prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LAN Stav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52653421aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
268 726 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LAN Stav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52653421
daňové identifikačné číslo
2121116646
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 54490/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10061948
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 10. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m15. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 10. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení15. 10. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 10. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 10. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 10. 2019—
Počítačové služby15. 10. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných, personálnych a ekonomických poradcov15. 10. 2019—
Administratívne služby15. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí15. 10. 2019—
Vedenie účtovníctva15. 10. 2019—
Murárstvo14. 08. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 02. 12. 2020
Oprávnená osoba
JUDr. Soňa Vlhová, advokátska kancelária, s.r.o. · od 02. 12. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121116646: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121116646Obdobia daňových registráciíDIČ 2121116646: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121116646Obdobia daňových registráciíDIČ 2121116646: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121116646
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212111664610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2026 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −2 171 € a zvýšila tržby o ▲158 % na 268,7 tisíc eur.

Tržby

268 726 €

▲ 158,2 %

Výsledok hospodárenia

−2 171 €

▼ 115,4 %

Aktíva

42 677 €

▼ 23,8 %

Vlastné imanie

7 329 €

▼ 22,8 %

Zadlženosť

82,8 %

Hrubá marža

−0,1 %

Čistá marža

−0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 54 978 €. 2021: tržby 302 180 €. 2022: tržby 69 425 €. 2023: tržby 104 095 €. 2024: tržby 268 726 €.500 tis.250 tis.055 tis.302,2 tis.69,4 tis.104,1 tis.268,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 54 978 €. 2021: tržby 302 180 €. 2022: tržby 69 425 €. 2023: tržby 104 095 €. 2024: tržby 268 726 €.500 tis.250 tis.055 tis.302,2 tis.69,4 tis.104,1 tis.268,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 54 978 €. 2021: tržby 302 180 €. 2022: tržby 69 425 €. 2023: tržby 104 095 €. 2024: tržby 268 726 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −9 969 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 978 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 411 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 066 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 171 €.20 tis.0−10 tis.−10 tis.+2 tis.−1,4 tis.+14,1 tis.−2,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −9 969 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 978 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 411 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 066 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 171 €.20 tis.0−10 tis.−10 tis.+2 tis.−1,4 tis.+14,1 tis.−2,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −9 969 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 978 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 411 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 066 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 171 €.20 tis.0−10 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 136 €, vlastné imanie −5 133 €. 2021: aktíva 60 975 €, vlastné imanie −3 155 €. 2022: aktíva 37 926 €, vlastné imanie −4 566 €. 2023: aktíva 56 037 €, vlastné imanie 9 499 €. 2024: aktíva 42 677 €, vlastné imanie 7 329 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 136 €, vlastné imanie −5 133 €. 2021: aktíva 60 975 €, vlastné imanie −3 155 €. 2022: aktíva 37 926 €, vlastné imanie −4 566 €. 2023: aktíva 56 037 €, vlastné imanie 9 499 €. 2024: aktíva 42 677 €, vlastné imanie 7 329 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 136 €, vlastné imanie −5 133 €. 2021: aktíva 60 975 €, vlastné imanie −3 155 €. 2022: aktíva 37 926 €, vlastné imanie −4 566 €. 2023: aktíva 56 037 €, vlastné imanie 9 499 €. 2024: aktíva 42 677 €, vlastné imanie 7 329 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 812 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 241 €, finančné účty 83 €. 2021: dlhodobý majetok 7 819 €, zásoby 0 €, pohľadávky 215 €, finančné účty 52 941 €. 2022: dlhodobý majetok 7 819 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 775 €, finančné účty 1 332 €. 2023: dlhodobý majetok 6 736 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 275 €, finančné účty 34 026 €. 2024: dlhodobý majetok 7 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 591 €, finančné účty 3 433 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 812 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 241 €, finančné účty 83 €. 2021: dlhodobý majetok 7 819 €, zásoby 0 €, pohľadávky 215 €, finančné účty 52 941 €. 2022: dlhodobý majetok 7 819 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 775 €, finančné účty 1 332 €. 2023: dlhodobý majetok 6 736 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 275 €, finančné účty 34 026 €. 2024: dlhodobý majetok 7 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 591 €, finančné účty 3 433 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 812 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 241 €, finančné účty 83 €. 2021: dlhodobý majetok 7 819 €, zásoby 0 €, pohľadávky 215 €, finančné účty 52 941 €. 2022: dlhodobý majetok 7 819 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 775 €, finančné účty 1 332 €. 2023: dlhodobý majetok 6 736 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 275 €, finančné účty 34 026 €. 2024: dlhodobý majetok 7 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 591 €, finančné účty 3 433 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −5 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 269 €. 2021: vlastné imanie −3 155 €, dlhodobé záväzky 53 405 €, krátkodobé záväzky 10 725 €. 2022: vlastné imanie −4 566 €, dlhodobé záväzky 24 886 €, krátkodobé záväzky 17 606 €. 2023: vlastné imanie 9 499 €, dlhodobé záväzky 24 886 €, krátkodobé záväzky 21 652 €. 2024: vlastné imanie 7 329 €, dlhodobé záväzky 22 834 €, krátkodobé záväzky 12 514 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −5 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 269 €. 2021: vlastné imanie −3 155 €, dlhodobé záväzky 53 405 €, krátkodobé záväzky 10 725 €. 2022: vlastné imanie −4 566 €, dlhodobé záväzky 24 886 €, krátkodobé záväzky 17 606 €. 2023: vlastné imanie 9 499 €, dlhodobé záväzky 24 886 €, krátkodobé záväzky 21 652 €. 2024: vlastné imanie 7 329 €, dlhodobé záväzky 22 834 €, krátkodobé záväzky 12 514 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −5 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 269 €. 2021: vlastné imanie −3 155 €, dlhodobé záväzky 53 405 €, krátkodobé záväzky 10 725 €. 2022: vlastné imanie −4 566 €, dlhodobé záväzky 24 886 €, krátkodobé záväzky 17 606 €. 2023: vlastné imanie 9 499 €, dlhodobé záväzky 24 886 €, krátkodobé záväzky 21 652 €. 2024: vlastné imanie 7 329 €, dlhodobé záväzky 22 834 €, krátkodobé záväzky 12 514 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 370 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 589 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.001,4 tis.03,6 tis.1,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 370 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 589 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.001,4 tis.03,6 tis.1,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 370 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 589 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby55 tis.302,2 tis.69,4 tis.104,1 tis.268,7 tis.
Výsledok hospodárenia−10 tis.2 tis.−1,4 tis.14,1 tis.−2,2 tis.
Aktíva16,1 tis.61 tis.37,9 tis.56 tis.42,7 tis.
Vlastné imanie−5,1 tis.−3,2 tis.−4,6 tis.9,5 tis.7,3 tis.
Daň z príjmu01,4 tis.03,6 tis.1,9 tis.
Zadlženosť131,8 %105,2 %112,0 %83,0 %82,8 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
268,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
42,7 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
82,8 %

2023

Tržby
104,1 tis.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
56 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
83,0 %

2022

Tržby
69,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
37,9 tis.
Vlastné imanie
−4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,0 %

2021

Tržby
302,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
61 tis.
Vlastné imanie
−3,2 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
105,2 %

2020

Tržby
55 tis.
Výsledok hospodárenia
−10 tis.
Aktíva
16,1 tis.
Vlastné imanie
−5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
131,8 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API