prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ZVP STAV s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52626580aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
44 610 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZVP STAV s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52626580
daňové identifikačné číslo
2121092600
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
376, 09435 Soľ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38927/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10029999
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby07. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 09. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí07. 09. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení07. 09. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov07. 09. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom07. 09. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve07. 09. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve07. 09. 2019—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava07. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 09. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave07. 09. 2019—
Čistiace a upratovacie služby07. 09. 2019—
Sťahovacie služby07. 09. 2019—
Dizajnérske činnosti07. 09. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 09. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba07. 09. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu07. 09. 2019—
Výroba koksu a rafinovaných produktov07. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 09. 2019—
Administratívne služby07. 09. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 09. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121092600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121092600Obdobia daňových registráciíDIČ 2121092600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121092600Obdobia daňových registráciíDIČ 2121092600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121092600
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212109260010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲394 % na 8 834 € a zvýšila tržby o ▲97 % na 44,6 tisíc eur.

Tržby

44 610 €

▲ 96,8 %

Výsledok hospodárenia

8 834 €

▲ 394,1 %

Aktíva

24 819 €

▲ 10,6 %

Vlastné imanie

20 604 €

▲ 75,1 %

Zadlženosť

17,0 %

Hrubá marža

21,9 %

Čistá marža

19,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 38 870 €. 2022: tržby 8 210 €. 2023: tržby 7 850 €. 2024: tržby 22 670 €. 2025: tržby 44 610 €.50 tis.25 tis.038,9 tis.8,2 tis.7,8 tis.22,7 tis.44,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 38 870 €. 2022: tržby 8 210 €. 2023: tržby 7 850 €. 2024: tržby 22 670 €. 2025: tržby 44 610 €.50 tis.25 tis.038,9 tis.8,2 tis.7,8 tis.22,7 tis.44,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 38 870 €. 2022: tržby 8 210 €. 2023: tržby 7 850 €. 2024: tržby 22 670 €. 2025: tržby 44 610 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 488 €. 2022: výsledok hospodárenia 363 €. 2023: výsledok hospodárenia 155 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 788 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 834 €.10 tis.5 tis.0+1,5 tis.+363+155+1,8 tis.+8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 488 €. 2022: výsledok hospodárenia 363 €. 2023: výsledok hospodárenia 155 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 788 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 834 €.10 tis.5 tis.0+1,5 tis.+363+155+1,8 tis.+8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 488 €. 2022: výsledok hospodárenia 363 €. 2023: výsledok hospodárenia 155 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 788 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 834 €.10 tis.5 tis.0+155202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 417 €, vlastné imanie 9 464 €. 2022: aktíva 22 622 €, vlastné imanie 9 827 €. 2023: aktíva 20 931 €, vlastné imanie 9 982 €. 2024: aktíva 22 433 €, vlastné imanie 11 770 €. 2025: aktíva 24 819 €, vlastné imanie 20 604 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 417 €, vlastné imanie 9 464 €. 2022: aktíva 22 622 €, vlastné imanie 9 827 €. 2023: aktíva 20 931 €, vlastné imanie 9 982 €. 2024: aktíva 22 433 €, vlastné imanie 11 770 €. 2025: aktíva 24 819 €, vlastné imanie 20 604 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 417 €, vlastné imanie 9 464 €. 2022: aktíva 22 622 €, vlastné imanie 9 827 €. 2023: aktíva 20 931 €, vlastné imanie 9 982 €. 2024: aktíva 22 433 €, vlastné imanie 11 770 €. 2025: aktíva 24 819 €, vlastné imanie 20 604 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 417 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 622 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 931 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 433 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 750 €, finančné účty 24 069 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 417 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 622 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 931 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 433 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 750 €, finančné účty 24 069 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 417 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 622 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 931 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 433 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 750 €, finančné účty 24 069 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 464 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 953 €. 2022: vlastné imanie 9 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 795 €. 2023: vlastné imanie 9 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 949 €. 2024: vlastné imanie 11 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 663 €. 2025: vlastné imanie 20 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 215 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 464 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 953 €. 2022: vlastné imanie 9 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 795 €. 2023: vlastné imanie 9 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 949 €. 2024: vlastné imanie 11 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 663 €. 2025: vlastné imanie 20 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 215 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 464 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 953 €. 2022: vlastné imanie 9 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 795 €. 2023: vlastné imanie 9 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 949 €. 2024: vlastné imanie 11 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 663 €. 2025: vlastné imanie 20 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 215 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 333 €. 2022: daň z príjmu 218 €. 2023: daň z príjmu 139 €. 2024: daň z príjmu 366 €. 2025: daň z príjmu 924 €.1 tis.500033321813936692420212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 333 €. 2022: daň z príjmu 218 €. 2023: daň z príjmu 139 €. 2024: daň z príjmu 366 €. 2025: daň z príjmu 924 €.1 tis.500033321813936692420212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 333 €. 2022: daň z príjmu 218 €. 2023: daň z príjmu 139 €. 2024: daň z príjmu 366 €. 2025: daň z príjmu 924 €.1 tis.500033321813936692420212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,9 tis.8,2 tis.7,8 tis.22,7 tis.44,6 tis.
Výsledok hospodárenia1,5 tis.3631551,8 tis.8,8 tis.
Aktíva13,4 tis.22,6 tis.20,9 tis.22,4 tis.24,8 tis.
Vlastné imanie9,5 tis.9,8 tis.10 tis.11,8 tis.20,6 tis.
Daň z príjmu333218139366924
Zadlženosť29,5 %56,6 %52,3 %47,5 %17,0 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
44,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
24,8 tis.
Vlastné imanie
20,6 tis.
Daň z príjmu
924
Zadlženosť
17,0 %

2024

Tržby
22,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
22,4 tis.
Vlastné imanie
11,8 tis.
Daň z príjmu
366
Zadlženosť
47,5 %

2023

Tržby
7,8 tis.
Výsledok hospodárenia
155
Aktíva
20,9 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
139
Zadlženosť
52,3 %

2022

Tržby
8,2 tis.
Výsledok hospodárenia
363
Aktíva
22,6 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
218
Zadlženosť
56,6 %

2021

Tržby
38,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
13,4 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
333
Zadlženosť
29,5 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API