prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SWANWOOD s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52697967aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
55 839 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SWANWOOD s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52697967
daňové identifikačné číslo
2121111410
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121111410
Sídlo
Krížna 204/5, 02801 Zábiedovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73317/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10061963
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 10. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve16. 10. 2019—
Vedenie účtovníctva16. 10. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121111410: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121111410: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121111410IČ DPH SK2121111410Obdobia daňových registráciíDIČ 2121111410: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121111410: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121111410IČ DPH SK2121111410Obdobia daňových registráciíDIČ 2121111410: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121111410: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121111410IČ DPH SK2121111410
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212111141011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 04. 2020
daňové identifikačné číslo212111141010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲9 % na 5 907 € a znížila tržby o ▼20 % na 55,8 tisíc eur.

Tržby

55 839 €

▼ 19,6 %

Výsledok hospodárenia

5 907 €

▲ 8,9 %

Aktíva

75 644 €

▲ 19,9 %

Vlastné imanie

3 402 €

▲ 235,8 %

Zadlženosť

95,5 %

Hrubá marža

12,3 %

Čistá marža

10,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 118 673 €. 2022: tržby 121 517 €. 2023: tržby 85 423 €. 2024: tržby 69 485 €. 2025: tržby 55 839 €.200 tis.100 tis.0118,7 tis.121,5 tis.85,4 tis.69,5 tis.55,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 118 673 €. 2022: tržby 121 517 €. 2023: tržby 85 423 €. 2024: tržby 69 485 €. 2025: tržby 55 839 €.200 tis.100 tis.0118,7 tis.121,5 tis.85,4 tis.69,5 tis.55,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 118 673 €. 2022: tržby 121 517 €. 2023: tržby 85 423 €. 2024: tržby 69 485 €. 2025: tržby 55 839 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −8 648 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 262 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 200 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 423 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 907 €.10 tis.0−10 tis.−8,6 tis.+2,3 tis.+6,2 tis.+5,4 tis.+5,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −8 648 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 262 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 200 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 423 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 907 €.10 tis.0−10 tis.−8,6 tis.+2,3 tis.+6,2 tis.+5,4 tis.+5,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −8 648 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 262 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 200 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 423 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 907 €.10 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 385 €, vlastné imanie −8 648 €. 2022: aktíva 35 784 €, vlastné imanie −18 480 €. 2023: aktíva 19 017 €, vlastné imanie −12 281 €. 2024: aktíva 63 070 €, vlastné imanie −2 505 €. 2025: aktíva 75 644 €, vlastné imanie 3 402 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 385 €, vlastné imanie −8 648 €. 2022: aktíva 35 784 €, vlastné imanie −18 480 €. 2023: aktíva 19 017 €, vlastné imanie −12 281 €. 2024: aktíva 63 070 €, vlastné imanie −2 505 €. 2025: aktíva 75 644 €, vlastné imanie 3 402 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 385 €, vlastné imanie −8 648 €. 2022: aktíva 35 784 €, vlastné imanie −18 480 €. 2023: aktíva 19 017 €, vlastné imanie −12 281 €. 2024: aktíva 63 070 €, vlastné imanie −2 505 €. 2025: aktíva 75 644 €, vlastné imanie 3 402 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 272 €, finančné účty 6 780 €. 2022: dlhodobý majetok 8 454 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 439 €, finančné účty −4 109 €. 2023: dlhodobý majetok 5 045 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 951 €, finančné účty 4 021 €. 2024: dlhodobý majetok 31 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 421 €, finančné účty 5 449 €. 2025: dlhodobý majetok 34 196 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 962 €, finančné účty 23 486 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 272 €, finančné účty 6 780 €. 2022: dlhodobý majetok 8 454 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 439 €, finančné účty −4 109 €. 2023: dlhodobý majetok 5 045 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 951 €, finančné účty 4 021 €. 2024: dlhodobý majetok 31 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 421 €, finančné účty 5 449 €. 2025: dlhodobý majetok 34 196 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 962 €, finančné účty 23 486 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 272 €, finančné účty 6 780 €. 2022: dlhodobý majetok 8 454 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 439 €, finančné účty −4 109 €. 2023: dlhodobý majetok 5 045 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 951 €, finančné účty 4 021 €. 2024: dlhodobý majetok 31 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 421 €, finančné účty 5 449 €. 2025: dlhodobý majetok 34 196 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 962 €, finančné účty 23 486 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −8 648 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 033 €. 2022: vlastné imanie −18 480 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 54 196 €. 2023: vlastné imanie −12 281 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 31 231 €. 2024: vlastné imanie −2 505 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 65 452 €. 2025: vlastné imanie 3 402 €, dlhodobé záväzky 152 €, krátkodobé záväzky 72 090 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −8 648 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 033 €. 2022: vlastné imanie −18 480 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 54 196 €. 2023: vlastné imanie −12 281 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 31 231 €. 2024: vlastné imanie −2 505 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 65 452 €. 2025: vlastné imanie 3 402 €, dlhodobé záväzky 152 €, krátkodobé záväzky 72 090 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −8 648 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 033 €. 2022: vlastné imanie −18 480 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 54 196 €. 2023: vlastné imanie −12 281 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 31 231 €. 2024: vlastné imanie −2 505 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 65 452 €. 2025: vlastné imanie 3 402 €, dlhodobé záväzky 152 €, krátkodobé záväzky 72 090 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 308 €. 2022: daň z príjmu 1 016 €. 2023: daň z príjmu 2 853 €. 2024: daň z príjmu 1 796 €. 2025: daň z príjmu 979 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.1 tis.2,9 tis.1,8 tis.97920212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 308 €. 2022: daň z príjmu 1 016 €. 2023: daň z príjmu 2 853 €. 2024: daň z príjmu 1 796 €. 2025: daň z príjmu 979 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.1 tis.2,9 tis.1,8 tis.97920212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 308 €. 2022: daň z príjmu 1 016 €. 2023: daň z príjmu 2 853 €. 2024: daň z príjmu 1 796 €. 2025: daň z príjmu 979 €.5 tis.2,5 tis.0979202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby118,7 tis.121,5 tis.85,4 tis.69,5 tis.55,8 tis.
Výsledok hospodárenia−8,6 tis.2,3 tis.6,2 tis.5,4 tis.5,9 tis.
Aktíva45,4 tis.35,8 tis.19 tis.63,1 tis.75,6 tis.
Vlastné imanie−8,6 tis.−18,5 tis.−12,3 tis.−2,5 tis.3,4 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.1 tis.2,9 tis.1,8 tis.979
Zadlženosť119,1 %151,6 %164,6 %104,0 %95,5 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
55,8 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
75,6 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
979
Zadlženosť
95,5 %

2024

Tržby
69,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
63,1 tis.
Vlastné imanie
−2,5 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
104,0 %

2023

Tržby
85,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
19 tis.
Vlastné imanie
−12,3 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
164,6 %

2022

Tržby
121,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
35,8 tis.
Vlastné imanie
−18,5 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
151,6 %

2021

Tržby
118,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,6 tis.
Aktíva
45,4 tis.
Vlastné imanie
−8,6 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
119,1 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API