prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SCX Trade s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52688526aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
994 532 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SCX Trade s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52688526
daňové identifikačné číslo
2121113368
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121113368
Sídlo
Staré Grunty 7A, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 195671/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10059903
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti v obchodu, služieb, výroby12. 10. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 10. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí12. 10. 2019—
Čistiace a upratovacie služby21. 05. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 05. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 05. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení21. 05. 2022—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 05. 2022—
Administratívne služby21. 05. 2022—
Verejné obstarávanie21. 05. 2022—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť21. 05. 2022—
Vedenie účtovníctva21. 05. 2022—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom21. 05. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 05. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 05. 2022—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok23. 12. 2022—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely23. 12. 2022—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov23. 12. 2022—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu23. 12. 2022—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov23. 12. 2022—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 12. 2022—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 12. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121113368: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121113368: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121113368IČ DPH SK2121113368Obdobia daňových registráciíDIČ 2121113368: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121113368: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121113368IČ DPH SK2121113368Obdobia daňových registráciíDIČ 2121113368: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121113368: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121113368IČ DPH SK2121113368
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212111336811. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2021
daňové identifikačné číslo212111336810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 24. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −1 191 € a zvýšila tržby o ▲85 % na 994,5 tisíc eur.

Tržby

994 532 €

▲ 85,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 191 €

▲ 6,5 %

Aktíva

600 808 €

▲ 99,1 %

Vlastné imanie

5 809 €

▼ 17,0 %

Zadlženosť

99,0 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 286 566 €. 2022: tržby 537 464 €. 2023: tržby 994 532 €.1 mil.500 tis.00286,6 tis.537,5 tis.994,5 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Tržby10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 286 566 €. 2022: tržby 537 464 €. 2023: tržby 994 532 €.1 mil.500 tis.0286,6 tis.994,5 tis.10/2019 — 12/201920212023Tržby10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 286 566 €. 2022: tržby 537 464 €. 2023: tržby 994 532 €.1 mil.500 tis.0020202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −2 189 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 463 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 191 €.10 tis.0−2,5 tis.−2,2 tis.+5,5 tis.−1,3 tis.−1,2 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Výsledok hospodárenia10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −2 189 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 463 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 191 €.10 tis.0−2,5 tis.+5,5 tis.−1,2 tis.10/2019 — 12/201920212023Výsledok hospodárenia10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −2 189 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 463 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 191 €.10 tis.0−2,5 tis.10/2019 — 12/20192023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 3 628 €, vlastné imanie 2 811 €. 2021: aktíva 157 183 €, vlastné imanie 8 274 €. 2022: aktíva 301 711 €, vlastné imanie 7 000 €. 2023: aktíva 600 808 €, vlastné imanie 5 809 €.1 mil.500 tis.010/2019 — 12/20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie10/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 3 628 €, vlastné imanie 2 811 €. 2021: aktíva 157 183 €, vlastné imanie 8 274 €. 2022: aktíva 301 711 €, vlastné imanie 7 000 €. 2023: aktíva 600 808 €, vlastné imanie 5 809 €.1 mil.500 tis.010/2019 — 12/201920212023Aktíva a vlastné imanie10/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 3 628 €, vlastné imanie 2 811 €. 2021: aktíva 157 183 €, vlastné imanie 8 274 €. 2022: aktíva 301 711 €, vlastné imanie 7 000 €. 2023: aktíva 600 808 €, vlastné imanie 5 809 €.1 mil.500 tis.020202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 628 €. 2021: dlhodobý majetok 20 827 €, zásoby 3 618 €, pohľadávky 114 199 €, finančné účty 18 539 €. 2022: dlhodobý majetok 133 801 €, zásoby 9 032 €, pohľadávky 140 876 €, finančné účty 18 002 €. 2023: dlhodobý majetok 114 636 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 452 655 €, finančné účty 14 996 €.1 mil.500 tis.010/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra aktív10/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 628 €. 2021: dlhodobý majetok 20 827 €, zásoby 3 618 €, pohľadávky 114 199 €, finančné účty 18 539 €. 2022: dlhodobý majetok 133 801 €, zásoby 9 032 €, pohľadávky 140 876 €, finančné účty 18 002 €. 2023: dlhodobý majetok 114 636 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 452 655 €, finančné účty 14 996 €.1 mil.500 tis.010/2019 — 12/201920212023Štruktúra aktív10/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 628 €. 2021: dlhodobý majetok 20 827 €, zásoby 3 618 €, pohľadávky 114 199 €, finančné účty 18 539 €. 2022: dlhodobý majetok 133 801 €, zásoby 9 032 €, pohľadávky 140 876 €, finančné účty 18 002 €. 2023: dlhodobý majetok 114 636 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 452 655 €, finančné účty 14 996 €.1 mil.500 tis.020202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 2 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 817 €. 2021: vlastné imanie 8 274 €, dlhodobé záväzky 19 966 €, krátkodobé záväzky 128 943 €. 2022: vlastné imanie 7 000 €, dlhodobé záväzky 100 079 €, krátkodobé záväzky 194 632 €. 2023: vlastné imanie 5 809 €, dlhodobé záväzky 81 681 €, krátkodobé záväzky 513 318 €.1 mil.500 tis.010/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra pasív10/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 2 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 817 €. 2021: vlastné imanie 8 274 €, dlhodobé záväzky 19 966 €, krátkodobé záväzky 128 943 €. 2022: vlastné imanie 7 000 €, dlhodobé záväzky 100 079 €, krátkodobé záväzky 194 632 €. 2023: vlastné imanie 5 809 €, dlhodobé záväzky 81 681 €, krátkodobé záväzky 513 318 €.1 mil.500 tis.010/2019 — 12/201920212023Štruktúra pasív10/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 2 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 817 €. 2021: vlastné imanie 8 274 €, dlhodobé záväzky 19 966 €, krátkodobé záväzky 128 943 €. 2022: vlastné imanie 7 000 €, dlhodobé záväzky 100 079 €, krátkodobé záväzky 194 632 €. 2023: vlastné imanie 5 809 €, dlhodobé záväzky 81 681 €, krátkodobé záväzky 513 318 €.1 mil.500 tis.020202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 214 €. 2022: daň z príjmu 2 119 €. 2023: daň z príjmu 3 353 €.5 tis.2,5 tis.001,2 tis.2,1 tis.3,4 tis.10/2019 — 12/20192020202120222023Daň z príjmu10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 214 €. 2022: daň z príjmu 2 119 €. 2023: daň z príjmu 3 353 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.3,4 tis.10/2019 — 12/201920212023Daň z príjmu10/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 214 €. 2022: daň z príjmu 2 119 €. 2023: daň z príjmu 3 353 €.5 tis.2,5 tis.0020202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—0286,6 tis.537,5 tis.994,5 tis.
Výsledok hospodárenia—−2,2 tis.5,5 tis.−1,3 tis.−1,2 tis.
Aktíva5 tis.3,6 tis.157,2 tis.301,7 tis.600,8 tis.
Vlastné imanie5 tis.2,8 tis.8,3 tis.7 tis.5,8 tis.
Daň z príjmu—01,2 tis.2,1 tis.3,4 tis.
Zadlženosť0,0 %22,5 %94,7 %97,7 %99,0 %

2023

Tržby
994,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
600,8 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
99,0 %

2022

Tržby
537,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
301,7 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
97,7 %

2021

Tržby
286,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
157,2 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
94,7 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
2,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,5 %

10/2019 — 12/2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API