prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

KOČIŠ & PARTNERS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52662624aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
14. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
119 094 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KOČIŠ & PARTNERS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52662624
daňové identifikačné číslo
2121090829
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121090829
Sídlo
Tajovského 737/1, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47210/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10035874
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb14. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121090829: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121090829: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121090829IČ DPH SK2121090829Obdobia daňových registráciíDIČ 2121090829: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121090829: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121090829IČ DPH SK2121090829Obdobia daňových registráciíDIČ 2121090829: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121090829: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121090829IČ DPH SK2121090829
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212109082911. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 10. 2019
daňové identifikačné číslo212109082910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲118 % na 64 711 € a zvýšila tržby o ▲23 % na 119,1 tisíc eur.

Tržby

119 094 €

▲ 23,4 %

Výsledok hospodárenia

64 711 €

▲ 117,7 %

Aktíva

130 847 €

▲ 23,3 %

Vlastné imanie

110 254 €

▲ 33,8 %

Zadlženosť

15,7 %

Hrubá marža

68,0 %

Čistá marža

54,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 72 206 €. 2022: tržby 89 931 €. 2023: tržby 78 462 €. 2024: tržby 96 543 €. 2025: tržby 119 094 €.200 tis.100 tis.072,2 tis.89,9 tis.78,5 tis.96,5 tis.119,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 72 206 €. 2022: tržby 89 931 €. 2023: tržby 78 462 €. 2024: tržby 96 543 €. 2025: tržby 119 094 €.200 tis.100 tis.072,2 tis.89,9 tis.78,5 tis.96,5 tis.119,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 72 206 €. 2022: tržby 89 931 €. 2023: tržby 78 462 €. 2024: tržby 96 543 €. 2025: tržby 119 094 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 271 €. 2022: výsledok hospodárenia 35 933 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 618 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 728 €. 2025: výsledok hospodárenia 64 711 €.100 tis.50 tis.0+33,3 tis.+35,9 tis.+17,6 tis.+29,7 tis.+64,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 271 €. 2022: výsledok hospodárenia 35 933 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 618 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 728 €. 2025: výsledok hospodárenia 64 711 €.100 tis.50 tis.0+33,3 tis.+35,9 tis.+17,6 tis.+29,7 tis.+64,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 271 €. 2022: výsledok hospodárenia 35 933 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 618 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 728 €. 2025: výsledok hospodárenia 64 711 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 105 945 €, vlastné imanie 42 260 €. 2022: aktíva 120 284 €, vlastné imanie 78 193 €. 2023: aktíva 137 693 €, vlastné imanie 95 811 €. 2024: aktíva 106 129 €, vlastné imanie 82 403 €. 2025: aktíva 130 847 €, vlastné imanie 110 254 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 105 945 €, vlastné imanie 42 260 €. 2022: aktíva 120 284 €, vlastné imanie 78 193 €. 2023: aktíva 137 693 €, vlastné imanie 95 811 €. 2024: aktíva 106 129 €, vlastné imanie 82 403 €. 2025: aktíva 130 847 €, vlastné imanie 110 254 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 105 945 €, vlastné imanie 42 260 €. 2022: aktíva 120 284 €, vlastné imanie 78 193 €. 2023: aktíva 137 693 €, vlastné imanie 95 811 €. 2024: aktíva 106 129 €, vlastné imanie 82 403 €. 2025: aktíva 130 847 €, vlastné imanie 110 254 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 367 €, zásoby 15 410 €, pohľadávky 22 720 €, finančné účty 25 448 €. 2022: dlhodobý majetok 31 069 €, zásoby 13 611 €, pohľadávky 22 336 €, finančné účty 53 268 €. 2023: dlhodobý majetok 45 465 €, zásoby 13 611 €, pohľadávky 20 103 €, finančné účty 58 514 €. 2024: dlhodobý majetok 25 834 €, zásoby 9 000 €, pohľadávky 16 003 €, finančné účty 55 292 €. 2025: dlhodobý majetok 43 950 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 420 €, finančné účty 46 477 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 367 €, zásoby 15 410 €, pohľadávky 22 720 €, finančné účty 25 448 €. 2022: dlhodobý majetok 31 069 €, zásoby 13 611 €, pohľadávky 22 336 €, finančné účty 53 268 €. 2023: dlhodobý majetok 45 465 €, zásoby 13 611 €, pohľadávky 20 103 €, finančné účty 58 514 €. 2024: dlhodobý majetok 25 834 €, zásoby 9 000 €, pohľadávky 16 003 €, finančné účty 55 292 €. 2025: dlhodobý majetok 43 950 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 420 €, finančné účty 46 477 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 367 €, zásoby 15 410 €, pohľadávky 22 720 €, finančné účty 25 448 €. 2022: dlhodobý majetok 31 069 €, zásoby 13 611 €, pohľadávky 22 336 €, finančné účty 53 268 €. 2023: dlhodobý majetok 45 465 €, zásoby 13 611 €, pohľadávky 20 103 €, finančné účty 58 514 €. 2024: dlhodobý majetok 25 834 €, zásoby 9 000 €, pohľadávky 16 003 €, finančné účty 55 292 €. 2025: dlhodobý majetok 43 950 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 420 €, finančné účty 46 477 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 42 260 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 685 €. 2022: vlastné imanie 78 193 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 091 €. 2023: vlastné imanie 95 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 882 €. 2024: vlastné imanie 82 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 726 €. 2025: vlastné imanie 110 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 593 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 42 260 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 685 €. 2022: vlastné imanie 78 193 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 091 €. 2023: vlastné imanie 95 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 882 €. 2024: vlastné imanie 82 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 726 €. 2025: vlastné imanie 110 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 593 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 42 260 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 685 €. 2022: vlastné imanie 78 193 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 091 €. 2023: vlastné imanie 95 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 882 €. 2024: vlastné imanie 82 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 726 €. 2025: vlastné imanie 110 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 593 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 768 €. 2022: daň z príjmu 9 145 €. 2023: daň z príjmu 4 997 €. 2024: daň z príjmu 8 061 €. 2025: daň z príjmu 16 239 €.20 tis.10 tis.09,8 tis.9,1 tis.5 tis.8,1 tis.16,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 768 €. 2022: daň z príjmu 9 145 €. 2023: daň z príjmu 4 997 €. 2024: daň z príjmu 8 061 €. 2025: daň z príjmu 16 239 €.20 tis.10 tis.09,8 tis.9,1 tis.5 tis.8,1 tis.16,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 768 €. 2022: daň z príjmu 9 145 €. 2023: daň z príjmu 4 997 €. 2024: daň z príjmu 8 061 €. 2025: daň z príjmu 16 239 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby72,2 tis.89,9 tis.78,5 tis.96,5 tis.119,1 tis.
Výsledok hospodárenia33,3 tis.35,9 tis.17,6 tis.29,7 tis.64,7 tis.
Aktíva105,9 tis.120,3 tis.137,7 tis.106,1 tis.130,8 tis.
Vlastné imanie42,3 tis.78,2 tis.95,8 tis.82,4 tis.110,3 tis.
Daň z príjmu9,8 tis.9,1 tis.5 tis.8,1 tis.16,2 tis.
Zadlženosť60,1 %35,0 %30,4 %22,4 %15,7 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
119,1 tis.
Výsledok hospodárenia
64,7 tis.
Aktíva
130,8 tis.
Vlastné imanie
110,3 tis.
Daň z príjmu
16,2 tis.
Zadlženosť
15,7 %

2024

Tržby
96,5 tis.
Výsledok hospodárenia
29,7 tis.
Aktíva
106,1 tis.
Vlastné imanie
82,4 tis.
Daň z príjmu
8,1 tis.
Zadlženosť
22,4 %

2023

Tržby
78,5 tis.
Výsledok hospodárenia
17,6 tis.
Aktíva
137,7 tis.
Vlastné imanie
95,8 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
30,4 %

2022

Tržby
89,9 tis.
Výsledok hospodárenia
35,9 tis.
Aktíva
120,3 tis.
Vlastné imanie
78,2 tis.
Daň z príjmu
9,1 tis.
Zadlženosť
35,0 %

2021

Tržby
72,2 tis.
Výsledok hospodárenia
33,3 tis.
Aktíva
105,9 tis.
Vlastné imanie
42,3 tis.
Daň z príjmu
9,8 tis.
Zadlženosť
60,1 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API