Súhrn
- Vznik
- 23. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 71 910 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KRONOS planning s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52596419
- daňové identifikačné číslo
- 2121078366
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121078366
- Sídlo
- Záhradná 865/14, 96212 Detva, Slovenská republika
- Územie
- Detvaokres DetvaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 08. 2019
- V registri
- 7 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 37170/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10017800
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 23. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 23. 08. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 08. 2019 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 23. 08. 2019 | — |
| Sťahovacie služby | 23. 08. 2019 | — |
| Kopanie studní | 23. 08. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 23. 08. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 08. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 23. 08. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 23. 08. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 23. 08. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 23. 08. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 23. 08. 2019 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 23. 08. 2019 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 23. 08. 2019 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 23. 08. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 08. 2019 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 23. 08. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 08. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 08. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 08. 2019 | — |
| Administratívne služby | 23. 08. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 23. 08. 2019 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 08. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 23. 08. 2019 | — |
| Počítačové služby | 23. 08. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121078366 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121078366 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 08. 05. 2025, rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −43 479 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 71,9 tisíc eur.
Tržby
71 910 €
▲ 15,5 %Výsledok hospodárenia
−43 479 €
▼ 546,3 %Aktíva
24 212 €
▼ 71,2 %Vlastné imanie
−36 583 €
▼ 3 213,7 %Zadlženosť
251,1 %
Hrubá marža
−55,2 %
Čistá marža
−60,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 45,1 tis. | 51,8 tis. | 56,3 tis. | 62,2 tis. | 71,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,9 tis. | 6,9 tis. | 15,9 tis. | 9,7 tis. | −43,5 tis. |
| Aktíva | 21,7 tis. | 24,5 tis. | 63 tis. | 84,1 tis. | 24,2 tis. |
| Vlastné imanie | 6,3 tis. | 13,2 tis. | 29,2 tis. | −1,1 tis. | −36,6 tis. |
| Daň z príjmu | 3,2 tis. | 1,8 tis. | 4,3 tis. | 2,6 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 70,9 % | 46,1 % | 53,7 % | 101,3 % | 251,1 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 71,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,5 tis.
- Aktíva
- 24,2 tis.
- Vlastné imanie
- −36,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 251,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 62,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,7 tis.
- Aktíva
- 84,1 tis.
- Vlastné imanie
- −1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 101,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 56,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,9 tis.
- Aktíva
- 63 tis.
- Vlastné imanie
- 29,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 53,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 51,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,9 tis.
- Aktíva
- 24,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 46,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 45,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 21,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 70,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.