prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MM kurier s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52667979aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
19 900 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MM kurier s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52667979
daňové identifikačné číslo
2121104084
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121104084
Sídlo
Michalovská 359/29, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47317/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10046841
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vedenie účtovníctva28. 09. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 09. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu28. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 09. 2019—
Administratívne služby28. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 09. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 09. 2019—
Kuriérske služby28. 09. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru28. 09. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave28. 09. 2019—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami28. 09. 2019—
Prevádzkovanie taxislužby13. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121104084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121104084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121104084IČ DPH SK2121104084Obdobia daňových registráciíDIČ 2121104084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121104084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121104084IČ DPH SK2121104084Obdobia daňových registráciíDIČ 2121104084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121104084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121104084IČ DPH SK2121104084
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212110408411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212110408410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 16 699 € a zvýšila tržby z nuly na 19,9 tisíc eur.

Tržby

19 900 €

Výsledok hospodárenia

16 699 €

▲ 2 375,1 %

Aktíva

27 802 €

▲ 162,6 %

Vlastné imanie

24 370 €

▲ 217,7 %

Zadlženosť

12,3 %

Hrubá marža

91,1 %

Čistá marža

83,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 54 885 €. 2022: tržby 31 182 €. 2023: tržby 6 722 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 19 900 €.100 tis.50 tis.054,9 tis.31,2 tis.6,7 tis.019,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 885 €. 2022: tržby 31 182 €. 2023: tržby 6 722 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 19 900 €.100 tis.50 tis.054,9 tis.31,2 tis.6,7 tis.019,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 885 €. 2022: tržby 31 182 €. 2023: tržby 6 722 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 19 900 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 484 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 267 €. 2023: výsledok hospodárenia 197 €. 2024: výsledok hospodárenia −734 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 699 €.20 tis.0−1 tis.+484+1,3 tis.+197−734+16,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 484 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 267 €. 2023: výsledok hospodárenia 197 €. 2024: výsledok hospodárenia −734 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 699 €.20 tis.0−1 tis.+484+1,3 tis.+197−734+16,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 484 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 267 €. 2023: výsledok hospodárenia 197 €. 2024: výsledok hospodárenia −734 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 699 €.20 tis.0−1 tis.+484+197202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 245 €, vlastné imanie 6 941 €. 2022: aktíva 8 576 €, vlastné imanie 8 208 €. 2023: aktíva 8 456 €, vlastné imanie 8 405 €. 2024: aktíva 10 586 €, vlastné imanie 7 671 €. 2025: aktíva 27 802 €, vlastné imanie 24 370 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 245 €, vlastné imanie 6 941 €. 2022: aktíva 8 576 €, vlastné imanie 8 208 €. 2023: aktíva 8 456 €, vlastné imanie 8 405 €. 2024: aktíva 10 586 €, vlastné imanie 7 671 €. 2025: aktíva 27 802 €, vlastné imanie 24 370 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 245 €, vlastné imanie 6 941 €. 2022: aktíva 8 576 €, vlastné imanie 8 208 €. 2023: aktíva 8 456 €, vlastné imanie 8 405 €. 2024: aktíva 10 586 €, vlastné imanie 7 671 €. 2025: aktíva 27 802 €, vlastné imanie 24 370 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 €, finančné účty 7 213 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −105 €, finančné účty 8 681 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 456 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 586 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 27 802 €.50 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 €, finančné účty 7 213 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −105 €, finančné účty 8 681 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 456 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 586 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 27 802 €.50 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 €, finančné účty 7 213 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −105 €, finančné účty 8 681 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 456 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 586 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 27 802 €.50 tis.0−20020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 941 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 293 €. 2022: vlastné imanie 8 208 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 352 €. 2023: vlastné imanie 8 405 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 33 €. 2024: vlastné imanie 7 671 €, dlhodobé záväzky 2 577 €, krátkodobé záväzky 338 €. 2025: vlastné imanie 24 370 €, dlhodobé záväzky 1 826 €, krátkodobé záväzky 1 606 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 941 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 293 €. 2022: vlastné imanie 8 208 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 352 €. 2023: vlastné imanie 8 405 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 33 €. 2024: vlastné imanie 7 671 €, dlhodobé záväzky 2 577 €, krátkodobé záväzky 338 €. 2025: vlastné imanie 24 370 €, dlhodobé záväzky 1 826 €, krátkodobé záväzky 1 606 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 941 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 293 €. 2022: vlastné imanie 8 208 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 352 €. 2023: vlastné imanie 8 405 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 33 €. 2024: vlastné imanie 7 671 €, dlhodobé záväzky 2 577 €, krátkodobé záväzky 338 €. 2025: vlastné imanie 24 370 €, dlhodobé záväzky 1 826 €, krátkodobé záväzky 1 606 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 129 €. 2022: daň z príjmu 224 €. 2023: daň z príjmu 35 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 434 €.2 tis.1 tis.0129224353401,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 129 €. 2022: daň z príjmu 224 €. 2023: daň z príjmu 35 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 434 €.2 tis.1 tis.0129224353401,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 129 €. 2022: daň z príjmu 224 €. 2023: daň z príjmu 35 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 434 €.2 tis.1 tis.012935202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby54,9 tis.31,2 tis.6,7 tis.019,9 tis.
Výsledok hospodárenia4841,3 tis.197−73416,7 tis.
Aktíva7,2 tis.8,6 tis.8,5 tis.10,6 tis.27,8 tis.
Vlastné imanie6,9 tis.8,2 tis.8,4 tis.7,7 tis.24,4 tis.
Daň z príjmu129224353401,4 tis.
Zadlženosť4,2 %4,3 %0,6 %27,5 %12,3 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
19,9 tis.
Výsledok hospodárenia
16,7 tis.
Aktíva
27,8 tis.
Vlastné imanie
24,4 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
12,3 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−734
Aktíva
10,6 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
27,5 %

2023

Tržby
6,7 tis.
Výsledok hospodárenia
197
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
35
Zadlženosť
0,6 %

2022

Tržby
31,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
8,6 tis.
Vlastné imanie
8,2 tis.
Daň z príjmu
224
Zadlženosť
4,3 %

2021

Tržby
54,9 tis.
Výsledok hospodárenia
484
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
129
Zadlženosť
4,2 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API