prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

REVOSTAV s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52659992aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
205 646 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REVOSTAV s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52659992
daňové identifikačné číslo
2121098298
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121098298
Sídlo
Kavečianska cesta 1112/41, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47312/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10046366
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve27. 09. 2019—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava27. 09. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva27. 09. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku , slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba27. 09. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu sadry a cementu27. 09. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu27. 09. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladanie s iným ako nebezpečným odpadom27. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby27. 09. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 09. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok27. 09. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností27. 09. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 09. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach27. 09. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 09. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 09. 2019—
Vedenie účtovníctva27. 09. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 09. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických , spoločenských a humanitných vied27. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 09. 2019—
Administratívne služby27. 09. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 09. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 04. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 15. 03. 2023 do 05. 02. 2024 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121098298: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121098298: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121098298IČ DPH SK2121098298Obdobia daňových registráciíDIČ 2121098298: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121098298: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121098298IČ DPH SK2121098298Obdobia daňových registráciíDIČ 2121098298: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121098298: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121098298IČ DPH SK2121098298
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212109829811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2023
daňové identifikačné číslo212109829810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −127 398 € a zvýšila tržby o ▲35 % na 205,6 tisíc eur.

Tržby

205 646 €

▲ 35,3 %

Výsledok hospodárenia

−127 398 €

▼ 20 984,9 %

Aktíva

272 628 €

▲ 20,7 %

Vlastné imanie

−121 239 €

▼ 2 068,5 %

Zadlženosť

144,5 %

Hrubá marža

−61,7 %

Čistá marža

−62,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 242 €. 2022: tržby 96 006 €. 2023: tržby 25 900 €. 2024: tržby 152 001 €. 2025: tržby 205 646 €.250 tis.125 tis.03,2 tis.96 tis.25,9 tis.152 tis.205,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 242 €. 2022: tržby 96 006 €. 2023: tržby 25 900 €. 2024: tržby 152 001 €. 2025: tržby 205 646 €.250 tis.125 tis.03,2 tis.96 tis.25,9 tis.152 tis.205,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 242 €. 2022: tržby 96 006 €. 2023: tržby 25 900 €. 2024: tržby 152 001 €. 2025: tržby 205 646 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 €. 2022: výsledok hospodárenia 465 €. 2023: výsledok hospodárenia 46 €. 2024: výsledok hospodárenia 610 €. 2025: výsledok hospodárenia −127 398 €.1 tis.0−200 tis.+31+465+46+610−127,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 €. 2022: výsledok hospodárenia 465 €. 2023: výsledok hospodárenia 46 €. 2024: výsledok hospodárenia 610 €. 2025: výsledok hospodárenia −127 398 €.1 tis.0−200 tis.+31+46202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 €. 2022: výsledok hospodárenia 465 €. 2023: výsledok hospodárenia 46 €. 2024: výsledok hospodárenia 610 €. 2025: výsledok hospodárenia −127 398 €.1 tis.0−200 tis.+46520222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 968 €, vlastné imanie 5 038 €. 2022: aktíva 21 843 €, vlastné imanie 5 503 €. 2023: aktíva 237 381 €, vlastné imanie 5 549 €. 2024: aktíva 225 788 €, vlastné imanie 6 159 €. 2025: aktíva 272 628 €, vlastné imanie −121 239 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 968 €, vlastné imanie 5 038 €. 2022: aktíva 21 843 €, vlastné imanie 5 503 €. 2023: aktíva 237 381 €, vlastné imanie 5 549 €. 2024: aktíva 225 788 €, vlastné imanie 6 159 €. 2025: aktíva 272 628 €, vlastné imanie −121 239 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 968 €, vlastné imanie 5 038 €. 2022: aktíva 21 843 €, vlastné imanie 5 503 €. 2023: aktíva 237 381 €, vlastné imanie 5 549 €. 2024: aktíva 225 788 €, vlastné imanie 6 159 €. 2025: aktíva 272 628 €, vlastné imanie −121 239 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 220 €, finančné účty 1 748 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 577 €, finančné účty 6 266 €. 2023: dlhodobý majetok 11 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 225 838 €, finančné účty 314 €. 2024: dlhodobý majetok 22 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky 195 453 €, finančné účty 8 036 €. 2025: dlhodobý majetok 12 746 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 626 €, finančné účty 58 256 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 220 €, finančné účty 1 748 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 577 €, finančné účty 6 266 €. 2023: dlhodobý majetok 11 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 225 838 €, finančné účty 314 €. 2024: dlhodobý majetok 22 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky 195 453 €, finančné účty 8 036 €. 2025: dlhodobý majetok 12 746 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 626 €, finančné účty 58 256 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 220 €, finančné účty 1 748 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 577 €, finančné účty 6 266 €. 2023: dlhodobý majetok 11 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 225 838 €, finančné účty 314 €. 2024: dlhodobý majetok 22 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky 195 453 €, finančné účty 8 036 €. 2025: dlhodobý majetok 12 746 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 626 €, finančné účty 58 256 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 930 €. 2022: vlastné imanie 5 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 340 €. 2023: vlastné imanie 5 549 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 231 832 €. 2024: vlastné imanie 6 159 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 219 629 €. 2025: vlastné imanie −121 239 €, dlhodobé záväzky 48 237 €, krátkodobé záväzky 345 630 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 930 €. 2022: vlastné imanie 5 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 340 €. 2023: vlastné imanie 5 549 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 231 832 €. 2024: vlastné imanie 6 159 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 219 629 €. 2025: vlastné imanie −121 239 €, dlhodobé záväzky 48 237 €, krátkodobé záväzky 345 630 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 930 €. 2022: vlastné imanie 5 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 340 €. 2023: vlastné imanie 5 549 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 231 832 €. 2024: vlastné imanie 6 159 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 219 629 €. 2025: vlastné imanie −121 239 €, dlhodobé záväzky 48 237 €, krátkodobé záväzky 345 630 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 120 €. 2023: daň z príjmu 8 €. 2024: daň z príjmu 480 €. 2025: daň z príjmu 480 €.50025000120848048020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 120 €. 2023: daň z príjmu 8 €. 2024: daň z príjmu 480 €. 2025: daň z príjmu 480 €.50025000120848048020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 120 €. 2023: daň z príjmu 8 €. 2024: daň z príjmu 480 €. 2025: daň z príjmu 480 €.50025000120848048020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,2 tis.96 tis.25,9 tis.152 tis.205,6 tis.
Výsledok hospodárenia3146546610−127,4 tis.
Aktíva7 tis.21,8 tis.237,4 tis.225,8 tis.272,6 tis.
Vlastné imanie5 tis.5,5 tis.5,5 tis.6,2 tis.−121,2 tis.
Daň z príjmu01208480480
Zadlženosť27,7 %74,8 %97,7 %97,3 %144,5 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
205,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−127,4 tis.
Aktíva
272,6 tis.
Vlastné imanie
−121,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
144,5 %

2024

Tržby
152 tis.
Výsledok hospodárenia
610
Aktíva
225,8 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
97,3 %

2023

Tržby
25,9 tis.
Výsledok hospodárenia
46
Aktíva
237,4 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
8
Zadlženosť
97,7 %

2022

Tržby
96 tis.
Výsledok hospodárenia
465
Aktíva
21,8 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
120
Zadlženosť
74,8 %

2021

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
31
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,7 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API