prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

NOGELZVAR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52658376aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
138 315 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NOGELZVAR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52658376
daňové identifikačné číslo
2121102137
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dunajská 401/27, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 45361/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10047115
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu28. 09. 2019—
Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva28. 09. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba28. 09. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby28. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 09. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí28. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121102137: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121102137Obdobia daňových registráciíDIČ 2121102137: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121102137Obdobia daňových registráciíDIČ 2121102137: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121102137
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212110213710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼75 % na 18 167 € a znížila tržby o ▼54 % na 138,3 tisíc eur.

Tržby

138 315 €

▼ 53,8 %

Výsledok hospodárenia

18 167 €

▼ 74,7 %

Aktíva

216 205 €

▲ 24,5 %

Vlastné imanie

163 872 €

▲ 12,9 %

Zadlženosť

24,2 %

Hrubá marža

16,7 %

Čistá marža

13,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby09/2019 — 12/2019: tržby 52 031 €. 2020: tržby 352 992 €. 2021: tržby 299 355 €. 2022: tržby 138 315 €.500 tis.250 tis.052 tis.353 tis.299,4 tis.138,3 tis.09/2019 — 12/2019202020212022Tržby09/2019 — 12/2019: tržby 52 031 €. 2020: tržby 352 992 €. 2021: tržby 299 355 €. 2022: tržby 138 315 €.500 tis.250 tis.0353 tis.138,3 tis.20202022Tržby09/2019 — 12/2019: tržby 52 031 €. 2020: tržby 352 992 €. 2021: tržby 299 355 €. 2022: tržby 138 315 €.500 tis.250 tis.009/2019 — 12/20192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia09/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 351 €. 2020: výsledok hospodárenia 68 123 €. 2021: výsledok hospodárenia 71 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 167 €.100 tis.50 tis.0+351+68,1 tis.+71,7 tis.+18,2 tis.09/2019 — 12/2019202020212022Výsledok hospodárenia09/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 351 €. 2020: výsledok hospodárenia 68 123 €. 2021: výsledok hospodárenia 71 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 167 €.100 tis.50 tis.0+68,1 tis.+18,2 tis.20202022Výsledok hospodárenia09/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 351 €. 2020: výsledok hospodárenia 68 123 €. 2021: výsledok hospodárenia 71 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 167 €.100 tis.50 tis.0+35109/2019 — 12/20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie09/2019 — 12/2019: aktíva 11 484 €, vlastné imanie 5 351 €. 2020: aktíva 98 622 €, vlastné imanie 73 474 €. 2021: aktíva 173 617 €, vlastné imanie 145 205 €. 2022: aktíva 216 205 €, vlastné imanie 163 872 €.250 tis.125 tis.009/2019 — 12/2019202020212022Aktíva a vlastné imanie09/2019 — 12/2019: aktíva 11 484 €, vlastné imanie 5 351 €. 2020: aktíva 98 622 €, vlastné imanie 73 474 €. 2021: aktíva 173 617 €, vlastné imanie 145 205 €. 2022: aktíva 216 205 €, vlastné imanie 163 872 €.250 tis.125 tis.020202022Aktíva a vlastné imanie09/2019 — 12/2019: aktíva 11 484 €, vlastné imanie 5 351 €. 2020: aktíva 98 622 €, vlastné imanie 73 474 €. 2021: aktíva 173 617 €, vlastné imanie 145 205 €. 2022: aktíva 216 205 €, vlastné imanie 163 872 €.250 tis.125 tis.009/2019 — 12/20192022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív09/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 627 €, finančné účty 8 857 €. 2020: dlhodobý majetok 24 114 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 261 €, finančné účty 247 €. 2021: dlhodobý majetok 18 498 €, zásoby 44 773 €, pohľadávky 82 957 €, finančné účty 27 389 €. 2022: dlhodobý majetok 18 497 €, zásoby 61 052 €, pohľadávky 133 567 €, finančné účty 3 089 €.250 tis.125 tis.009/2019 — 12/2019202020212022Štruktúra aktív09/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 627 €, finančné účty 8 857 €. 2020: dlhodobý majetok 24 114 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 261 €, finančné účty 247 €. 2021: dlhodobý majetok 18 498 €, zásoby 44 773 €, pohľadávky 82 957 €, finančné účty 27 389 €. 2022: dlhodobý majetok 18 497 €, zásoby 61 052 €, pohľadávky 133 567 €, finančné účty 3 089 €.250 tis.125 tis.020202022Štruktúra aktív09/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 627 €, finančné účty 8 857 €. 2020: dlhodobý majetok 24 114 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 261 €, finančné účty 247 €. 2021: dlhodobý majetok 18 498 €, zásoby 44 773 €, pohľadávky 82 957 €, finančné účty 27 389 €. 2022: dlhodobý majetok 18 497 €, zásoby 61 052 €, pohľadávky 133 567 €, finančné účty 3 089 €.250 tis.125 tis.009/2019 — 12/20192022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív09/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 133 €. 2020: vlastné imanie 73 474 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 148 €. 2021: vlastné imanie 145 205 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 412 €. 2022: vlastné imanie 163 872 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 333 €.250 tis.125 tis.009/2019 — 12/2019202020212022Štruktúra pasív09/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 133 €. 2020: vlastné imanie 73 474 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 148 €. 2021: vlastné imanie 145 205 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 412 €. 2022: vlastné imanie 163 872 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 333 €.250 tis.125 tis.020202022Štruktúra pasív09/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 133 €. 2020: vlastné imanie 73 474 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 148 €. 2021: vlastné imanie 145 205 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 412 €. 2022: vlastné imanie 163 872 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 333 €.250 tis.125 tis.009/2019 — 12/20192022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu09/2019 — 12/2019: daň z príjmu 93 €. 2020: daň z príjmu 18 109 €. 2021: daň z príjmu 19 176 €. 2022: daň z príjmu 4 896 €.20 tis.10 tis.09318,1 tis.19,2 tis.4,9 tis.09/2019 — 12/2019202020212022Daň z príjmu09/2019 — 12/2019: daň z príjmu 93 €. 2020: daň z príjmu 18 109 €. 2021: daň z príjmu 19 176 €. 2022: daň z príjmu 4 896 €.20 tis.10 tis.018,1 tis.4,9 tis.20202022Daň z príjmu09/2019 — 12/2019: daň z príjmu 93 €. 2020: daň z príjmu 18 109 €. 2021: daň z príjmu 19 176 €. 2022: daň z príjmu 4 896 €.20 tis.10 tis.09309/2019 — 12/20192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)09/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby52 tis.353 tis.299,4 tis.138,3 tis.
Výsledok hospodárenia35168,1 tis.71,7 tis.18,2 tis.
Aktíva11,5 tis.98,6 tis.173,6 tis.216,2 tis.
Vlastné imanie5,4 tis.73,5 tis.145,2 tis.163,9 tis.
Daň z príjmu9318,1 tis.19,2 tis.4,9 tis.
Zadlženosť53,4 %25,5 %16,4 %24,2 %

2022

Tržby
138,3 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
216,2 tis.
Vlastné imanie
163,9 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
24,2 %

2021

Tržby
299,4 tis.
Výsledok hospodárenia
71,7 tis.
Aktíva
173,6 tis.
Vlastné imanie
145,2 tis.
Daň z príjmu
19,2 tis.
Zadlženosť
16,4 %

2020

Tržby
353 tis.
Výsledok hospodárenia
68,1 tis.
Aktíva
98,6 tis.
Vlastné imanie
73,5 tis.
Daň z príjmu
18,1 tis.
Zadlženosť
25,5 %

09/2019 — 12/2019

Tržby
52 tis.
Výsledok hospodárenia
351
Aktíva
11,5 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
93
Zadlženosť
53,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API