prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Catering All inclusive s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52626652aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
90 383 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Catering All inclusive s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52626652
daňové identifikačné číslo
2121085637
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121085637
Sídlo
Stará cesta 872/14, 053 42 Krompachy, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47133/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10028852
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 09. 2019—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby06. 09. 2019—
činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov06. 09. 2019—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 09. 2019—
čistiace a upratovacie služby06. 09. 2019—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky06. 09. 2019—
prenájom hnuteľných vecí06. 09. 2019—
administratívne služby06. 09. 2019—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti06. 09. 2019—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 09. 2019—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 09. 2019—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov06. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121085637: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121085637: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121085637IČ DPH SK2121085637Obdobia daňových registráciíDIČ 2121085637: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121085637: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121085637IČ DPH SK2121085637Obdobia daňových registráciíDIČ 2121085637: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121085637: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121085637IČ DPH SK2121085637
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212108563711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2023
daňové identifikačné číslo212108563710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −4 703 € a zvýšila tržby o ▲121 % na 90,4 tisíc eur.

Tržby

90 383 €

▲ 121,1 %

Výsledok hospodárenia

−4 703 €

▲ 6,1 %

Aktíva

27 083 €

▼ 34,9 %

Vlastné imanie

349 €

▲ 693,2 %

Zadlženosť

98,7 %

Hrubá marža

−4,1 %

Čistá marža

−5,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 17 447 €. 2022: tržby 39 889 €. 2023: tržby 41 601 €. 2024: tržby 40 875 €. 2025: tržby 90 383 €.100 tis.50 tis.017,4 tis.39,9 tis.41,6 tis.40,9 tis.90,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 17 447 €. 2022: tržby 39 889 €. 2023: tržby 41 601 €. 2024: tržby 40 875 €. 2025: tržby 90 383 €.100 tis.50 tis.017,4 tis.39,9 tis.41,6 tis.40,9 tis.90,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 17 447 €. 2022: tržby 39 889 €. 2023: tržby 41 601 €. 2024: tržby 40 875 €. 2025: tržby 90 383 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 037 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 043 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 220 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 008 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 703 €.2 tis.0−10 tis.+1 tis.−1 tis.+1,2 tis.−5 tis.−4,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 037 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 043 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 220 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 008 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 703 €.2 tis.0−10 tis.+1 tis.−1 tis.+1,2 tis.−5 tis.−4,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 037 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 043 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 220 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 008 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 703 €.2 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 470 €, vlastné imanie 3 757 €. 2022: aktíva 6 827 €, vlastné imanie 2 714 €. 2023: aktíva 7 201 €, vlastné imanie 3 934 €. 2024: aktíva 41 597 €, vlastné imanie 44 €. 2025: aktíva 27 083 €, vlastné imanie 349 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 470 €, vlastné imanie 3 757 €. 2022: aktíva 6 827 €, vlastné imanie 2 714 €. 2023: aktíva 7 201 €, vlastné imanie 3 934 €. 2024: aktíva 41 597 €, vlastné imanie 44 €. 2025: aktíva 27 083 €, vlastné imanie 349 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 470 €, vlastné imanie 3 757 €. 2022: aktíva 6 827 €, vlastné imanie 2 714 €. 2023: aktíva 7 201 €, vlastné imanie 3 934 €. 2024: aktíva 41 597 €, vlastné imanie 44 €. 2025: aktíva 27 083 €, vlastné imanie 349 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 778 €, zásoby 1 500 €, pohľadávky 311 €, finančné účty 3 814 €. 2022: dlhodobý majetok 2 021 €, zásoby 496 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 3 269 €. 2023: dlhodobý majetok 1 263 €, zásoby 994 €, pohľadávky 483 €, finančné účty 4 373 €. 2024: dlhodobý majetok 16 219 €, zásoby 13 440 €, pohľadávky 3 951 €, finančné účty 7 829 €. 2025: dlhodobý majetok 11 097 €, zásoby 5 230 €, pohľadávky 2 825 €, finančné účty 7 743 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 778 €, zásoby 1 500 €, pohľadávky 311 €, finančné účty 3 814 €. 2022: dlhodobý majetok 2 021 €, zásoby 496 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 3 269 €. 2023: dlhodobý majetok 1 263 €, zásoby 994 €, pohľadávky 483 €, finančné účty 4 373 €. 2024: dlhodobý majetok 16 219 €, zásoby 13 440 €, pohľadávky 3 951 €, finančné účty 7 829 €. 2025: dlhodobý majetok 11 097 €, zásoby 5 230 €, pohľadávky 2 825 €, finančné účty 7 743 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 778 €, zásoby 1 500 €, pohľadávky 311 €, finančné účty 3 814 €. 2022: dlhodobý majetok 2 021 €, zásoby 496 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 3 269 €. 2023: dlhodobý majetok 1 263 €, zásoby 994 €, pohľadávky 483 €, finančné účty 4 373 €. 2024: dlhodobý majetok 16 219 €, zásoby 13 440 €, pohľadávky 3 951 €, finančné účty 7 829 €. 2025: dlhodobý majetok 11 097 €, zásoby 5 230 €, pohľadávky 2 825 €, finančné účty 7 743 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 757 €, dlhodobé záväzky 2 763 €, krátkodobé záväzky 1 950 €. 2022: vlastné imanie 2 714 €, dlhodobé záväzky 1 432 €, krátkodobé záväzky 2 681 €. 2023: vlastné imanie 3 934 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 3 101 €. 2024: vlastné imanie 44 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 41 363 €. 2025: vlastné imanie 349 €, dlhodobé záväzky 265 €, krátkodobé záväzky 26 469 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 757 €, dlhodobé záväzky 2 763 €, krátkodobé záväzky 1 950 €. 2022: vlastné imanie 2 714 €, dlhodobé záväzky 1 432 €, krátkodobé záväzky 2 681 €. 2023: vlastné imanie 3 934 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 3 101 €. 2024: vlastné imanie 44 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 41 363 €. 2025: vlastné imanie 349 €, dlhodobé záväzky 265 €, krátkodobé záväzky 26 469 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 757 €, dlhodobé záväzky 2 763 €, krátkodobé záväzky 1 950 €. 2022: vlastné imanie 2 714 €, dlhodobé záväzky 1 432 €, krátkodobé záväzky 2 681 €. 2023: vlastné imanie 3 934 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 3 101 €. 2024: vlastné imanie 44 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 41 363 €. 2025: vlastné imanie 349 €, dlhodobé záväzky 265 €, krátkodobé záväzky 26 469 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 84 €. 2022: daň z príjmu 143 €. 2023: daň z príjmu 153 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50008414315334096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 84 €. 2022: daň z príjmu 143 €. 2023: daň z príjmu 153 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50008414315334096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 84 €. 2022: daň z príjmu 143 €. 2023: daň z príjmu 153 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50008414315334096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby17,4 tis.39,9 tis.41,6 tis.40,9 tis.90,4 tis.
Výsledok hospodárenia1 tis.−1 tis.1,2 tis.−5 tis.−4,7 tis.
Aktíva8,5 tis.6,8 tis.7,2 tis.41,6 tis.27,1 tis.
Vlastné imanie3,8 tis.2,7 tis.3,9 tis.44349
Daň z príjmu84143153340960
Zadlženosť55,6 %60,2 %45,4 %99,9 %98,7 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
90,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
27,1 tis.
Vlastné imanie
349
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,7 %

2024

Tržby
40,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−5 tis.
Aktíva
41,6 tis.
Vlastné imanie
44
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
99,9 %

2023

Tržby
41,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
153
Zadlženosť
45,4 %

2022

Tržby
39,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
6,8 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
143
Zadlženosť
60,2 %

2021

Tržby
17,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
3,8 tis.
Daň z príjmu
84
Zadlženosť
55,6 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API