prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

F.W.C s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52658058aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
44 389 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
F.W.C s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52658058
daňové identifikačné číslo
2121100069
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Komenského 1318/8, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73194/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10044986
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov26. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 09. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m26. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby26. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 09. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla26. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 09. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 09. 2019—
Faktoring a forfaiting26. 09. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí26. 09. 2019—
Čistiace a upratovacie služby26. 09. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení26. 09. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu26. 09. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave26. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121100069: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121100069Obdobia daňových registráciíDIČ 2121100069: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121100069Obdobia daňových registráciíDIČ 2121100069: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121100069
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212110006910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼60 % na 613 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 44,4 tisíc eur.

Tržby

44 389 €

▲ 7,7 %

Výsledok hospodárenia

613 €

▼ 60,3 %

Aktíva

26 615 €

▼ 8,5 %

Vlastné imanie

10 424 €

▲ 6,2 %

Zadlženosť

60,8 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 6 808 €. 2020: tržby 33 855 €. 2021: tržby 36 933 €. 2022: tržby 41 206 €. 2023: tržby 44 389 €.50 tis.25 tis.06,8 tis.33,9 tis.36,9 tis.41,2 tis.44,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 6 808 €. 2020: tržby 33 855 €. 2021: tržby 36 933 €. 2022: tržby 41 206 €. 2023: tržby 44 389 €.50 tis.25 tis.06,8 tis.33,9 tis.36,9 tis.41,2 tis.44,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 6 808 €. 2020: tržby 33 855 €. 2021: tržby 36 933 €. 2022: tržby 41 206 €. 2023: tržby 44 389 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −313 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 760 €. 2021: výsledok hospodárenia 819 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 545 €. 2023: výsledok hospodárenia 613 €.5 tis.0−500−313+2,8 tis.+819+1,5 tis.+61320192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −313 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 760 €. 2021: výsledok hospodárenia 819 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 545 €. 2023: výsledok hospodárenia 613 €.5 tis.0−500−313+2,8 tis.+819+1,5 tis.+61320192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −313 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 760 €. 2021: výsledok hospodárenia 819 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 545 €. 2023: výsledok hospodárenia 613 €.5 tis.0−500−313+819+613201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 742 €, vlastné imanie 4 687 €. 2020: aktíva 8 108 €, vlastné imanie 7 447 €. 2021: aktíva 15 632 €, vlastné imanie 8 266 €. 2022: aktíva 29 097 €, vlastné imanie 9 811 €. 2023: aktíva 26 615 €, vlastné imanie 10 424 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 742 €, vlastné imanie 4 687 €. 2020: aktíva 8 108 €, vlastné imanie 7 447 €. 2021: aktíva 15 632 €, vlastné imanie 8 266 €. 2022: aktíva 29 097 €, vlastné imanie 9 811 €. 2023: aktíva 26 615 €, vlastné imanie 10 424 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 742 €, vlastné imanie 4 687 €. 2020: aktíva 8 108 €, vlastné imanie 7 447 €. 2021: aktíva 15 632 €, vlastné imanie 8 266 €. 2022: aktíva 29 097 €, vlastné imanie 9 811 €. 2023: aktíva 26 615 €, vlastné imanie 10 424 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 742 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 790 €, finančné účty 5 318 €. 2021: dlhodobý majetok 8 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 228 €, finančné účty 6 081 €. 2022: dlhodobý majetok 26 502 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 595 €. 2023: dlhodobý majetok 18 130 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 532 €, finančné účty 5 953 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 742 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 790 €, finančné účty 5 318 €. 2021: dlhodobý majetok 8 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 228 €, finančné účty 6 081 €. 2022: dlhodobý majetok 26 502 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 595 €. 2023: dlhodobý majetok 18 130 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 532 €, finančné účty 5 953 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 742 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 790 €, finančné účty 5 318 €. 2021: dlhodobý majetok 8 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 228 €, finančné účty 6 081 €. 2022: dlhodobý majetok 26 502 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 595 €. 2023: dlhodobý majetok 18 130 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 532 €, finančné účty 5 953 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 055 €. 2020: vlastné imanie 7 447 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 661 €. 2021: vlastné imanie 8 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 366 €. 2022: vlastné imanie 9 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 286 €. 2023: vlastné imanie 10 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 191 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 055 €. 2020: vlastné imanie 7 447 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 661 €. 2021: vlastné imanie 8 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 366 €. 2022: vlastné imanie 9 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 286 €. 2023: vlastné imanie 10 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 191 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 055 €. 2020: vlastné imanie 7 447 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 661 €. 2021: vlastné imanie 8 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 366 €. 2022: vlastné imanie 9 811 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 286 €. 2023: vlastné imanie 10 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 191 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 473 €. 2021: daň z príjmu 150 €. 2022: daň z príjmu 364 €. 2023: daň z príjmu 147 €.5002500047315036414720192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 473 €. 2021: daň z príjmu 150 €. 2022: daň z príjmu 364 €. 2023: daň z príjmu 147 €.5002500047315036414720192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 473 €. 2021: daň z príjmu 150 €. 2022: daň z príjmu 364 €. 2023: daň z príjmu 147 €.5002500047315036414720192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,8 tis.33,9 tis.36,9 tis.41,2 tis.44,4 tis.
Výsledok hospodárenia−3132,8 tis.8191,5 tis.613
Aktíva6,7 tis.8,1 tis.15,6 tis.29,1 tis.26,6 tis.
Vlastné imanie4,7 tis.7,4 tis.8,3 tis.9,8 tis.10,4 tis.
Daň z príjmu0473150364147
Zadlženosť30,5 %8,2 %47,1 %66,3 %60,8 %

2023

Tržby
44,4 tis.
Výsledok hospodárenia
613
Aktíva
26,6 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
147
Zadlženosť
60,8 %

2022

Tržby
41,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
29,1 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
364
Zadlženosť
66,3 %

2021

Tržby
36,9 tis.
Výsledok hospodárenia
819
Aktíva
15,6 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
150
Zadlženosť
47,1 %

2020

Tržby
33,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
473
Zadlženosť
8,2 %

2019

Tržby
6,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−313
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
30,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API