Súhrn
- Vznik
- 05. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 118 814 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Quassko s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52616134
- daňové identifikačné číslo
- 2121091654
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121091654
- Sídlo
- Oravské Veselé 743, 029 62 Oravské Veselé, Slovenská republika
- Územie
- Oravské Veseléokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 09. 2019
- V registri
- 7 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 73047/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10026491
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Zámočníctvo | 05. 09. 2019 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradeny´ch technicky´ch zariadení - elektricky´ch | 05. 09. 2019 | — |
| Vy´roba a opracovanie jednoduchy´ch vy´robkov z kovu | 05. 09. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iny´m prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 09. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, vy´roby | 05. 09. 2019 | — |
| Oprava osobny´ch potrieb a potrieb pre domácnosť | 05. 09. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovy´m spracovaním údajov | 05. 09. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľny´ch vecí | 05. 09. 2019 | — |
| Administratívne služby | 05. 09. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľsky´ch, organizačny´ch a ekonomicky´ch poradcov | 05. 09. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 05. 09. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 09. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 09. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 09. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 09. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 05. 09. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 05. 09. 2019 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a vy´roba komponentov z dreva | 05. 09. 2019 | — |
| Vy´roba jednoduchy´ch vy´robkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 05. 09. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 09. 2019 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločensky´ch a zábavny´ch zariadení | 05. 09. 2019 | — |
| Organizovanie športovy´ch, kultúrnych a iny´ch spoločensky´ch podujatí | 05. 09. 2019 | — |
| Prevádzkovanie športovy´ch zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 05. 09. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121091654 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 11. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2121091654 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼90 % na 3 459 € a znížila tržby o ▼28 % na 118,8 tisíc eur.
Tržby
118 814 €
▼ 27,6 %Výsledok hospodárenia
3 459 €
▼ 89,7 %Aktíva
95 397 €
▲ 14,8 %Vlastné imanie
57 401 €
▲ 6,4 %Zadlženosť
39,8 %
Hrubá marža
3,7 %
Čistá marža
2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 56,1 tis. | 79,2 tis. | 133 tis. | 164,1 tis. | 118,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,3 tis. | −21,7 tis. | 11,8 tis. | 33,5 tis. | 3,5 tis. |
| Aktíva | 145 tis. | 162 tis. | 114,7 tis. | 83,1 tis. | 95,4 tis. |
| Vlastné imanie | 30,4 tis. | 8,7 tis. | 20,5 tis. | 53,9 tis. | 57,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 0 | 1,4 tis. | 4,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 79,0 % | 94,6 % | 82,1 % | 35,1 % | 39,8 % |
aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 118,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 95,4 tis.
- Vlastné imanie
- 57,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 39,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 164,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,5 tis.
- Aktíva
- 83,1 tis.
- Vlastné imanie
- 53,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 35,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 133 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,8 tis.
- Aktíva
- 114,7 tis.
- Vlastné imanie
- 20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 79,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,7 tis.
- Aktíva
- 162 tis.
- Vlastné imanie
- 8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 56,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 145 tis.
- Vlastné imanie
- 30,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 79,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).