prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Kalen Transport s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52651002aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 10. 20197 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
179 369 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kalen Transport s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52651002
daňové identifikačné číslo
2121106944
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121106944
Sídlo
Hrabovka 55, 91332 Hrabovka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 10. 2019
V registri
7 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 39016/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10058646
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby11. 10. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí11. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácií stavby11. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 10. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 10. 2019—
Sťahovacie služby11. 10. 2019—
Kuriérske služby11. 10. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom11. 10. 2019—
Čistiace a upratovacie služby11. 10. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru11. 10. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky11. 10. 2019—
Administratívne služby11. 10. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve11. 10. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla11. 10. 2019—
prevádzkovateľ nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 116. 01. 2020—
licencia pre medzinárodnú prepravu tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu16. 01. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 06. 03. 2020
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Andrej Jaroš, spol. s r.o. · od 06. 03. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121106944: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121106944: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121106944IČ DPH SK2121106944Obdobia daňových registráciíDIČ 2121106944: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121106944: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121106944IČ DPH SK2121106944Obdobia daňových registráciíDIČ 2121106944: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121106944: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121106944IČ DPH SK2121106944
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212110694411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2020
daňové identifikačné číslo212110694410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 10 611 € a zvýšila tržby o ▲175 % na 179,4 tisíc eur.

Tržby

179 369 €

▲ 175,1 %

Výsledok hospodárenia

10 611 €

▲ 169,8 %

Aktíva

85 092 €

▲ 18,9 %

Vlastné imanie

31 612 €

▲ 50,5 %

Zadlženosť

62,8 %

Hrubá marža

6,5 %

Čistá marža

5,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 269 096 €. 2022: tržby 224 716 €. 2023: tržby 239 527 €. 2024: tržby 65 190 €. 2025: tržby 179 369 €.500 tis.250 tis.0269,1 tis.224,7 tis.239,5 tis.65,2 tis.179,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 269 096 €. 2022: tržby 224 716 €. 2023: tržby 239 527 €. 2024: tržby 65 190 €. 2025: tržby 179 369 €.500 tis.250 tis.0269,1 tis.224,7 tis.239,5 tis.65,2 tis.179,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 269 096 €. 2022: tržby 224 716 €. 2023: tržby 239 527 €. 2024: tržby 65 190 €. 2025: tržby 179 369 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 059 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 977 €. 2023: výsledok hospodárenia 57 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 203 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 611 €.20 tis.0−20 tis.+6,1 tis.+10 tis.+57−15,2 tis.+10,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 059 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 977 €. 2023: výsledok hospodárenia 57 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 203 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 611 €.20 tis.0−20 tis.+6,1 tis.+10 tis.+57−15,2 tis.+10,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 059 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 977 €. 2023: výsledok hospodárenia 57 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 203 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 611 €.20 tis.0−20 tis.+57202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 61 244 €, vlastné imanie 26 548 €. 2022: aktíva 176 834 €, vlastné imanie 36 146 €. 2023: aktíva 119 910 €, vlastné imanie 36 204 €. 2024: aktíva 71 563 €, vlastné imanie 21 000 €. 2025: aktíva 85 092 €, vlastné imanie 31 612 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 61 244 €, vlastné imanie 26 548 €. 2022: aktíva 176 834 €, vlastné imanie 36 146 €. 2023: aktíva 119 910 €, vlastné imanie 36 204 €. 2024: aktíva 71 563 €, vlastné imanie 21 000 €. 2025: aktíva 85 092 €, vlastné imanie 31 612 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 61 244 €, vlastné imanie 26 548 €. 2022: aktíva 176 834 €, vlastné imanie 36 146 €. 2023: aktíva 119 910 €, vlastné imanie 36 204 €. 2024: aktíva 71 563 €, vlastné imanie 21 000 €. 2025: aktíva 85 092 €, vlastné imanie 31 612 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 778 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 989 €, finančné účty 18 477 €. 2022: dlhodobý majetok 25 657 €, zásoby 100 000 €, pohľadávky 28 928 €, finančné účty 22 249 €. 2023: dlhodobý majetok 75 089 €, zásoby 42 €, pohľadávky 41 159 €, finančné účty 3 620 €. 2024: dlhodobý majetok 55 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 886 €, finančné účty 3 789 €. 2025: dlhodobý majetok 33 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 668 €, finančné účty 12 233 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 778 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 989 €, finančné účty 18 477 €. 2022: dlhodobý majetok 25 657 €, zásoby 100 000 €, pohľadávky 28 928 €, finančné účty 22 249 €. 2023: dlhodobý majetok 75 089 €, zásoby 42 €, pohľadávky 41 159 €, finančné účty 3 620 €. 2024: dlhodobý majetok 55 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 886 €, finančné účty 3 789 €. 2025: dlhodobý majetok 33 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 668 €, finančné účty 12 233 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 778 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 989 €, finančné účty 18 477 €. 2022: dlhodobý majetok 25 657 €, zásoby 100 000 €, pohľadávky 28 928 €, finančné účty 22 249 €. 2023: dlhodobý majetok 75 089 €, zásoby 42 €, pohľadávky 41 159 €, finančné účty 3 620 €. 2024: dlhodobý majetok 55 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 886 €, finančné účty 3 789 €. 2025: dlhodobý majetok 33 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 668 €, finančné účty 12 233 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 548 €, dlhodobé záväzky 11 479 €, krátkodobé záväzky 23 217 €. 2022: vlastné imanie 36 146 €, dlhodobé záväzky 7 135 €, krátkodobé záväzky 133 553 €. 2023: vlastné imanie 36 204 €, dlhodobé záväzky 3 573 €, krátkodobé záväzky 80 133 €. 2024: vlastné imanie 21 000 €, dlhodobé záväzky 4 661 €, krátkodobé záväzky 45 902 €. 2025: vlastné imanie 31 612 €, dlhodobé záväzky 2 357 €, krátkodobé záväzky 51 123 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 548 €, dlhodobé záväzky 11 479 €, krátkodobé záväzky 23 217 €. 2022: vlastné imanie 36 146 €, dlhodobé záväzky 7 135 €, krátkodobé záväzky 133 553 €. 2023: vlastné imanie 36 204 €, dlhodobé záväzky 3 573 €, krátkodobé záväzky 80 133 €. 2024: vlastné imanie 21 000 €, dlhodobé záväzky 4 661 €, krátkodobé záväzky 45 902 €. 2025: vlastné imanie 31 612 €, dlhodobé záväzky 2 357 €, krátkodobé záväzky 51 123 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 548 €, dlhodobé záväzky 11 479 €, krátkodobé záväzky 23 217 €. 2022: vlastné imanie 36 146 €, dlhodobé záväzky 7 135 €, krátkodobé záväzky 133 553 €. 2023: vlastné imanie 36 204 €, dlhodobé záväzky 3 573 €, krátkodobé záväzky 80 133 €. 2024: vlastné imanie 21 000 €, dlhodobé záväzky 4 661 €, krátkodobé záväzky 45 902 €. 2025: vlastné imanie 31 612 €, dlhodobé záväzky 2 357 €, krátkodobé záväzky 51 123 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 665 €. 2022: daň z príjmu 2 760 €. 2023: daň z príjmu 52 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01,7 tis.2,8 tis.5296096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 665 €. 2022: daň z príjmu 2 760 €. 2023: daň z príjmu 52 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01,7 tis.2,8 tis.5296096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 665 €. 2022: daň z príjmu 2 760 €. 2023: daň z príjmu 52 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.052960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby269,1 tis.224,7 tis.239,5 tis.65,2 tis.179,4 tis.
Výsledok hospodárenia6,1 tis.10 tis.57−15,2 tis.10,6 tis.
Aktíva61,2 tis.176,8 tis.119,9 tis.71,6 tis.85,1 tis.
Vlastné imanie26,5 tis.36,1 tis.36,2 tis.21 tis.31,6 tis.
Daň z príjmu1,7 tis.2,8 tis.52960960
Zadlženosť56,7 %79,6 %69,8 %70,7 %62,8 %

aj 10/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
179,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
85,1 tis.
Vlastné imanie
31,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
62,8 %

2024

Tržby
65,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,2 tis.
Aktíva
71,6 tis.
Vlastné imanie
21 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
70,7 %

2023

Tržby
239,5 tis.
Výsledok hospodárenia
57
Aktíva
119,9 tis.
Vlastné imanie
36,2 tis.
Daň z príjmu
52
Zadlženosť
69,8 %

2022

Tržby
224,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
176,8 tis.
Vlastné imanie
36,1 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
79,6 %

2021

Tržby
269,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
61,2 tis.
Vlastné imanie
26,5 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
56,7 %

aj 10/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API