prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SZI.FA. business, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52631290aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 11. 20196 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
157 397 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SZI.FA. business, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52631290
daňové identifikačné číslo
2121132376
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
SNP 131/18, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 11. 2019
V registri
6 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 42439/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10092459
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov19. 11. 2019—
Výroba kŕmnych zmesí19. 11. 2019—
Výroba nápojov19. 11. 2019—
Textilná výroba19. 11. 2019—
Odevná výroba19. 11. 2019—
Spracovanie kože19. 11. 2019—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi19. 11. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 11. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 11. 2019—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov19. 11. 2019—
Výroba koksu a rafinovaných produktov19. 11. 2019—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov19. 11. 2019—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov19. 11. 2019—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov19. 11. 2019—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava19. 11. 2019—
Keramická výroba19. 11. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu19. 11. 2019—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu19. 11. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov19. 11. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu19. 11. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov19. 11. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok19. 11. 2019—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí19. 11. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely19. 11. 2019—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky19. 11. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov19. 11. 2019—
Výroba hudobných nástrojov19. 11. 2019—
Výroba hračiek a hier19. 11. 2019—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia19. 11. 2019—
Výroba sviečok a tieniacej techniky19. 11. 2019—
Výroba zdravotníckych pomôcok19. 11. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov19. 11. 2019—
33. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom19. 11. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 11. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m19. 11. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 11. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 11. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 11. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 11. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 11. 2019—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami19. 11. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 11. 2019—
Sťahovacie služby19. 11. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 11. 2019—
Prevádzkovanie úschovní19. 11. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok19. 11. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 11. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 11. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 11. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce19. 11. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok19. 11. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 11. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 11. 2019—
Vedenie účtovníctva19. 11. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 11. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 11. 2019—
Dizajnérske činnosti19. 11. 2019—
Fotografické služby19. 11. 2019—
Služby požičovní19. 11. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí19. 11. 2019—
Informačná činnosť19. 11. 2019—
Čistiace a upratovacie služby19. 11. 2019—
Administratívne služby19. 11. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 11. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 11. 2019—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty19. 11. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu19. 11. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121132376: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121132376Obdobia daňových registráciíDIČ 2121132376: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121132376Obdobia daňových registráciíDIČ 2121132376: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121132376
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212113237610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 dosiahla výsledok hospodárenia 1 818 € a dosiahla tržby 157,4 tisíc eur.

Tržby

157 397 €

Výsledok hospodárenia

1 818 €

Aktíva

7 302 €

▲ 46,0 %

Vlastné imanie

6 818 €

▲ 36,4 %

Zadlženosť

6,6 %

Hrubá marža

1,5 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 157 397 €.200 tis.100 tis.0157,4 tis.11/2019 — 12/20192020Tržby11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 157 397 €.200 tis.100 tis.0157,4 tis.11/2019 — 12/20192020Tržby11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 157 397 €.200 tis.100 tis.0157,4 tis.2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia 1 818 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.11/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia 1 818 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.11/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia 1 818 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.2020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 7 302 €, vlastné imanie 6 818 €.10 tis.5 tis.011/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie11/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 7 302 €, vlastné imanie 6 818 €.10 tis.5 tis.011/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie11/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 7 302 €, vlastné imanie 6 818 €.10 tis.5 tis.02020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 302 €.10 tis.5 tis.011/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív11/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 302 €.10 tis.5 tis.011/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív11/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 302 €.10 tis.5 tis.02020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 484 €.10 tis.5 tis.011/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív11/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 484 €.10 tis.5 tis.011/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív11/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 484 €.10 tis.5 tis.02020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 484 €.500250048411/2019 — 12/20192020Daň z príjmu11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 484 €.500250048411/2019 — 12/20192020Daň z príjmu11/2019 — 12/2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 484 €.50025004842020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—157,4 tis.
Výsledok hospodárenia—1,8 tis.
Aktíva5 tis.7,3 tis.
Vlastné imanie5 tis.6,8 tis.
Daň z príjmu—484
Zadlženosť0,0 %6,6 %

2020

Tržby
157,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
7,3 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
484
Zadlženosť
6,6 %

11/2019 — 12/2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API