Súhrn
- Vznik
- 18. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 146 491 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ANCAR s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52642887
- daňové identifikačné číslo
- 2121094217
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121094217
- Sídlo
- 26, 018 26 Plevník-Drienové, Slovenská republika
- Územie
- Plevník-Drienovéokres Považská BystricaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 09. 2019
- V registri
- 7 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 38907/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10037828
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 09. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 18. 09. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121094217 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121094217 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲34 % na 2 575 € a znížila tržby o ▼15 % na 146,5 tisíc eur.
Tržby
146 491 €
▼ 14,8 %Výsledok hospodárenia
2 575 €
▲ 33,8 %Aktíva
151 822 €
▼ 2,6 %Vlastné imanie
52 227 €
▲ 5,2 %Zadlženosť
65,6 %
Hrubá marža
2,4 %
Čistá marža
1,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 33,3 tis. | 73,8 tis. | 110 tis. | 172 tis. | 146,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 296 | 24,9 tis. | 14,8 tis. | 1,9 tis. | 2,6 tis. |
| Aktíva | 7,3 tis. | 72,2 tis. | 124,7 tis. | 155,8 tis. | 151,8 tis. |
| Vlastné imanie | 5,5 tis. | 40,4 tis. | 47,7 tis. | 49,7 tis. | 52,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 6,6 tis. | 3,9 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 24,2 % | 44,0 % | 61,7 % | 68,1 % | 65,6 % |
aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 146,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 151,8 tis.
- Vlastné imanie
- 52,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 65,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 172 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 155,8 tis.
- Vlastné imanie
- 49,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 68,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 110 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,8 tis.
- Aktíva
- 124,7 tis.
- Vlastné imanie
- 47,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 61,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 73,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,9 tis.
- Aktíva
- 72,2 tis.
- Vlastné imanie
- 40,4 tis.
- Daň z príjmu
- 6,6 tis.
- Zadlženosť
- 44,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 33,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 296
- Aktíva
- 7,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.