prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

GAZ & OIL s. r .o.

identifikačné číslo organizácie 52649016aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 529 101 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GAZ & OIL s. r .o.
identifikačné číslo organizácie
52649016
daňové identifikačné číslo
2121103831
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121103831
Sídlo
Magnezitárska 7, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47309/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10046343
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ),27. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 09. 2019—
Administratívne služby27. 09. 2019—
Vedenie účtovníctva27. 09. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí27. 09. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 09. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 09. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave27. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 09. 2019—
nákladná cestná doprava08. 02. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121103831: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121103831: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121103831IČ DPH SK2121103831Obdobia daňových registráciíDIČ 2121103831: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121103831: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121103831IČ DPH SK2121103831Obdobia daňových registráciíDIČ 2121103831: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121103831: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121103831IČ DPH SK2121103831
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212110383111. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2019
daňové identifikačné číslo212110383110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲62 % na 11 781 € a znížila tržby o ▼16 % na 1,53 mil. €.

Tržby

1 529 101 €

▼ 15,7 %

Výsledok hospodárenia

11 781 €

▲ 62,1 %

Aktíva

509 651 €

▲ 14,6 %

Vlastné imanie

169 114 €

▲ 7,5 %

Zadlženosť

66,8 %

Hrubá marža

1,1 %

Čistá marža

0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 539 398 €. 2022: tržby 1 945 805 €. 2023: tržby 2 098 806 €. 2024: tržby 1 814 353 €. 2025: tržby 1 529 101 €.2,5 mil.1,25 mil.01,54 mil.1,95 mil.2,1 mil.1,81 mil.1,53 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 539 398 €. 2022: tržby 1 945 805 €. 2023: tržby 2 098 806 €. 2024: tržby 1 814 353 €. 2025: tržby 1 529 101 €.2,5 mil.1,25 mil.01,54 mil.1,95 mil.2,1 mil.1,81 mil.1,53 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 539 398 €. 2022: tržby 1 945 805 €. 2023: tržby 2 098 806 €. 2024: tržby 1 814 353 €. 2025: tržby 1 529 101 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 70 157 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 829 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 017 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 267 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 781 €.100 tis.50 tis.0+70,2 tis.+30,8 tis.+19 tis.+7,3 tis.+11,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 70 157 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 829 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 017 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 267 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 781 €.100 tis.50 tis.0+70,2 tis.+30,8 tis.+19 tis.+7,3 tis.+11,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 70 157 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 829 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 017 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 267 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 781 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 296 410 €, vlastné imanie 121 727 €. 2022: aktíva 360 526 €, vlastné imanie 131 051 €. 2023: aktíva 527 607 €, vlastné imanie 150 068 €. 2024: aktíva 444 892 €, vlastné imanie 157 334 €. 2025: aktíva 509 651 €, vlastné imanie 169 114 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 296 410 €, vlastné imanie 121 727 €. 2022: aktíva 360 526 €, vlastné imanie 131 051 €. 2023: aktíva 527 607 €, vlastné imanie 150 068 €. 2024: aktíva 444 892 €, vlastné imanie 157 334 €. 2025: aktíva 509 651 €, vlastné imanie 169 114 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 296 410 €, vlastné imanie 121 727 €. 2022: aktíva 360 526 €, vlastné imanie 131 051 €. 2023: aktíva 527 607 €, vlastné imanie 150 068 €. 2024: aktíva 444 892 €, vlastné imanie 157 334 €. 2025: aktíva 509 651 €, vlastné imanie 169 114 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 412 €, zásoby 7 090 €, pohľadávky 197 985 €, finančné účty 49 923 €. 2022: dlhodobý majetok 78 287 €, zásoby 18 465 €, pohľadávky 239 558 €, finančné účty 24 216 €. 2023: dlhodobý majetok 98 369 €, zásoby 41 789 €, pohľadávky 302 905 €, finančné účty 84 544 €. 2024: dlhodobý majetok 119 651 €, zásoby 41 568 €, pohľadávky 253 086 €, finančné účty 30 587 €. 2025: dlhodobý majetok 74 927 €, zásoby 13 308 €, pohľadávky 391 855 €, finančné účty 29 561 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 412 €, zásoby 7 090 €, pohľadávky 197 985 €, finančné účty 49 923 €. 2022: dlhodobý majetok 78 287 €, zásoby 18 465 €, pohľadávky 239 558 €, finančné účty 24 216 €. 2023: dlhodobý majetok 98 369 €, zásoby 41 789 €, pohľadávky 302 905 €, finančné účty 84 544 €. 2024: dlhodobý majetok 119 651 €, zásoby 41 568 €, pohľadávky 253 086 €, finančné účty 30 587 €. 2025: dlhodobý majetok 74 927 €, zásoby 13 308 €, pohľadávky 391 855 €, finančné účty 29 561 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 412 €, zásoby 7 090 €, pohľadávky 197 985 €, finančné účty 49 923 €. 2022: dlhodobý majetok 78 287 €, zásoby 18 465 €, pohľadávky 239 558 €, finančné účty 24 216 €. 2023: dlhodobý majetok 98 369 €, zásoby 41 789 €, pohľadávky 302 905 €, finančné účty 84 544 €. 2024: dlhodobý majetok 119 651 €, zásoby 41 568 €, pohľadávky 253 086 €, finančné účty 30 587 €. 2025: dlhodobý majetok 74 927 €, zásoby 13 308 €, pohľadávky 391 855 €, finančné účty 29 561 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 121 727 €, dlhodobé záväzky 354 €, krátkodobé záväzky 174 329 €. 2022: vlastné imanie 131 051 €, dlhodobé záväzky 23 351 €, krátkodobé záväzky 206 124 €. 2023: vlastné imanie 150 068 €, dlhodobé záväzky 17 903 €, krátkodobé záväzky 359 636 €. 2024: vlastné imanie 157 334 €, dlhodobé záväzky 12 627 €, krátkodobé záväzky 274 931 €. 2025: vlastné imanie 169 114 €, dlhodobé záväzky 6 675 €, krátkodobé záväzky 333 862 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 121 727 €, dlhodobé záväzky 354 €, krátkodobé záväzky 174 329 €. 2022: vlastné imanie 131 051 €, dlhodobé záväzky 23 351 €, krátkodobé záväzky 206 124 €. 2023: vlastné imanie 150 068 €, dlhodobé záväzky 17 903 €, krátkodobé záväzky 359 636 €. 2024: vlastné imanie 157 334 €, dlhodobé záväzky 12 627 €, krátkodobé záväzky 274 931 €. 2025: vlastné imanie 169 114 €, dlhodobé záväzky 6 675 €, krátkodobé záväzky 333 862 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 121 727 €, dlhodobé záväzky 354 €, krátkodobé záväzky 174 329 €. 2022: vlastné imanie 131 051 €, dlhodobé záväzky 23 351 €, krátkodobé záväzky 206 124 €. 2023: vlastné imanie 150 068 €, dlhodobé záväzky 17 903 €, krátkodobé záväzky 359 636 €. 2024: vlastné imanie 157 334 €, dlhodobé záväzky 12 627 €, krátkodobé záväzky 274 931 €. 2025: vlastné imanie 169 114 €, dlhodobé záväzky 6 675 €, krátkodobé záväzky 333 862 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 18 744 €. 2022: daň z príjmu 8 503 €. 2023: daň z príjmu 5 659 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 5 269 €.20 tis.10 tis.018,7 tis.8,5 tis.5,7 tis.3,8 tis.5,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 18 744 €. 2022: daň z príjmu 8 503 €. 2023: daň z príjmu 5 659 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 5 269 €.20 tis.10 tis.018,7 tis.8,5 tis.5,7 tis.3,8 tis.5,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 18 744 €. 2022: daň z príjmu 8 503 €. 2023: daň z príjmu 5 659 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 5 269 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,54 mil.1,95 mil.2,1 mil.1,81 mil.1,53 mil.
Výsledok hospodárenia70,2 tis.30,8 tis.19 tis.7,3 tis.11,8 tis.
Aktíva296,4 tis.360,5 tis.527,6 tis.444,9 tis.509,7 tis.
Vlastné imanie121,7 tis.131,1 tis.150,1 tis.157,3 tis.169,1 tis.
Daň z príjmu18,7 tis.8,5 tis.5,7 tis.3,8 tis.5,3 tis.
Zadlženosť58,9 %63,7 %71,6 %64,6 %66,8 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,53 mil.
Výsledok hospodárenia
11,8 tis.
Aktíva
509,7 tis.
Vlastné imanie
169,1 tis.
Daň z príjmu
5,3 tis.
Zadlženosť
66,8 %

2024

Tržby
1,81 mil.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
444,9 tis.
Vlastné imanie
157,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
64,6 %

2023

Tržby
2,1 mil.
Výsledok hospodárenia
19 tis.
Aktíva
527,6 tis.
Vlastné imanie
150,1 tis.
Daň z príjmu
5,7 tis.
Zadlženosť
71,6 %

2022

Tržby
1,95 mil.
Výsledok hospodárenia
30,8 tis.
Aktíva
360,5 tis.
Vlastné imanie
131,1 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
63,7 %

2021

Tržby
1,54 mil.
Výsledok hospodárenia
70,2 tis.
Aktíva
296,4 tis.
Vlastné imanie
121,7 tis.
Daň z príjmu
18,7 tis.
Zadlženosť
58,9 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API