Súhrn
- Vznik
- 04. 09. 20197 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 42 008 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FAMYS s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52617874
- daňové identifikačné číslo
- 2121081765
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hollého 267, 015 01 Rajec, Slovenská republika
- Územie
- Rajecokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 09. 2019
- V registri
- 7 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73039/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10025258
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 04. 09. 2019 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 04. 09. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 09. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 04. 09. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 09. 2019 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 04. 09. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 04. 09. 2019 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 04. 09. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 09. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 04. 09. 2019 | — |
| Príravné práce k realizácii stavby | 04. 09. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 09. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 09. 2019 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 04. 09. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121081765 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 19 971 € a zvýšila tržby o ▲409 % na 42 tisíc eur.
Tržby
42 008 €
▲ 408,9 %Výsledok hospodárenia
19 971 €
▲ 208,4 %Aktíva
53 937 €
▲ 111,8 %Vlastné imanie
−45 087 €
▲ 30,7 %Zadlženosť
183,6 %
Hrubá marža
47,5 %
Čistá marža
47,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 09/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 0 | 11,9 tis. | 8,3 tis. | 42 tis. |
| Výsledok hospodárenia | — | −20,3 tis. | −41,4 tis. | −18,4 tis. | 20 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 33,7 tis. | 26,8 tis. | 25,5 tis. | 53,9 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | −15,3 tis. | −46,6 tis. | −65,1 tis. | −45,1 tis. |
| Daň z príjmu | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 145,3 % | 273,7 % | 355,5 % | 183,6 % |
2023
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20 tis.
- Aktíva
- 53,9 tis.
- Vlastné imanie
- −45,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 183,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 8,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,4 tis.
- Aktíva
- 25,5 tis.
- Vlastné imanie
- −65,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 355,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 11,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41,4 tis.
- Aktíva
- 26,8 tis.
- Vlastné imanie
- −46,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 273,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −20,3 tis.
- Aktíva
- 33,7 tis.
- Vlastné imanie
- −15,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 145,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
09/2019 — 12/2019
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.