prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PNEUCOMPANY s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52618404aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PNEUCOMPANY s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52618404
daňové identifikačné číslo
2121228263
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vyhne 940, 96602 Vyhne, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 37327/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10038988
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 09. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve19. 09. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 09. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 09. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 09. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 09. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 09. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 09. 2019—
Sťahovacie služby19. 09. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru19. 09. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 09. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 09. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 09. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 09. 2019—
Vedenie účtovníctva19. 09. 2019—
Poskytovanie sociálnych služieb19. 09. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 09. 2019—
Čistiace a upratovacie služby19. 09. 2019—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne19. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 09. 2019—
Kuriérske služby19. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121228263: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121228263Obdobia daňových registráciíDIČ 2121228263: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121228263Obdobia daňových registráciíDIČ 2121228263: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121228263
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212122826310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −712 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−712 €

▼ 45,3 %

Aktíva

12 611 €

▼ 1,2 %

Vlastné imanie

10 339 €

▼ 6,4 %

Zadlženosť

18,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 20 731 €. 2022: tržby 4 701 €. 2023: tržby 4 874 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.020,7 tis.4,7 tis.4,9 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 20 731 €. 2022: tržby 4 701 €. 2023: tržby 4 874 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.020,7 tis.4,7 tis.4,9 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 20 731 €. 2022: tržby 4 701 €. 2023: tržby 4 874 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 939 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 103 €. 2024: výsledok hospodárenia −490 €. 2025: výsledok hospodárenia −712 €.2,5 tis.0−1 tis.+33+1,9 tis.+2,1 tis.−490−71220212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 939 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 103 €. 2024: výsledok hospodárenia −490 €. 2025: výsledok hospodárenia −712 €.2,5 tis.0−1 tis.+33+1,9 tis.+2,1 tis.−490−71220212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 939 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 103 €. 2024: výsledok hospodárenia −490 €. 2025: výsledok hospodárenia −712 €.2,5 tis.0−1 tis.+33−712202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 154 €, vlastné imanie 7 499 €. 2022: aktíva 10 436 €, vlastné imanie 9 438 €. 2023: aktíva 12 910 €, vlastné imanie 11 541 €. 2024: aktíva 12 760 €, vlastné imanie 11 051 €. 2025: aktíva 12 611 €, vlastné imanie 10 339 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 154 €, vlastné imanie 7 499 €. 2022: aktíva 10 436 €, vlastné imanie 9 438 €. 2023: aktíva 12 910 €, vlastné imanie 11 541 €. 2024: aktíva 12 760 €, vlastné imanie 11 051 €. 2025: aktíva 12 611 €, vlastné imanie 10 339 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 154 €, vlastné imanie 7 499 €. 2022: aktíva 10 436 €, vlastné imanie 9 438 €. 2023: aktíva 12 910 €, vlastné imanie 11 541 €. 2024: aktíva 12 760 €, vlastné imanie 11 051 €. 2025: aktíva 12 611 €, vlastné imanie 10 339 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 467 €. 2022: dlhodobý majetok 5 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 998 €. 2023: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 722 €. 2024: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 572 €. 2025: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 423 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 467 €. 2022: dlhodobý majetok 5 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 998 €. 2023: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 722 €. 2024: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 572 €. 2025: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 423 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 467 €. 2022: dlhodobý majetok 5 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 998 €. 2023: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 722 €. 2024: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 572 €. 2025: dlhodobý majetok 3 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 423 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 655 €. 2022: vlastné imanie 9 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 998 €. 2023: vlastné imanie 11 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 369 €. 2024: vlastné imanie 11 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 709 €. 2025: vlastné imanie 10 339 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 2 271 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 655 €. 2022: vlastné imanie 9 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 998 €. 2023: vlastné imanie 11 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 369 €. 2024: vlastné imanie 11 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 709 €. 2025: vlastné imanie 10 339 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 2 271 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 655 €. 2022: vlastné imanie 9 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 998 €. 2023: vlastné imanie 11 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 369 €. 2024: vlastné imanie 11 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 709 €. 2025: vlastné imanie 10 339 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 2 271 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 342 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500034237134034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 342 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500034237134034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 342 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500034237134034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,7 tis.4,7 tis.4,9 tis.00
Výsledok hospodárenia331,9 tis.2,1 tis.−490−712
Aktíva8,2 tis.10,4 tis.12,9 tis.12,8 tis.12,6 tis.
Vlastné imanie7,5 tis.9,4 tis.11,5 tis.11,1 tis.10,3 tis.
Daň z príjmu0342371340340
Zadlženosť8,0 %9,6 %10,6 %13,4 %18,0 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−712
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
10,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
18,0 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−490
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
13,4 %

2023

Tržby
4,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
12,9 tis.
Vlastné imanie
11,5 tis.
Daň z príjmu
371
Zadlženosť
10,6 %

2022

Tržby
4,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
342
Zadlženosť
9,6 %

2021

Tržby
20,7 tis.
Výsledok hospodárenia
33
Aktíva
8,2 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,0 %

aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API