie 19 302 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 215 095 €. 2022: vlastné imanie −8 337 €, dlhodobé záväzky 167 €, krátkodobé záväzky 143 242 €. 2023: vlastné imanie −22 295 €, dlhodobé záväzky 348 €, krátkodobé záväzky 145 666 €.250 tis.0−25 tis.10/2019 — 12/201920212023Štruktúra pasív10/2019 — 12/2019: vlastné imanie 1 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 176 €. 2020: vlastné imanie 20 207 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 192 364 €. 2021: vlastné imanie 19 302 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 215 095 €. 2022: vlastné imanie −8 337 €, dlhodobé záväzky 167 €, krátkodobé záväzky 143 242 €. 2023: vlastné imanie −22 295 €, dlhodobé záväzky 348 €, krátkodobé záväzky 145 666 €.250 tis.0−25 tis.20202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2019 — 12/2019: daň z príjmu 376 €. 2020: daň z príjmu 4 057 €. 2021: daň z príjmu 2 150 €. 2022: daň z príjmu 2 954 €. 2023: daň z príjmu 590 €.5 tis.2,5 tis.03764,1 tis.2,1 tis.3 tis.59010/2019 — 12/20192020202120222023Daň z príjmu10/2019 — 12/2019: daň z príjmu 376 €. 2020: daň z príjmu 4 057 €. 2021: daň z príjmu 2 150 €. 2022: daň z príjmu 2 954 €. 2023: daň z príjmu 590 €.5 tis.2,5 tis.03762,1 tis.59010/2019 — 12/201920212023Daň z príjmu10/2019 — 12/2019: daň z príjmu 376 €. 2020: daň z príjmu 4 057 €. 2021: daň z príjmu 2 150 €. 2022: daň z príjmu 2 954 €. 2023: daň z príjmu 590 €.5 tis.2,5 tis.059020202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,8 tis.405,3 tis.1,01 mil.1,27 mil.673,5 tis.
Výsledok hospodárenia1,4 tis.13,8 tis.−906−27,6 tis.−14 tis.
Aktíva2,6 tis.212,6 tis.234,5 tis.135,1 tis.123,7 tis.
Vlastné imanie1,4 tis.20,2 tis.19,3 tis.−8,3 tis.−22,3 tis.
Daň z príjmu3764,1 tis.2,1 tis.3 tis.590
Zadlženosť45,4 %90,5 %91,8 %106,2 %118,0 %

2023

Tržby
673,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14 tis.
Aktíva
123,7 tis.
Vlastné imanie
−22,3 tis.
Daň z príjmu
590
Zadlženosť
118,0 %

2022

Tržby
1,27 mil.
Výsledok hospodárenia
−27,6 tis.
Aktíva
135,1 tis.
Vlastné imanie
−8,3 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
106,2 %

2021

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
−906
Aktíva
234,5 tis.
Vlastné imanie
19,3 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
91,8 %

2020

Tržby
405,3 tis.
Výsledok hospodárenia
13,8 tis.
Aktíva
212,6 tis.
Vlastné imanie
20,2 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
90,5 %

10/2019 — 12/2019

Tržby
1,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
2,6 tis.
Vlastné imanie
1,4 tis.
Daň z príjmu
376
Zadlženosť
45,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API