Súhrn
- Vznik
- 23. 10. 20197 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PACOLA REALITY s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52692990
- daňové identifikačné číslo
- 2121115293
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vybúchanec 1025, 07101 Nacina Ves, Slovenská republika
- Územie
- Nacina Vesokres MichalovceKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 10. 2019
- V registri
- 7 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47529/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10068618
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 10. 2019 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 23. 10. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 10. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 23. 10. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 10. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 10. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 10. 2019 | — |
| Administratívne služby | 23. 10. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 23. 10. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 10. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 10. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 10. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 10. 2019 | — |
| Sťahovacie služby | 23. 10. 2019 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 23. 10. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla. | 23. 10. 2019 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 17. 09. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121115293 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2024 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prepadlo do straty −14 071 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−14 071 €
▼ 2 340,6 %Aktíva
12 907 €
▼ 83,2 %Vlastné imanie
−8 648 €
▼ 259,5 %Zadlženosť
167,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 211,6 tis. | 115,6 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −471 | 267 | 628 | −14,1 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 6,2 tis. | 76,7 tis. | 12,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,5 tis. | 4,8 tis. | 5,4 tis. | −8,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 39 | 167 | 0 |
| Zadlženosť | 8,6 % | 22,9 % | 92,9 % | 167,0 % |
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −14,1 tis.
- Aktíva
- 12,9 tis.
- Vlastné imanie
- −8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 167,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 115,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 628
- Aktíva
- 76,7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 167
- Zadlženosť
- 92,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 211,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 267
- Aktíva
- 6,2 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 39
- Zadlženosť
- 22,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −471
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 8,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.