Súhrn
- Vznik
- 02. 10. 20197 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 20 489 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VVF, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52618102
- daňové identifikačné číslo
- 2121100333
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121100333
- Sídlo
- 412, 08253 Petrovany, Slovenská republika
- Územie
- Petrovanyokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 10. 2019
- V registri
- 7 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 39087/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10050958
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 10. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 02. 10. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 02. 10. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 10. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 02. 10. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 02. 10. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 02. 10. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 02. 10. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 10. 2019 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 02. 10. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121100333 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121100333 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 zvýšila zisk o ▲1 227 % na 1 168 € a zvýšila tržby o ▲79 % na 20,5 tisíc eur.
Tržby
20 489 €
▲ 79,2 %Výsledok hospodárenia
1 168 €
▲ 1 227,3 %Aktíva
10 747 €
▲ 31,8 %Vlastné imanie
6 325 €
▲ 22,6 %Zadlženosť
41,1 %
Hrubá marža
6,7 %
Čistá marža
5,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 11,2 tis. | 11,4 tis. | 20,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 68 | 88 | 1,2 tis. |
| Aktíva | 7,9 tis. | 8,2 tis. | 10,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 5,2 tis. | 6,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 199 |
| Zadlženosť | 36,0 % | 36,8 % | 41,1 % |
2022
- Tržby
- 20,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 10,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 199
- Zadlženosť
- 41,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 11,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 88
- Aktíva
- 8,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 36,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 11,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 68
- Aktíva
- 7,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 36,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.